presne tak, kellys nikdy neurobil nejaky fakt pekny bajk. Ale, preco niekto tvrdi, ze su hnusne nechapem. Taka dema, vector...dajme tomu.


padám z údivu ako tady špiníte na všetko čo len pochádza zo Slovenska tak je na ho... a podobne.S tími "ameríčanmi " si myslím take nieje velké terno.Naše značky su na trhu cca 10 rokov-amíci 30 rokov a presadili sa na okolnom trhu.Porovnajte si svoje výplatné pásky s tími zo západu a ked sa bude bežne kupovat kolo tak za 30t.Tak aj ty naši vyrobcovia budu inestovat do vývoja a nie len do prežita.K téme Kellys,Dema sa mi páči, vector polo na pol.Budte trochu aj nacionalisti a nehante hneď všetko z SVK
:evil:
24.01.2007 - 16:38:06
00
Marek69 super !!!! :!: :shock: 8) :idea:
24.01.2007 - 18:47:00
00
2Marek69 mozes mi skusit vysvetlit(aspon cez ss), co si chcel tym prispevkom povedat? taky ideovy mischung som uz davno nevidel :)
24.01.2007 - 21:09:44
00
aj mna by to asi zaujmalo,
teda nie asi ale urcite
24.01.2007 - 21:14:55
00
aj mna by to asi zaujmalo,
teda nie asi ale urcite


Neviem čomu nerozumieš len to že som myslel že SVK značky sa presadili na trhu.Inak neviem čo ešte komentovať :twisted: :idea:
25.01.2007 - 15:24:02
00
aj mna by to asi zaujmalo,
teda nie asi ale urcite


Neviem čomu nerozumieš len to že som myslel že SVK značky sa presadili na trhu.Inak neviem čo ešte komentovať :twisted: :idea:


a co spinime na vsetko slovenske? to som nepochopil
kludne ti mozem napisat aj zahranicne znacky,ktore nemam rad,nemozem za to ze slovenske znacky si u mna vybudovali image skaredych a nekvalitnych
25.01.2007 - 15:33:24
00
ahaho, to si si vybral nevhodny prispevok na citaciu. Ja mam sice cesky author, rovnako ludia s ktorymi jazdim maju "domace" znacky- kellysy, authory, len jeden meridu. Kellys je podla mna super v tom ze sa dokazal vymakat za par rokov, ma vlastny styl- aj ked sa mnohym nepaci, uz sa mu zacina podobat aj dema-ta sa zase nepaci mne. Vector... mal som moznost jazdit chvilku novinku na tento rok- Intrudera-bolo to este v oktobri. Bol som sokovany, ako sa hecli a spichli konecne nejaky dizajn-hoci mi pri pohlade na napis napadol votec, aj komponenty boli celkom dobre vybrate. Pozri si vsak celu kolekciu. Tie cestaky maju snad uz 6 rokov. Neviem ci niekto z vedenia jazdi na bajku a sleduje dianie na trhu. Obavam sa ze nie. Dizajn si myslim ani nezasluzi komentar.
25.01.2007 - 15:40:31
00
asphalt: tym si chcel povedat ze vertec je zly ci dobry ?
25.01.2007 - 15:43:53
00
presne tak, kellys nikdy neurobil nejaky fakt pekny bajk. Ale, preco niekto tvrdi, ze su hnusne nechapem. Taka dema, vector...dajme tomu.


lebo sa bavime o kellyse..keby bola tema dema 2007 alebo vector 2007 tak ti to napisem aj tam :twisted:


Toto som myslel.Možno sa ty páči Kenzel :cry: :wink:
25.01.2007 - 16:12:16
00
Tu neide o to ci je to slovenske mne sa proste kellys nepaci designovo rovnako ako niektore gianty
25.01.2007 - 16:47:30
00
ahaho, to si si vybral nevhodny prispevok na citaciu. Ja mam sice cesky author, rovnako ludia s ktorymi jazdim maju "domace" znacky- kellysy, authory, len jeden meridu. Kellys je podla mna super v tom ze sa dokazal vymakat za par rokov, ma vlastny styl- aj ked sa mnohym nepaci, uz sa mu zacina podobat aj dema-ta sa zase nepaci mne. Vector... mal som moznost jazdit chvilku novinku na tento rok- Intrudera-bolo to este v oktobri. Bol som sokovany, ako sa hecli a spichli konecne nejaky dizajn-hoci mi pri pohlade na napis napadol votec, aj komponenty boli celkom dobre vybrate. Pozri si vsak celu kolekciu. Tie cestaky maju snad uz 6 rokov. Neviem ci niekto z vedenia jazdi na bajku a sleduje dianie na trhu. Obavam sa ze nie. Dizajn si myslim ani nezasluzi komentar.


No! aj ja by som chcel skusit intrudera to je podla mna super bike! ale fakt je asi jediny co ma konecne iny dizajn ako vsetky! :(
25.01.2007 - 17:01:46
00
mne osobne sa nove kellys 2007 nepacia, teda aspon nie tie okolo 20 -30 tisíc, minuli rocnik sa mi zdali lepsie, mozno to bolo predstavcom alebo neviem
25.01.2007 - 20:34:47
00
kellys to njeje nič pre ale tento je trocha lepši ako iné kellysy
25.01.2007 - 21:23:56
00
mne sa kellysy nepacia vobec.
vsetky su na jedno kopyto a to znamena ze vsetky su skarede :D
26.01.2007 - 04:34:45
00
si pamatam jak som este jazdil an mojom starom kellyse a bol som velmi spokojny - vzdy som vravel - uz nikdy nic ine, vzdy len kellys ! kellys ! a teraz by som ho nezobral :) design sa mi absolutne nepaci a za tie ceny sa da aj vybava najst lepsia.
26.01.2007 - 07:06:05
00
keyboard_arrow_up