Tak som zvedavy ako to vysvetlis mne. Ak budes tvrdit, ze som velmi mlady tak ma potesis. :lol:
04.01.2011 - 12:29:22
00
to Angel1: kludne to vysvetli prosim ta aj mne...som mlady...rad sa poucim...
kazdopadne teraz k niektorym tvojim otazkam:
1) naozaj su vsetci ludia tak vyspeli aby to tak vzali? - naozaj nie su...ale keby sme vsetko robili a pisali tak aby to pochopil aj posledny blbecek...tak to by teda vyzeralo...ak tamto video niekto pochopil inak ako bolo myslene tak potom takemu niet pomoci...
2)Kuva, preco si to nemozeme dovolit u nas (a to nie len vo futbale) - kuva toto sa fakt pytas alebo si robis srandu ??? :o vsak si zober ako sme tu zopar desatroci zili...myslis si ze to nemalo (a nema) na mysleni ludi vplyv? aj posledna milucka babka ktora by v zivote nikomu neublizila si mysli ze cernoch nema rozum...a to nie je rasistka...takze ako chces od spolocnosti ktora sa len zoznamuje s inymi kulturami aby ich plne akceptovala ??? to chce cas, vychovu, vzdelanie...politicky rezim zmenis za noc...avsak myslenie ludi ani nahodou...tiez som zil v krajine kde bola zmes ludi...a ked som sa vratil zistil som ze existuju velke rozdiely vo vnimani "inych" ludi medzi mnou a mojimi blizkymi...a nie preto zeby boli oni horsi ale jednoducho nemali sancu na vlastnej kosi zazit ze sedia v jednej miestnosti a maju tam ludi 8 narodnosti, 3 ras, 4 vierovyznani a 2 sexualnych orientacii...a so vsetkymi musis pracovat a dohodnut sa...takisto som mal to stastie (smolu :lol: ) ze som kazdy den chodil cez park ktory bol plny homosexualov...kazdy den som videl xy parov ako lezia na deke a spravaju sa absolutne prirodzene...u nas na slovensku nemas snad ani sancu najst dvojicu ktora sa drzi za ruky a ide po meste...ako potom chces aby ich ludia akceptovali ??? proste chce to cas...nie sme vobec horsi narod ako nejaky iny...len ako spolocnost sme v inom stupni vyvoj...
04.01.2011 - 12:56:47
00
:rofl: http://www.youtube.com/watch?v=ZHxhOvakmWY
04.01.2011 - 12:59:05
00
ciastocne suhlasim. Ale vyhovarat sa na komunizmus je uz asi nemoderne. A okrem toho aj v komunizme sme vedeli, ze su cernosi, vietnamci, moslimovia ...mali sme ich. Studovali u nas vo Zvolene na univerzite a ja som si tam nasiel kamaratov, Naopak miestni burani hladali kazdu moznu prilezitost ako vyvolat bitku a dat im na hubu. Toto je na konkretnych ludoch - za ich postoj nemoze system.
Naopak dnesna mladez ma demokraciu, mnohi sa narodili po roku 1990 a tych vidiet na stadionoch s vyholenymi hlavami, pod vplyvom drog a alkoholu ako zapaluju sedadla, trhaju ich, nicia zariadenie......za totality si to nedovolili, lebo by ich policia zavrela a dobila do modra (volalo sa to gumoliecba)! Kazdy system ma klady a zapory.

Zas je pravda, ze ucta k inym ludom, dobre medziludske vztahy, ucta k statu - to su zakladne crty vyspelych spolocnosti a dedi sa to tam v genoch uz po mnohe generacie.

podla mna...SME je najtupsie medium na Slovensku a nielen provokuje, ale i prekruca fakty.
04.01.2011 - 13:23:15
00
v poho... sak aj novy cas musi niekto kupovat
04.01.2011 - 13:26:04
00
Zodiak:to čmíš na mne nemá chybu :D sme to mali aj na stužkovej ako časť programu
04.01.2011 - 13:27:15
00
s nazorom na sme suhlasim, kedysi sa dali citat a boli viacmenej mienkotvorny dennik, teraz je to brak ktory prekruca fakty, a jedine co sa oplati citat je priloha auto, aj to viacmenej iba na nete :)
04.01.2011 - 13:45:48
00
1460:
;) ten sa zase polepsil

mnavak
..ano, SME bolo niekedy citatelne a tu zmenu k horsiemu si vsima uz velke percento citatelov.

..a uz dost! Toto je tema vtipkar
Pani učiteľka sa pýta žiakov.
"Deti čo nám dáva sliepka?"
Žiaci odpovedajú: "Vajce."
"Správne. A čo nám dáva ovca?"
Deti sa zamyslia, a potom odpovedajú: "Ovca nám dáva vlnu."
Učiteľka sa zamyslí a pýta sa ich: "Deti, a čo nám dáva krava?"
A deti na to: "DOMACE ULOHY."
04.01.2011 - 15:13:31
00
rozhovor kolegov na patologii:
Ignac: "Vcera som pitval jednu zenu a poviem ti, mala klitoris ako uhorku!!"
Oto: "Co taky velky??!!"
Ignac: "Nie, taky kysly"
04.01.2011 - 15:51:55
00
Zodiak:to čmíš na mne nemá chybu :D sme to mali aj na stužkovej ako časť programu


Aj my sme to mali na stuzkovej, ale celu scenku ;) najlepsie bolo ked si spoluziak oblial pivom huste kucerave vlasy 8)

Pridam nieco: Chlapci su frajeri :y:
http://www.youtube.com/watch?v=opS_DMV30jQ
04.01.2011 - 18:02:51
00
jfab sa isto poteší :D

sphotos.ak.fbcdn.net
04.01.2011 - 18:07:05
00
Tak to urcite. :D

Jedna krasna 404. :)
http://wulffmorgenthaler.com/default.aspx
04.01.2011 - 18:08:39
00
http://www.youtube.com/watch?v=pHYF-Y9bJTE&feature=player_embedded#at=151

Izer (vtipy zo Silvestra)
04.01.2011 - 18:50:24
00
jfab sa isto poteší :D

A ja rozmýšľam, že odkiaľ len to meno poznám :D
04.01.2011 - 18:57:48
00
izer je kral :y: .. treba dat do youtube jeho meno a divat rad radom, neskutocneee :rofl:
04.01.2011 - 19:02:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up