Caute,

vedeli by ste mi poradit najvhodnejsiu kombinaciu produktov, ktore by splnali tieto parametre: ?
0) standardne funkcie cyklocomputeru
1) HR snimac + casovy zaznam
2) CAD&speed snimac + casovy zaznam
3) barometricky vyskomer + casovy zaznam
4) maly zobrazovac - pripevnitelny aj na bajk aj ako hodinky 5) vodotesnost - zaznam HR pri plavani

Uvazoval som o Garmin EDGE 500 Bundle (inak zaujimave, ze som ho nikde na zahr. eshopoch nenasiel lacnejsie ako u nas :-) ), ktory splna 0-3 (ciastocne aj 4). Vodotesnost ani rozmery uz ale zrejme nebudu vhodne na plavanie... a zbytocne by som platil za GPS, ktore nepotrebujem...
Tiez by bolo fajn, keby bol HR snimac kompatibilny s Tacx I-Magic T1900.30 co ANT+ snimace nie su.

Vopred dik za rady ;-)
10.01.2011 - 01:25:26
00
fuuuha. uz ti tam chyba len 6. bod - vodotrysk :D
tazka kombinacia - hlavne plavanie vs vyskomer. myslim ze toto su nezlucitelne funkcie (v jednom zariadeni)
10.01.2011 - 07:58:48
00
O vodotesnost by som sa pri plavani nebal, je to utesnene dobre. Neviem vsak, ci sa vobec siri signal z hrudneho pasu ku compu ked je pas pod vodou(pri plavani). Nie som v tomto odbore odbornik. Pred casom som ho zhanal aj ja a nasiel som ho na Ebay.uk za cca 200 Evri. Rozdiel vsak bol podla mna maly na to, aby som riskoval problemy s pripadnou reklamaciou atd. Nakoniec som ho kupil Datarte, dokonca na splatky bez navysenia. Zatial som s nim max. spokojny. Aj ked aj na nom som uz nasiel nedostatky - napr. nepocitava nastupane metre-celkove. To je mozne az v PC po stiahnuti dat.
10.01.2011 - 10:43:42
00
Asi Polar: http://www.polar.fi/en/products/maximize_performance/cycling/RS800CX_Pro_Training_Edition_BIKE
Len cena je uz teda dost vysoka.
10.01.2011 - 11:00:36
00
http://www.polar.fi/en/products/maximize_performance/running_multisport/RS800CX_Pro_Training_Edition_PREMIUM

ale prenos signálu vo vode nebude fungovať 100%tne, čo som tak zbežne prečítal...

roman ma predbehol :P
10.01.2011 - 11:04:33
00
Dik za tip... ten Polar vypada zaujimavo, dokonca co som sa docital, tak aj to plavanie by slo (ak sa hodinky pripevnia blizko k snimacu), ale ta cena je uz trochu moc... asi sa zatial zmierim s plavanim bez snimaca a pojdem do toho Garmina... pripadne poexperimentujem co to spravi ak ho pripevnim k snimacu ;-)
11.01.2011 - 23:29:12
00
Otazka pre majitelov Garmin EDGE 500, toto zariadenie nevie rozoznat dva rozne biky? Pouzivam ho na cestaku so snimacmi rychlosti a kadencie + tep, na MTB len snimac tepu. Musim stale v nastaveni compu zvolit na ktory bike ho pripajam, aby mi celkove kilometre pripocitaval ku konkretnemu biku? Automaticky podla sparovanych snimacou to nefunguje. Logicky by to malo byt podla mna tak, ze ako nahle comp zaznamena sparovany snimac rychlosti a kadencie, mal by prepnut na cestak. Ako nahle po zapnuti zaznamena len snimac tepu mal by metat MTB bike len podla GPS dat. Alebo sa mylim?
05.03.2011 - 09:07:56
00
keyboard_arrow_up