pozri na nete cennik kaktusu DOPREDAJ 2004. fakt pekne ceny som zvedavy co z toho este aj maju...
02.06.2005 - 18:37:52
00
TO: PETO
To mas asi pravdu s tym obchodom..tak co uz narobim ked ho chcem. V tych rosinkach je vyhoda ze sa da s nim dohodnut a vymeni ti co chces.Napr.ja tam chcem SPD pedale a u neho to nie je problem alebo pripadne vidla atd...
02.06.2005 - 21:14:18
00
Pripada mi, ze vam ide len o vybavu. A co ram? Dobra vybava na slabom rame nemusi byt ziadna vyhra. To radsej dobry ram zo slabsou vybavou a pri pouzivani postupne urobit upgrade na deore alebo vysie, tak budes mat kvalitny ram a casom aj kvalitnu vybavu.


Ja som napriklad vyvalil za svoj Bike 30 000 SK (Giant), a to mal presmykac Alivko a prehadzovac Deore. Vidla tiez nebola z najlepsieho kuska (RS Judy), Ked si ale vsimnes Gianty, takmer vsetky maju vzhladom na cenu dost nizku vybavu. Plati sa hlavne za ram (a za znacku samo.:-), Tento rok menim vybavu komplet za XT, a tak ho tvorim k obrazu svemu.

Pisem to preto, aby si si dal pozor na predavaca, ktory ti bude hukat Bike zo slusnou vybavou, moze sa potom velmi rychlo stat, ze sa znovu s predavacom uvidis pri reklamovany prasknuteho ramu. Stoho co tu padlo, mne osobne sa pozdava specialized, uz z toho dovodu ze su to tiez kvalitne ramy. Vzy je jednoduchsie vymenit menej kvalitny prehadzovac ako ram. Ak nie specialized tak potom Autor, robia celkom slusne biky v prijatelnej cenovej kategoriji. Kelys tiez nemusi byt zly, kedysi sa mi tieto biky hodne pacili, ale pocul som na nich tolko toho, ze ma to odradilo. Zle biky to asi ale nebudu, predavaju sa dobre a aj sa na nich sutazi. Osobne skusenosti nemam.

Aby som pridal aj nejaku konretnejsiu radu, v Ziline maju v MAME na Masaricke aj Treky. Ked som kupoval bike hodne som uvazoval o tejto znacke. Paci sa mi geometria ich ramov a s vybavou si tiez prides na svoje.

Nech sa uz rozhodnes pre cokolvek, hlavne aby si bol spokojny a mal z biku radost.


a Ked si uz z tej ZILINY, mozeme sa niekedy ZILINCANIA pozbierat a vypadnut niekam na tych bikoch. Jazdim vacsinou niekam za streciansky hrad az na hole, je tam parada.

Napis potom co si nakoniec zobral a popis dojmy.:))
04.06.2005 - 14:28:56
00
Ako v tejto cenovej kategorii su si skoro vsetky ramy rovne a fakt ide len o vybavu alebo o to ako sa na nom citis... A prasknute HT jazdene na XC som este nevidel osobne...
04.06.2005 - 16:04:42
00
No ja som uz videl tolko prasknutych ramov co jazdili XC ze az.
a hosi je to teraz uz pomali jedno aku jazdis znacku,vsetko sa robi niekde na thajwane alebo čine.tak ze ak.
04.06.2005 - 17:52:57
00
No ja som uz videl tolko prasknutych ramov co jazdili XC ze az.
a hosi je to teraz uz pomali jedno aku jazdis znacku,vsetko sa robi niekde na thajwane alebo čine.tak ze tak.
04.06.2005 - 17:53:02
00
to Raydowe
dakujem za rady,urcite mas pravdu ale na to moje XC mi bude stacit bud ten kellys alebo author.(iba tych authorov je v ziline dost :-( ) urcite je lepsie mat giant alebo trek ale tu sa podla mna plati dost za znacku...ved ked ho budem mat mozme sa potom skontaktovat a niekam vyrazime...
04.06.2005 - 18:33:10
00
ra napísal/a:
-------------------------------------------------------
> No ja som uz videl tolko prasknutych ramov co
> jazdili XC ze az.
> a hosi je to teraz uz pomali jedno aku jazdis
> znacku,vsetko sa robi niekde na thajwane alebo
> čine.tak ze tak.

Hej a ake?....teraz nerypem len som zvdavy:)
04.06.2005 - 20:24:51
00
2lolkos pocuj nehadaj sa skazdym vidis ze to nema cenu 100 ludi 1000 chuti tak o com je to
04.06.2005 - 21:02:21
00
2:NANO22 jj, U giantu su urcite priplatis za znacku, su to asi trosku predrazene biky, ale myslim ze o treku to neplati. Ten by mal byt, podla toho co som naposledi videl v predajny niekte v cenovej relaciji Authoru. Ber to len ako dalsiu variantu..:) aby bolo z coho vyberat, ked som ja uvazoval o Treku v Ziline nebolo po nich ani chyru. A mysli ze som v ZA ani ziadny zatial nestretol..:))
04.06.2005 - 21:47:54
00
to: lolkos

prosim ta kolko sa venujes bicyklovaniu?
lebo podla mna neni problem aby ti praskol ram na xc.
Vzhladom na nisku vahu a stensovanych stien ramu,vela ludi hladi na vahu pri tomto stile jazdy,ale nemyslia na zivotnost,respektive odolnost toho ramu.
05.06.2005 - 10:53:26
00
Ja bajkujem uz dobrych 15 rokov:) Ako verim ze XC HT nieje neznicitelne ale pokial clovek co na tom jazdi nema 100kg a nerobi stym prasacinky tak by to malo vydrzat...
Neviem noo, ja som len hovoril ze nikoho takeho nepoznam co by mu rafol ram na XCcku..
05.06.2005 - 12:23:58
00
no poviem ti ze moj bratranec jazdil xc zavodne mal okolo 65kil,a ram mal stale prasknuty.ale aj ten co nezavodi a jazdi normalne xc tak mu moze ram prasknut kedy kolvek.
a ja zase pod pojmom xc,vidim jazdu na biku po lese kde si ten bike aj svoje odnesie.
05.06.2005 - 12:31:15
00
keyboard_arrow_up