To asi zavisi od uhla pohladu - zimne akcie povazujem ja osobne za spestrenie obdobia mimo sezony. :)
07.02.2011 - 15:21:24
00
To asi zavisi od uhla pohladu - zimne akcie povazujem ja osobne za spestrenie obdobia mimo sezony. :)



Hej mas pravdu, vsetko zavisi od toho uhla :) Tento rok k nam doslo v celku dost ucastnikov. 380 bajkerov nemaju na Slovensku aj niektore akcie pocas jarnej a letnej sezony. 27% ucastnikov zimneho maratonu k nam doslo zo zahranicia.... Ale vsetko zavi od toho uhla ako si spominal :D
07.02.2011 - 15:36:37
00
Z SK sceny odporucam nevynechat na zaciatku sezony Maraton Medzihorim pri Partizanskom (23. 4.).

:D :D aký agitátor, aj ťa platia za to? :lol:
08.02.2011 - 08:29:08
00
:D :D aký agitátor, aj ťa platia za to? :lol:


Ked si organizator tak vnimas vsetky podnety z okolia...

Niekedy sa pri roznych analyzach a disputach tu na fore zabuda na nas zimny maraton. A to ze sme uz treti rok prva riadne organizovana MTB akcia kalendarneho roka, aj ked zimna. Ale to co som odpisoval Jezusovi je len moj sukromny nazor... Na to mimosezonne spestrenie som mu polozil len par argumentov z mojej strany. Diskusia medzi nami sa viedla urcite korektne vo fanny duchu. Smailiky to mali naznacit. Niekedy ked nieco pises, najma v rychlosti a nehovoris to priamo niekomu do oci sa to potom moze takto neosobne javit :)
08.02.2011 - 09:42:35
00
Pali, tá moja poznámka nijako nesúvisela s vašou debatou ;) mňa len zaujalo to odporúčanie na konkrétny pretek, nuž som so štipkou irónie reagoval..
08.02.2011 - 10:08:05
00
Partizanske si to zasluzi aj ked s organizatormi nemam nic spolocne - oplati sa nevynechat :)

su akcie ktore na forach chvalia organizatori a su akcie ktore chvalia bikeri...
08.02.2011 - 10:36:46
00
To Greywolf: OK, v pohode ;)

To Stax: Na zaciatku diskusie s Jezusom, som chcel len poukazat ze tu je aj nejaky zimny maratonik :D Neviem ako si to myslel. Ale len pre istoutu. Urcite by som bol posledny, kto by sa akokolvek chvalil. Presne ako si pisal, na to su tu nasi ucastnici, kt. by nam mali vystavovat hodnotenie... :) Samochvala smrdi

Btw. Partizanske ma velmi peknu trat a prostredie v ktorom sa jazdi. Tiez odporucam :)
08.02.2011 - 10:54:58
00
Čo ja viem, chváliť Partizánske len kôli trati mi pripadá divné, keďže sa bavíme o podujatiach. Mne keby ide len o trať, tak sa tam vyberiem mimo-len tak si zajazdiť, ušetrím peknú kôpku peňazí..
08.02.2011 - 11:04:00
00
Greywolf, asi mi nieco nedochadza - co sa da chvalit na maratone okrem trate a organizacie? Ja som tam bol minuly rok a oboje bolo na velmi dobrej urovni. A par maratonov som uz absolvoval, tak hadam mozem(e) odporucit podla mojho nazoru dobru akciu niekomu, kto sa o to zaujima, nie? Namiesto vypisovania hluposti si mohol Matsovi radsej odporucit aj Ty akciu, ktora podla Teba stoji za ucast. ;)

P.S. Inak podla toho cim si zacal usudzujem, ze podla Teba kazdy kto na bajkerskom fore pochvali nejaky maraton je automaticky plateny organizatorom. Celkom ma zaujala tato Tvoja dedukcia - pokojne to rozved a obhaj ak to dokazes. :lol:
08.02.2011 - 12:11:30
00
K tej dedukcii: Ja by som mohol tiež napríklad označit tvoju dedukciu za skreslenú, pretože si vážne vzal moje slová, ktoré som jasne označil,že ich píšem so štipkou irónie-čiže ich nemyslím vážne. ;) Ak sa ťa to dotklo-prepáč!
No a k téme: Trafil si klinček po hlavičke, že na maratóne hodnotíme trať a kvalitu organizácie prípadne celkový dojem,atmošku...čiže nie iba samotnú trať.(na čo som poukazoval) AK niekomu stačí k šťastiu trať-neberiem, ale mne to k šťastiu na preteku nestačí a ak to označím za divné je to moja vec, môj názor-ktorý by sa patrilo rešpektovať. ;) Ja mám toho za 9 rokov odjazdené tiež dosť. Rozhodne si myslím, že Medzihorie má čo do organizácie doháňať a nespoliehať sa na to,že ich spasí pekná trať. Sám by som sa potešil,keby úroveň preteku vzrastie,aby som ho mohol opätovne zaradiť medzi moje stálice. Odporučiť samozrejme viem, ak ma o to niekto požiada. ;)
08.02.2011 - 13:17:21
00
Neboj, pochopil som. ;) Ja som odporucal Medzihorie na zaklade rocnika 2010 a viacnasobni ucastnici sa zhodli na tom, ze nastal posun vpred co sa tyka organizacie aj znacenia trate. Ak hodnotis Medzihorie na zaklade starsich rocnikov, kde boli podla viacerych nedostatky hlavne v znaceni, tak to treba aj uviest, ale podla mojho nazoru to uz nie je prilis objektivne - reputaciu si v roku 2010 celkom napravili a nie je dovod pochybovat o tom, ze sa ju budu snazit udrzat a este zlepsit. Ak mas k tejto konkretnej akcii viac, tak pokojne napis priamo do prislusnej temy.
08.02.2011 - 13:54:53
00
ani jedna tema nemoze ostat bez osobnych invektiv? deti, deti
08.02.2011 - 13:56:00
00
A kdeže sú tie invektívy?? Ja som žiadne nespozoroval :geek: Vidím tu len diskusiu.. ;)
08.02.2011 - 14:05:25
00
toto už tam máme?

http://www.bikerizpuchova.sk/maraton.php
13.02.2011 - 18:30:50
00
Sak pozri podla datumu a uvidis, nie? ;) Cervo ho tam doplnal uz davnejsie.
13.02.2011 - 20:25:26
00
keyboard_arrow_up