Košík má týždeň má do 40Gramov a cena je tiež dobrá a je to tuším prvý umelohmotný košík v ktorom drží bidón poctivo :D tak ten asi nechám. Sorry ale nemám peniaze na vyhadzov tak nechám :D a odrazku neviem cítim sa lepšie keď niekedy pretiahnem časovo výjazd a zabudnem si svetlo tak aspoň dačo. Nepotrebuje aby ma dáky vodič spálil kvôli tomu že ma nevidel. Radšej si ich tam nechám nech to vyzerá ako vyzerá.

ps.: Laveron- neboj keď budú peniaze budú aj kľuky 8) zatiaľ musia stačiť ale po letnej brigáde pôjdu s domu (alebo ich môžem zatiaľ streknúť na čiernu :D)


Naposledy upravil radov2 dňa 10.02.2011 - 23:22:48, celkovo upravené 1 krát.

10.02.2011 - 18:46:46
00
Tie Bontrager kolesá sú zábavné, včera nás nimi kamoš rozosmial. Po pauze na WC zobral opretý bike a postavil ho na cestu (taký klasický pohyb po oblúku) a po dosadnutí kolesa na asfalt mu strelil špic vo výplete na zadku. Smola. :rofl: Košík sa nehodí a mňa viac ako farba kľúk iritujú červené pedále.
10.02.2011 - 19:03:38
00
Kúp Komponenty Bontrager a užiješ si kopec srandy :D mne začala vŕzgať sedlovka bontrager a potom som zistil že je prasknutá sranda hovadzká sranda bola (ale tým nechcem nikoho odradzovať od kúpi ich komponentov) :D a tie pedále :D neviem hovoril som si cerveny bajk tak nech nemám iba rám v červenej tak dám aj pedále ,, a bowdeny akej farby by sa hodili ?

ps.: drát sa ti môže kľudne prasknúť aj u tých najdrahších kôl, to je tak, podľa mňa to býva niekedy aj kvôli zlému centrovaniu, únava materiálu...


Naposledy upravil radov2 dňa 10.02.2011 - 23:26:53, celkovo upravené 4 krát.

10.02.2011 - 19:20:32
00
Nechápem tie náražky na odrazku, beriem to pozitívne že robí niečo pre svoju bezpečnosť, aj keď to nemusí vyzerať štýlovo. Rovnako košík, ak dobre drží fľašky, netreba riešiť, bike ma slúžiť, to nie je obraz v galérii.
10.02.2011 - 22:31:23
00
Radov odo mňa :y:
Tie pedále trochu viac kolú oči ale to prežiješ. ;). Plášte 25 by som si nechal na zimu hodil tam nejaké 23.
K tej odrazke-ja vozím blikačku v zadnom vrecku dresu odtial som ju ešte nestratil. Ked je nutné ju použiť tak si ju na to lavé vrecko vzadu zavesím a nepotrebujem držiak.


Naposledy upravil Hosť dňa 11.02.2011 - 09:50:55, celkovo upravené 1 krát.

11.02.2011 - 07:28:49
00
namiesto tej odrazky si kup lepiacu reflexnu pasku(cervena,strieborna) nalep na sedlovku a vydrzi ti tam roky
11.02.2011 - 08:08:54
00
radov2: Trek a podradný? Ja si to nemyslím ani o svojom Kefrise - a ten je v meradle kvality úplne niekde inde ako Trek.... Rám je dizajnovo pekný, aj keď ja červenú nemusím. Ja osobne by som nálepky z kolies na žiadnom zo strojov neodstraňovala, pôsobí to na mňa desne športovo a namakane (čo už s babou :lol:).
11.02.2011 - 08:16:39
00
Tu sú tie sľúbené foto, sem s kritikou :D a prosím vás ako by vyzerali kolesá lepšie ? s nálepkami alebo bez ? , viem že pre niektorých tu na fóre je to dosť podradný bajk výbavou... ale keď budú peniaze bude aj upgrade. Mne zatial úplne stačí a jazdí super, asi najskorej hodím kratší predstavec.
A tá červená sa môže zdať vyžabnutá ale v realite je to síta červená.
ps.: S fénom a odlakovačom na nechty išli super dole :D
a čo si myslíte o tej sedlovke ? je to Easton ec70 jazdí ju tu niekto ?

Prosím poradte do čoho by bolo najrozumnejšie ísť až budem mať potrebné financie (sram,shimano, campagnolo ? niečo na úrovni 105,ultegra asi bazar) kolesá ?

Bicykel mas pekny, jedine, co je naozaj zle, je nalepka Look na rame Trek. Ale na funkciu to vplyv nema :) Podstatna je veta:
Mne zatial úplne stačí a jazdí super, asi najskorej hodím kratší predstavec.

Tym si povedal vsetko. Vyries si hlavne dlzku predstavca, aby si mohol jazdit pohodlne a efektivne, bez privodenia si zdravotnych problemov.
Odrazku je dobra z hladiska funkcie. Ak chces riesit vzhlad, vymen ju, ako napisal ja-sam, za nalepku, pripadne dopln miniblikackou. Ako provizorna dojazdovka je OK. Ostatnym sa nezatazuj a uzivaj si jazdenie.
11.02.2011 - 11:10:29
00
radov2: Trek a podradný? Ja si to nemyslím ani o svojom Kefrise - a ten je v meradle kvality úplne niekde inde ako Trek.... Rám je dizajnovo pekný, aj keď ja červenú nemusím. Ja osobne by som nálepky z kolies na žiadnom zo strojov neodstraňovala, pôsobí to na mňa desne športovo a namakane (čo už s babou :lol:).


:D Ahoj Zani, mne momentálne úplne stačí a čakal som poďla komentov atď na soru že to bude absolútna hrôza, ale zdá sa mi dostačujúca keď sa dobre nastaví tak radí ako drak len niektorým čo jazdia DI2 sa to môže zdať dosť hrozné ale ja na nej fakt nič zlé nevidím aj keď je to jedna s najnižších sád :D A rám sa mi hrozne páči :D minule som si bol kupovať tmavo červené lak na nechty na rám lebo som mal od kamienku mierni škrkanec a ja som dosť perfekcionista tak sa v obchode smiali :D

Inak ho nešetrím a nemám ho vo vitrínke ako si niekto môže myslieť :D minule po 2hod jazdy 1hod umývania toľko soli že by som mohol napĺňať solničky :D asi kúpim dáke lacné blatníky na toto hnusné počasie, ps.: šalter je Tiagra :devil:
11.02.2011 - 15:46:48
00
Tym si povedal vsetko. Vyries si hlavne dlzku predstavca, aby si mohol jazdit pohodlne a efektivne, bez privodenia si zdravotnych problemov.
Odrazku je dobra z hladiska funkcie. Ak chces riesit vzhlad, vymen ju, ako napisal ja-sam, za nalepku, pripadne dopln miniblikackou. Ako provizorna dojazdovka je OK. Ostatnym sa nezatazuj a uzivaj si jazdenie.


Len sa mi práve pokazili tretry tak musím hodit druhé pedále a zaviesť ich na reklamáciu :(
A potom musím poriadne ponastavovať lebo ľavé koleno to nenieslo dobre :D ešte že existuje Fastumgel, Voltaren.
11.02.2011 - 15:52:27
00
A prečo by mala byť Sora zlá? Ja mám páky 105 a šalter Soru a ide to bezchybne!
11.02.2011 - 17:30:02
00
tiež neviem keď to niekto píše, nechápem ako môže napísať že zle radí... stací len správne ponastavovať, ak sa tu bavíme čisto o funkčnosti tak podľa mňa je uplne v pohode. Toto väčšinou píšu ľudia čo sa vozia na ESKE 8)
11.02.2011 - 18:03:26
00
Možno materialovo a váhovo sú vyššie sady niekde inde,no ja som na tej prehadzovačke urobil poctivých 3t. km bez jediného štelovania. :y:
11.02.2011 - 18:32:16
00
dnes prebehlo meranie posedu Specialized BG FIT, "stívy" sa dočkal nového predstavca a rajdov :) /obe za kratšie/, zmeny boli ale dost velke v celom nastavení. tesim sa uz na test :)

Prílohy:

Komentár súboru: rajdý skvelo padnú do ruky :)
P1030198.JPG
P1030198.JPG 191.07 KiB thumb_up0thumb_down

P1030199.JPG
P1030199.JPG 321.09 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil tomco3131 dňa 16.02.2011 - 10:44:08, celkovo upravené 1 krát.

15.02.2011 - 19:22:42
00
Pekný STEVENS :y: ;)
15.02.2011 - 19:47:59
00
keyboard_arrow_up