a kohút po slovinsky je k0k0t

viac k tejto problematike tu:
Smutno je nám bez *****

keď už OT tak poriadne :D
12.02.2011 - 13:33:12
00
marecej, israfel: lenze vy dvaja ste tentokrat uplne offtopic ;) .. s nazvom temy to nesuvisi vobec .. dajte si -20 prispevkov penalizaciu, spammeri jedni :devil: :P
12.02.2011 - 18:22:23
00
Je dosť smutné že si niektorí dokážu robiť nemiestnu srandu aj z nich samotných. K pôvodnej otázke: Nikdy sa Vám nestalo, že by ste chceli vedieť niečo viac o svojej rodine ? Náhodou k Vám môže jedného dňa ktosi prísť že ja som tvoj bratranec z tretieho kolena a pritom ste o ňom nikdy nepočuli. Tu vôbec nejde o to že koľko po kom zdedím ale o to že si uvedomujem kto som a som na to aj patrične hrdý. ;)
13.02.2011 - 14:17:07
00
zaujimave, ale chapem to tak ze tam mozem dat informacie o mojej rodine, ktore uz viem? bolo by to lepsie keby to malo pristup k dokumentom a ja tam dam len moje meno a soft mi vyhodi mojich predchodcov pokial su zaznamy...
13.02.2011 - 15:49:16
00
Môže sa stať že už niekto urobil čiastočne aj tvoj rodokmeň. Pre mňa osobne nie je moc zaujímavá táto možnosť lebo tebe len napíše že máš zhodu s nejakým iným rodokmeňom ale neukáže ti ten rodokmeň iba napíše, ktoré osoby a kto je správcom rodokmeňa. Ak chceš vedieť viac musíš mu napísať.

edit: samozrejme najskôr treba dať dokopy čosi aj doma.Na stránke http://www.myheritage.sk by sa mal dať zadarmo stiahnuť program , v kt. sa dá spraviť rodokmeň pre 250 osôb. Je tam veľa funkcií a napríklad mne tých 250 osôb zatiaľ stačí pretože robím rodokmeň iba jedného priezviska. Ak by bolo treba viac osôb musí sa tam platiť tuším okolo 8 eur na rok(neviem presne). Stojí to za vyskúšanie.
13.02.2011 - 20:11:52
00
cron
keyboard_arrow_up