Je to v pohode, ja mam celu zimu bike v garazi na dvore a vobec sa tam nekuri :D
08.11.2006 - 12:23:50
00
Je to v pohode, ja mam celu zimu bike v garazi na dvore a vobec sa tam nekuri :D

Ale ked aspon obcas ho nevyvencis moze utrpiet psychicku ujmu. :lol:
08.11.2006 - 13:03:03
00
Tak toho sa bojim najmenej. :lol: V zime sa chodi prevetrat takmer kazdy den, sice len lokalne tury do 5 km ale aspon sa na nom neudomacnuje prach.
08.11.2006 - 13:17:14
00
ok tak mi to prosim ujasnite niekto vravi ze minusova teplota bike nevadi tak ako nevadi ani auto (dava to celkom logiku ) niekto dalsi povedal ze by ho na balkon nedal ani na jednu noc ....

ja som ten co v zime spi a vychadza von len ked treba (praca nakup) a preto ma zaujmalo ci je to ok zabalit bike do stanoveho igelitu (nieco cim sa prikrivaju auta) a supnut ho na balkon teraz ho mam na stene ale zial stale mi to zabera miesto mam tu izbu velmo malunku ;-((((



takze skratim je to kosher dat bike na balkon na celu zimu??? (mam CTM Rebel Plus) takze nieje to ziadny extremne kvalitny aj ked ja si nestazujem....
09.01.2007 - 13:57:32
00
ked si si kupil bike, tak si mal mysliet na to, ze dakedy budu potrebne nejake kompromisy a obetovat kusok miesta pre bike hoci aj v zachode :)
09.01.2007 - 14:34:41
00
no vysvetlim.... rozmer zachodu je taky ze ked si sadnem a chcem si ulavit tak sa musim o to delit so zviskom bytu pac pri mojej velkosti v pomere k velkosti zachodu nezavrem dvere;-((( mala dvojgarsonka kde byvame dvaja je fakt maly priestor a realne to je takto skrina postel tv stol na moju lasku PC stolicka policka a je tam v strede tak 1.5mx1.5m prestoru volneho ktory zapera pes... hmm takze...??? proste mi niekto normalne odpovedzte na tu otazku

dikes.... teraz uz to menit nebudem tam kde je bike zavesenyu na stene zabera doteraz menej miesta ale rad by som ten priestor vyuzil efektivnejsie.... popripade ak niekto viete kde sa da kupit drziak montovatelny na plafon to by bolo asi to najlepsie riesenie popripade ak niekto vie ako vyzera kludne si ho dam dokopy sam....

vdakaaaaaaa
09.01.2007 - 14:40:17
00
dve kladky, dve laná, dva háky na uchytenie volantu a sedadla a kus predstavivosti :)

v lete som videl predavť v metre, či ešte majú ..
09.01.2007 - 14:52:54
00
dve kladky, dve laná, dva háky na uchytenie volantu a sedadla a kus predstavivosti :)

v lete som videl predavť v metre, či ešte majú ..


no to o tom metre som cital a hned aj pozeral letak ale nemaju to uz ale neva predstavitvos funguje skusim nad tym pospekulovat... dikes...
09.01.2007 - 15:04:13
00
cau zero: ne nevadi to tomu moc.. teda pokial je zakryty a neprsi, nesnezi a neseru ti nanho holuby pripadne.. normalne si ho kludne praskni na balkon a zakry ho..
09.01.2007 - 15:05:54
00
nazdy bracho teba som tu cakal konecne odpoved aku som hladal dokonca aj pozitivna ;-)))

takze buduci rok na zimu ho dam na balkon ....
09.01.2007 - 15:13:20
00
No mráz biku určite neuškodí ale nezabudni ho radšej zakrývať lebo by sa pri rozťahovaní pri zamŕzaní mohla dostať voda aj tam kde by nemala a mohlo by to mať nejaké následky.
10.01.2007 - 21:52:10
00
podla mna by sa mu nemalo nic stat akurat urcite nevidrzi dlhsie ako taky co bol v nutri aj ked zalezi od toho ako a kto na nom jazdi
11.02.2007 - 12:23:21
00
keyboard_arrow_up