Tomáš, asfaltka po BK (zo Železnej) je ešte ako-tak zjazdná, aj keď aj tam je niekoľko úsekov s takým hnusným sneho-ľadom, no ale od BK ďalej je to už podľa mňa dosť zlé, je tam takmer súvislá takého hnusného mokrého snehu, miestami aj blata od lesákov, okrem rizika pádu zamokríš a zašpiníš seba aj bike... Cez deň sa to ešte prejsť dá, aj keď to podľa mňa nie je žiadna radosť, ale v noci tadiaľ ísť rozhodne neodporúčam...
19.02.2011 - 19:26:25
00
...lad je a ked trosku primrzne vecer tak to bude klzisko.
Toho som sa obával, vďaka za popis situácie, aby ma náhodou nenapadlo tam niekam ísť po tme.
Asi budem vzhľadom na školu nútený jazdiť večer, no či sa pridám... Keď sa nebudeš chystať veľa fotiť alebo nebude zima, tak áno, inak sa mi mrznúť nechce.
Ja nikoho nenútim, ale budem rád keď nepôjdem sám. Fotiť nemusím, veď už všetko odfotené mám :)
ale preco na tych fotkach si otoceny ritou k fotaku? :lol:
inak aj ja by som sa pridal. ale zavisi od trasy a pocasia
No vieš pohľad priamo do objektívu by vypadal ešte horšie ako pohľad od zadu :)
Kľudne sa pridaj, niečo sa vymyslí. Trasa keď je zatiaľ zima, tak nejaká nenáročná, ja rýchlo nejazdím a ďaleko tiež nie. Zatiaľ :)
Ideálne je keď nefúka, nie je ľad a nie je zima. Prvé tri prekážky sa príliš ovplyniť nedajú, blato sa dá okašlať jazdou po asfalte.

Tomas11: nech už nie je zima, byť takto obmedzovaný nevyhovujúcimi úsekmi. Dobre vedieť v akom sú stave.
19.02.2011 - 19:29:53
00
"...keď nefúka, nie je ľad a nie je zima..." tak to bude teraz tazke :D
no cez tyzden jazdim len hradzu a mohol by som aj ist smer devinske jazera. len neviem ako sa po tme dostanem do DNV :?:
20.02.2011 - 08:50:13
00
...len neviem ako sa po tme dostanem do DNV :?:
No to je dosť problém. Ja využívam na spojenie z mestom cestu cez Devín-je dosť široká a hlavne osvetlená lampami, takže aspoň aká taká bezpečnosť. Iný prípad je cesta DNV-Dúbravka, hlavne časť hneď za Devínskou, cez deň je to o hubu, nie to ešte po tme a v čase návratu ľudí z práce... Najlepšie sa mi po nej išlo kedysi, keď som sa zúčastňoval nočných výjazdov zo Železnej. To už bolo tesne pred letom, takže čas začiatku výjazdu bol posunutý na 21:00 a jeho ukončenie pred polnocou. Takže skoro prázdne cesty, išlo sa fajn :)
Ale ako pozerám z okna, vonku modrá obloha, paraglajdisti práve letia nad Štokeravskou vápenkou, takže asi ani vietor nie je asi silný :)

Ale možno v roku 2050 bude postavený cyklochodník z Devína do mesta a v roku 2080 aj z Devínskej do Dúbravky, potom sa bude dať jazdiť bicyklom v tejto časti bezpečne...
20.02.2011 - 12:10:41
00
Ak by sa chcel niekto dnes večer pridať, tak sa stretávame o 18:00 na konečnej na Dlhých Dieloch, poprípade neskôr pri Salese. Trasa na Kobylu.
Zatiaľ sme tri kusy :)
21.02.2011 - 16:06:28
00
Keď je kusov viacero, prídem, hoci som nemal v pláne. 18:00 na konečnej. :) To aby som rýchlo sprášil tie buchtičky. :P
21.02.2011 - 16:58:25
00
poslusne hlasim ze defekt opraveny \o/
21.02.2011 - 21:09:04
00
Ďalší úspešný výjazd máme za sebou. Na Kuklovskej sme sa zišli štyria.
Celkovo jeden defekt, na ktorom sa dalo po nafúkaní ešte jazdiť, hore na Kobyle miestami ľadovo-snehový chodník, za Technickým sklom črieda diviakov :)
Trasa: z Kuklovskej k Salesu a po značke hore na Kobylu, späť k Salesu a následená jazda po celkom fajn technických singloch, do Technického skla, späť k záhradám a pekným točivým singlom okolo kopca na konci Dúbravky. Koniec výjazdu pri horných panelákoch v Dúbravke. Trasa prehľadne na mape bude asi v tmaxom podpise :)
Foto len statické, keďže v takej zime vymýšľať nejaké dynamické čiary svetiel nie je jednoduché a chlapci boli príliš rýchly, takže som ich nestihol odfotiť :)

Prílohy:

Komentár súboru: Na chodníčku na konci Dúbravky. 30s/ISO1600
7.jpg
7.jpg 251.63 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Nad záhradami nad Dúbravkou. Zistenie defektu a dofúkanie kolesa.
6.jpg
6.jpg 149.98 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Na Kobyle smer mesto. 30s/ISO800
5.jpg
5.jpg 328.26 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Na Kobyle s bleskom.
4.jpg
4.jpg 185.52 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Na Kobyle. 30s/ISO800
3.jpg
3.jpg 198.53 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Stretnutie na Kuklovskej. Zľava _andrej_, tmax a nalini.
2.jpg
2.jpg 157.97 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Pri mojej jazde popod Devín ma zaujala prechádzajúca loď a tri osoby na rakúskej strane. 1/30s/ISO800
1.jpg
1.jpg 112.38 KiB thumb_up0thumb_down

21.02.2011 - 21:52:39
00
Tak, tak, fajne bolo, ani zima nebola taká, akú som očakával. Bezvetrie robí svoje. :) Trasa v podpise alebo aj tu. Vlado, keď sa ti bude chcieť, bol by som povďačný za fotky bez loga mtbiker - do "rodinného" albumu. :D Ďakujem.
21.02.2011 - 21:58:08
00
fotky super :clap:

Prílohy:

1.jpg
1.jpg 307.17 KiB thumb_up0thumb_down

21.02.2011 - 22:04:03
00
poslusne hlasim ze defekt opraveny \o/


Ty šikula ja ešte len teraz zapol PC. Prisiel som domov o 2115 lebo som vybavoval po ceste 7 telefonátov + ešte odskok do Euromatu.

"chlapci boli príliš rýchly, takže som ich nestihol odfotiť" - tak ja som to určite nebol. Nie žeby som sa vyhováral na to svetlo ktoré je obyčajna s...ka. Ja som akosi dnes nestacil s dychom. Ale zbytkového diabla som vyhnal :whew: . Foto je fajnove
21.02.2011 - 22:21:36
00
"chlapci boli príliš rýchly, takže som ich nestihol odfotiť" - alebo skor vlado bol pomaly :lol:
inak tiez s mojim svetlom som dajako nestihal. teda aspon v zjazdoch. v kopcoch to slo lepsie.

no a defekt bola malina opravit. otazka je ako dlho to vydrzi :)
21.02.2011 - 22:36:46
00
"chlapci boli príliš rýchly, takže som ich nestihol odfotiť"
Aby som to uviedol na správnu mieru. Musel by som jazdiť minimálne minútu pred vami, aby som si nachystal všetko potrebné na fotenie svetelných čiar, plus nájsť vhodné miesto, atď :)
Z môjho pohľadu sa mi išlo celkom fajn, takže ja som spokojný.
21.02.2011 - 22:45:00
00
Ja chcem uz nejakeho diviaka :P :P
21.02.2011 - 22:51:26
00
Aby som to uviedol na správnu mieru. Musel by som jazdiť minimálne minútu pred vami, aby som si nachystal všetko potrebné na fotenie svetelných čiar, plus nájsť vhodné miesto, atď :)
Z môjho pohľadu sa mi išlo celkom fajn, takže ja som spokojný.


Vlado: No nabudúce pôjdeš ty ako 1. ja ako 2. a spravíš také fotky o akých sa ti ani nesnívalo. No neviem čo by nato povedal 3 a 4 člen skupiny.(tomas nepride a andrej v prvom stupani to zabali :lol: Srandujem ;)


Naposledy upravil nalini dňa 22.02.2011 - 06:25:18, celkovo upravené 1 krát.

21.02.2011 - 23:18:50
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up