Uved prosim nejaky DH ram, ktory ma podla teba jednoduchsie odpruzenie. To uz moze byt asi len jednoklb bez prepakovania, co neni az taka vyhra, alebo ak by mal niektory klb nahradeny pruznou planzetou.
Umiesnenie prevodoveho ustrojenstva je takto podla mna takmer idealne. Pocitaj http://www.zerode.co.nz/education.php mozno zmenis nazor.
10.03.2011 - 09:08:40
00
netreba hned zabijat, kazdymu co je jeho. Nekto upredstnoje design niekto funkciu, Niekto zas spaja konvencny design alebo marketingovu masirku s funkcnostou a nedokaze pripustit ze nieco ine nekonvencne moze fungovat lepsie. Naviac i po designovej stranke je toto podareny pocin. Pripomina mi to celu tu 29ers look hate, (je to ine=je to hnusne).
Mna znovu neskutocne laka kupit ten bergamont, cakat na nahradu rok asi nevydrzim.Aj ked viem ake ma nevyhody a netusim ci sa cez ne dokazem preniest.
12.03.2011 - 16:55:03
00
Hehe, no to mi povedz este raz (teraz ale naozaj) ci je salter a kazeta jednoduchsi na udrzbu ako nabojova prevodovka. Bude jej vadit blato? budes ju moct zlomit o kamen? bude ti skakat retaz?
A naozaj je od tohto dizajnu zadnej stavby jednoduchsi uz len neprepakovany jednocap ala Orange. Umiestnenie tlmica ma viacero vyhod a nejake nevyhody, ale ram to je urcite perfektny.
12.03.2011 - 21:47:33
00
keyboard_arrow_up