Chcem upozornit vsetkych ktory sa chystaju z PK do Grobu alebo opacne cez pole, da sa prejst iba cez zltu cesticku (obrazok) ... Pretoze na tej kratsej chyba most...

Príloha:
Komentár súboru: Chybajuci most
IMG_0039.JPG
IMG_0039.JPG 813.04 KiB thumb_up0thumb_down



P.S.: Voda je tam dost velka, nepreskocite

Prílohy:

Komentár súboru: Obrazok
Pozor.png
Pozor.png 450.16 KiB thumb_up0thumb_down

16.08.2010 - 12:49:46
00
ozivim tuto temu kedze som z SG :)
patres niekedy môžme niekam vyrazit a aj ostatok co ste z tohoto okolia :)

a inac da sa prejst cez ten potok ja som to skúšal ešte ked som jazdieval na babete (motorka) ale to bol stred leta a hladina bola dosť nizko a s autom tam problem nebudete mať
15.03.2011 - 09:40:11
00
nechcem zakladat novu temu :) potok je v dost velkej vyske ja by som sa do toho urcite nepustal ;) ...
Moja trasa, Viničné - okolo Slovenského grobu - okolo Grinavy - okolo svätého júra - na odbočke náučný chodnik odbočiť do ľava v smere trasy ( dalej po zelenej značke ) - začiatok čiernej vody... Myslim, že screen nie je potreba, stale sa ide popri spominanemu potocku,stale a stale rovno, žiadne odbočky nič :) obchadzaju sa kompostarne, chvilku sa ide cez zarastenu cesticku alebo cez pole ( ak nie su stroje ), obchadza sa aj statok s konmi ( pozor su tam mali orieskovia, ktory vas nahanaju niekolko metrov :D ). Ak budete stale pokracovat popri potoku, tak sa dostanete az na zaciatok vajnor :) Tak prijemnu cestu. Nabuduce ked pojdem tak porobim nejake fotky :)
08.06.2011 - 14:49:53
00
keyboard_arrow_up