JJ su to Zaruby...necakal som ze to niekto uhadne :)

Prílohy:

P1000126a.jpg
P1000126a.jpg 183.97 KiB thumb_up0thumb_down

17.03.2011 - 08:31:59
00
hirwils: pekné, hádam, že to bolo fotené okolo Silvestra alebo niekedy v decembri?

K téme som našiel na internete ešte nejaké inverzné foto.
Môžeme tipovať odkiaľ sú fotené, ale myslím, že to nieje veľmi ťažké:
1 hiking.sk
2 hiking.sk
3 hiking.sk
4 hiking.sk
5 hiking.sk
6 hiking.sk
Mňa zaujala 4, keďže namiesto dvojvrcholu Geldeka a vrcholu Vápennej je tam iba hrb.
Keď je vonku tak ako je :( tak aspoň potešenie z takýchto pohľadov.
17.03.2011 - 08:47:16
00
a Vysoku da jedine tmax :lol:

Túto zimu som sa tam ledva vyškriabal v metrových závejoch. :lol: Inak vôbec by som sa nevzpieral, keby sa za pekného a akurátne teplého počasia zorganizoval celodenný mtbiker výjazd po malokarpatských 700-vkách v pohodovom tempe, so zastávkou na obed. :)
17.03.2011 - 09:26:59
00
ja len by som chcel povedať že choďte už dpč s takými fotkami!!! vonku prší, je blato, miestami ešte sneh a ma len nasierate :lol: ešte pár fotiek a už ma fakt *ebne :lol:
vydržte ešte mesiac a potom tie fotky postujte s dátumami kedy tam ideme :$
17.03.2011 - 09:40:26
00
Tmax a tebe podobný.... čo by si preboha na takom výjazde kde sa fotí a sedí pri kofolke a jedle robil... ? ]:) Veď by ťa pálilo pri prvej zastávke...
17.03.2011 - 10:01:28
00
wukie: je to presne na Silvestra (rok dozadu) :)

Dole bolo strasne sychravo a hore naopak nadherne slnecno...
17.03.2011 - 10:07:10
00
Tmax a tebe podobný.... čo by si preboha na takom výjazde kde sa fotí a sedí pri kofolke a jedle robil... ? ]:) Veď by ťa pálilo pri prvej zastávke...

tmax ale pisal len o jednej zastavke :lol:
17.03.2011 - 10:14:11
00
Tadeas a tebe podobní, neviem, čo stále máte. Ste paranoidní alebo ako to nazvať. To je ako na nočných výjazdoch, wukie zbytočne dupe, že aby ma nebrzdil. Sami si to spôsobujete... Rozlišujem 2 tipy výjazdov - tréning a výlet. No a pri takomto výlete predpokladám, že sa úplné sračky neprihlásia, predsa len 700-viek je dosť. ;)
Ľubo: :D
17.03.2011 - 10:15:08
00
mas pravdu ja sa radsej neprihlasim ... niektore 700vky su uz dost daleko
17.03.2011 - 10:17:04
00
tmax: ja som to tusil, ze wukie je uz nejaky moc nadupany .. uz ked ho musis aj Ty krotit :lol:
lapaloma: aj tak sa musi ist bud vlakom niekam, alebo minimalne po Pezinok a spat asfaltom, lebo za jeden den vsetky 700tky inak dat nepojde.
craobs: specialne fotka pre Teba :lol:

Prílohy:

IMG_2908.jpg
IMG_2908.jpg 226.8 KiB thumb_up0thumb_down

17.03.2011 - 10:35:39
00
Klokoč a na ňom Divozel... Jedno z najkrajších miest v M. karpatoch :y:
17.03.2011 - 11:08:41
00
tmax urcite zvladne aj vylet, ale zas odtál-potál, ze? :D

Z vlastnych dost dlhodobych skusenosti mozem povedat, ze na akykolvek dlhsi vyjazd (od BK resp. Kosariska dalej), by nemali spolu chodit ludia, ktori ponimaju vyjazd diametralne odlisne. S par znamymi uz na dlhsie vyjazdy standardne nechodim, lebo ked sa stretava napr. o 10.00 a niekto chce byt o 14h doma, tak sa o vyjazde s posedenim na kofolke ani bavit neda. Ale to nesuvisi s tym, aku ma kto vykonnost, ale s tym, ako to ma kto upratane v hlave - aj vykonny dupac nemusi mat problem ist na cely den na pohodovy vylet a naopak aj totalna sratchka, co nezvladne vyslapat pomaly ani na BK, moze stresovat, ze uz nema cas a musi ist domov.

Takze pri dohadovani dlhsich vyjazdov, ktore sa mozu kvoli necakanym okolnostiam (tech. problemy) este natiahnut, platia dve zlate pravidla:

1. Treba vopred orientacne dohodnut trasu aby nevznikali v polovici vyletu rozpory typu "ja chcem ist tam a nie tam".
2. Na celodenny vyjazd by nemal ist nikto, kto vie, ze musi doma "cvakat" o nejakej hodine a teda nemoze si dovolit zostat dlhsie, nez planoval ("kamarat", co necha partaka sameho na sposob "vsak to uz zvladnes, ja sa uz ponahlam", nie je kamarat, ale kuprezak).
17.03.2011 - 11:29:37
00
:y:
17.03.2011 - 11:38:50
00
Pekne si to napísal, Jezus. Ja sa však neponáhľam, aj Roman ti to dosvedčí. Keď sme si na jeseň minulého roku dávali "hrebeňovku" z NMV, nebol som nadšený z tempa. Chalani sa ponáhľali, bolo to zlé... Na krátko práve pomalé tempo veľmi nemusím, ale keď sa ide na zaujímavý a celodenný výjazd, nemám problém s fotením, posedením.
17.03.2011 - 11:48:12
00
aj tak sa musi ist bud vlakom niekam, alebo minimalne po Pezinok a spat asfaltom, lebo za jeden den vsetky 700tky inak dat nepojde
Je zaujímavé to tu čítať, len sa mi to zdá trochu smiešne, že na čo by to niekto robil. S cyklistikou by to už nemalo asi veľa spoločné. Čo ma ale napadlo je, že možno by bolo celkom pekné spraviť si cyklovýlet bez dosiahnutia vrchola kopca. Čiže prejsť len to čo je zjazdné a zbytočne netlačiť a nenosiť. A takýmto spôsobom prejsť okolo všetkých tu spomínaných sedemstoviek. Tj čo je zjazdné a hodí sa do trasy: Čmeľok-Skalnatá-Homoľa-Vápenná (v prípade záujmu Javorina, Čertov kopec). Zvyšné kopce len "objazdiť" a skončiť v Smoleniciach, poprípade na Záhorí.
Ako bonus pri dostatku síl na konci, by možno nebolo odveci si to tých pár metrov potlačiť na Záruby. Myslím z miesta nad Čertovým žľabom, dá sa tam dostať po lesnej ceste v sedle.
Ale sa to dobre plánuje, keď je vonku tak ako je :)
Tadeas a tebe podobní, neviem, čo stále máte. Ste paranoidní alebo ako to nazvať. To je ako na nočných výjazdoch, wukie zbytočne dupe, že aby ma nebrzdil. Sami si to spôsobujete... Rozlišujem 2 tipy výjazdov - tréning a výlet. No a pri takomto výlete predpokladám, že sa úplné sračky neprihlásia, predsa len 700-viek je dosť. ;)
Ľubo: :D
Ja len toľko, že je mi blbé, aby kvôli mne musel ísť niekto pomalšie, preto som niekedy išiel nad môj limit-nazval si to dupanie. Síce to trvalo možno pár sekúnd :D , ale súhlasím. Aj preto jazdím radšej sám. Ale myslím, že čo sme boli pár krát s tmaxom večer, tak to bolo fajn. A pri dobrom počasí si to dúfam, ešte niekedy zopakujeme :)

A teraz som si prečítal, čo napísal Jezus a s tým sa nedá nič iné len súhlasiť. Rozumný názor.
17.03.2011 - 11:53:20
00
keyboard_arrow_up