tmax: jj dosvedcujem, je to tak. Mam to obdobne.
17.03.2011 - 11:53:54
00
wukie: je to presne na Silvestra (rok dozadu) :)
Dole bolo strasne sychravo a hore naopak nadherne slnecno...
Obdobie okolo konca roka je asi vhodné na takéto úkazy aj v týchto nižších pohoriach. Čo som pozeral fotky rôznych ľudí z minulých rokov(2006-2007), tak dá sa povedať, že je to skoro pravidlo.
17.03.2011 - 11:57:41
00
wukie: neber to zas tak vazne co som napisal :D .. inak objazdovanie tychto kopcov ma neberie, aj ked by to v sucasnosti bolo nad moje sily a to z dovodu, ze takychto objazdeni som absolvoval uz viacero :) .. ci uz Dobra Voda a spat, Brezova-BA niekolkokrat, Ba-Bukova-Smolenice-Ba, atd. Cize musi byt nova mocna vyzva :muscle: .. ale teraz ma napadlo, ze sak vlastne sa nemusi vracat lesom :o ... v takom pripade sa da ist hoc aj vlakom do Smolenic a odtial lesom az do Ba, vida, take ma nenapadlo :D

ps: inak vobec nie je vonku zle, aj ked poprcha a je zamracene, je teplo a zvlasna vona vo vzduchu. Dobre sa svisti po asfalte, akurat teda hodi sa blatnik.
17.03.2011 - 12:20:47
00
jezus
slovo kuprezak som uz pekne lho nepocul :)

inak na taky celodenny vylet by som siel. viem si to aj zivo predstavit :D
17.03.2011 - 12:30:12
00
.. inak objazdovanie tychto kopcov ma neberie, aj ked by to v sucasnosti bolo nad moje sily a to z dovodu, ze takychto objazdeni som absolvoval uz viacero :) .. ci uz Dobra Voda a spat, Brezova-BA niekolkokrat, Ba-Bukova-Smolenice-Ba, atd. Cize musi byt nova mocna vyzva :muscle: .. ale teraz ma napadlo, ze sak vlastne sa nemusi vracat lesom :o ... v takom pripade sa da ist hoc aj vlakom do Smolenic a odtial lesom az do Ba, vida, take ma nenapadlo :D

ps: inak vobec nie je vonku zle, aj ked poprcha a je zamracene, je teplo a zvlasna vona vo vzduchu. Dobre sa svisti po asfalte, akurat teda hodi sa blatnik.
K prvej časti: no ale veď niekoho by to možno bralo :) Ja som vždy rád keď som tam. A či prejdem 60km alebo neprejdem 150km, vždy je tam radosť z jazdy, nie :)
K druhej časti: takže si sa práve vrátil z cyklojazdy, tak mám tomu chápať :D Lebo ja mám ísť tuto kúsok na poštu a nejak sa mi nechce :)
17.03.2011 - 12:34:02
00
Nie nie, sedim za kompom v kancli a je mi dobre :rofl:
17.03.2011 - 12:40:43
00
_andrej_: zhruba takto by to mohlo vyzerat:

Zaciname v Smoleniciach na vlakovej stanici.. na rozcvicku davame zltu na Havranicu a potom nasleduje technicka pasaz na Zaruby. Odtial vtipny zjazd do sedla nad Certovym zlabom a nejake backcountry uphill na Celo. Pokracujeme technickou pasazou zakoncenou trialovym usekom na Veterlin. Z Veterlina technickejsi zjazdik az na cervenu TZ, ktorou pokracujeme klasicky az na sedlo Uhliska (pripadne menej klasicky podla potreby ucastnikov vyletu).Zo sedla vedie pekna zvaznica, z ktorej sa napojime na zltu TZ a pekne vyslapeme az na Vapennu (wukieho trasa), kde je prva zastavka na papanie a vyhlad. Z Vapennej zozjazdujeme (narocnejsi mozu az z malej Vapennej) v sprievode piskania a opekania brzdovych dosticiek az do Solosnickej doliny. Z asfaltky v doline sa napojime skratkou na velku zvaznicu, ktora obchadza Peterklin a dalsou zvaznicou potom zbehneme na modru, kde navstivime bobrov. Z bobroviska pokracujeme zvaznicou, ktora obchadza Vysoku pomedzi Taricove skaly a po modrej si dame turisticku vlozku na Vysoku, kde je dalsia prestavka a vysvetlovanie turistom, ze sme neusli z psychiatrie. Z Vysokej davame uzasny zjazdik az na Vyvrat. Z tohto bodu znovu trosku vystupame po asfalte a skratkou okolo Vysokeho Raidu sa dostaneme na zelenu a odtial dalsou lesnou cestou vyslapeme az Cermakovu luku, z ktorej po TZ rychlo nabehneme na Velku Homolu. Odtialto lesnou cestou do sedla pod Skalnatu,kde skratkou a po dalsej zvaznici vyslapeme az na Skalnatu. Pokochame sa notorickym vyhladom, skontrolujeme strom a rutime sa dalej na Certov kopec , kde je potrebne trosku z TZ odbocit a dosiahnut takto vrchol (kopca samozrejme). To iste aplikujeme na Javorinu a zakoncime casovkou na Cmelok po TZ. Z Cmelku davame notoricky zjazdik az na Pezinsku Babu, kde uz je pripadne moznost ubytovania ci rychlej zdravotnej pomoci v nedalekej Pezinskej ubytovni. Po dokladnom obcerstveni a dostatku infuzii skratkou obideme Konske Hlavy krasnou lesnou cestou a po luke okolo vojenskeho priestoru popod 3KK neobideme dalsi pekny vyhlad (uz ale nie 700tka) na Somarovi. Tu zatlacime slzu nad koncom vyletu a na par otoceni kluk uz dorazime uz podla chute na Kolibu, kde nas budu uz cakat nasi pribuzni, pripadne lekari z nedalekej nemocnice na Kramaroch.
17.03.2011 - 12:49:35
00
Takže takto. Keďže si nepoužil žiadne tie žlté obrázky-ikony naľavo vyjadrujúce rôzne "emócie", tak ich nepoužijem ani ja. Čo ale použijem je tlačiareň a tento tvoj príspevok si vytlačím a v prípade horšej nálady si ho opakovane prečítam. Príspevok od lto-a (samozrejme pre tých čo ho pochopili) je príjemné možné zakončenie témy o prejazde MK sedemstoviek.
PS: ak si to myslel ináč ako som to pochopil a teda to myslíš vážne, tak som asi za blbca a v cieli tejto cyklotúry ti zablahoželám. : ) : ) : )
17.03.2011 - 13:08:02
00
lto

...ten vrchol znie dobre... :P
17.03.2011 - 13:13:28
00
lto: Ty si píšeš denník z výjazdov? Číta sa to dobre. Tak kedy sa to spácha?
lto

...ten vrchol znie dobre... :P

:lol:
17.03.2011 - 13:38:05
00
lto nacom ficis? :smoke:
tak som si to hodil do mapy snazil sa najst tebou popisanu cestu..hm tak na babu asi 60km a 3000m vyskovych co by este mohlo byt realne ale az na kamzik :shake: ...druha vec pri avg 8km/h ktorou by si to dalo absolvovat je to za 1den zrealizovatelne :D len to bude este chcet posilovat aj nosenie/tlacenie biku :^)
17.03.2011 - 14:19:00
00
Ja som sa stratil, ked sa bude nieco organizovat, tak to nejako zvyraznite v tom spame ^_^
17.03.2011 - 22:08:59
00
Roman už sa ti zapaluju lýtka? :lol: Zatial si sa nikde nestratil len sleduj :geek:
17.03.2011 - 22:13:48
00
Jj, serie ma ten dazd ;o(
17.03.2011 - 22:15:20
00
Ja som sa stratil, ked sa bude nieco organizovat, tak to nejako zvyraznite v tom spame ^_^

v sobotu sa ide poznavaci zajazd po vsetkych 700tkach :lol: .. precitaj si zapisky z mojho "dennika" :lol:
17.03.2011 - 23:13:58
00
keyboard_arrow_up