ukaz mi aspon jednu firmu co vzivote nepredala/nevyrobila nieco zle

Načo Ti to je?
21.03.2011 - 19:00:55
00
Hosi, hlavne si prosim pozerajte etikety na tych potravinach a nepchajte do seba najlacnesie sracky s nahradnymi sladidlami. To sa tyka napr. aj tych zavinacov. Inak k tej debate - nikam sa nedostanete, lebo sa tocite dokola. Kaslite na to. :)
21.03.2011 - 21:04:06
00
Načo Ti to je?

:tmi:
21.03.2011 - 21:05:41
00
heca
?? ako je to možné taka dobrá nakladaná kapusta (jediná)
a okolo samé šunty....
ešte že sa trafili aspon raz do Tvojej chuti
:clap:
21.03.2011 - 21:52:58
00
kvalitný výrobok je taký, ktorý uspokojuje potreby zákazníka
každý nech si kúpi čo chce, ja pár vecí odťial mám a pomer cena/výkon je ok, samozrejme treba vyberať a nekupovať doradu.
21.03.2011 - 21:56:08
00
Dobry priklad je pumpa z ich uplne prvej cyklo akcie, doteraz ju pouzivam.

Cenove porovnanie toho isteho vyrobku pod roznou znackou:
Lidl 140Kc
http://www.bike-forum.cz/forum/166419.html

Ine znacky 500Kc a :@ 800Kc
http://www.bike-forum.cz/forum/197481.html

Len skoda , ze od vtedy uz tie ich pumpy nie su az tak kvalitne.
21.03.2011 - 23:01:03
00
ja som mal odnich zámok za 150sk, v kaktuse rovnaký za 600sk..

btw kvalita je vždy v súvise s cenou.. ich dres je za 50€ šunt, ale za 10€ nie.. alebo má niekto lepšie veci za rovnaké ceny?
22.03.2011 - 10:59:00
00
oblecenie na sport v lidli asi fakt nekupim, ale daju sa tam selektivne kupit skvele kusky.

napriklad tachometer som kupil minuleho roku na jar... vydrzal cele leto aj zimu, x-krat zmokol, zmrzol, par padov ma za sebou a funguje.... a okrem celkom beznych funkcii ponuka napr. taku teplotu i meranie pre dva biky... jedina vec, co na nom bola trosku neschopna bola velkost displeja... rychlost bola este v pohode, ale cas a kilometre a doplnkove udaje boli malicke a tenke palicky... ale, v tohtorocnej akcii uz bol zrazu tachometer o dost vacsi s vacsim displejom, hodinky citatelne, dokonca aj podsvietenie sa mi zda svetlejsie (ale to moze byt novymi baterkami)... pridane dve menej vyznamne funkcie a to cele do 6 eciek... a meria uplne rovnako ako ostatne :)

nehovorim, ze je najlepsi na svete, ale je skoro zadarmo vzhladom k tomu, co dokaze... vzhladom k tym ostatnym zbytocne predrazenym...
22.03.2011 - 16:18:58
00
heca
?? ako je to možné taka dobrá nakladaná kapusta (jediná)
a okolo samé šunty....
ešte že sa trafili aspon raz do Tvojej chuti
:clap:

Šuntami som myslel priemyselný tovar.
Okrem vyššieuvedených potravín kupujem v LIDL ešte vlašský šalát,varovú čokoládu,zmrzliny, perníčky, cukríky,džemy, zemiaky, salám, maslo,mlieko,syry,balzám na držku,Orbit.
Posledne som sa mi páčila jedna chutná pokladníčka,ale bol som s polovičkou :@
22.03.2011 - 17:16:40
00
heca:
ale no :tmi:


...Als Schnäppchen wertete die Stiftung Wartentest Artikel, die bei einer akzeptablen Qualität zu einem niedrigen Preis verkauft werden.

Doch die Lidl-Gruppe hat in den vergangenen zwölf Monaten den bisherigen Schnäppchenkönig Aldi überrundet. Bei Lidl erwiesen sich 50 Prozent der Schnäppchen von guter Qualität, bei Aldi lag die Quote in den vergangenen zwölf Monaten nur noch bei 33 Prozent.

Auch bei allen Discountern zusammen ist in den vergangenen zwölf Monaten ist die Qualität insgesamt besser geworden.

Nur 23 Prozent der Aktionswaren waren völlige Fehlkäufe, im Jahr davor waren noch ein Drittel Fehlinvestitionen, schreibt Stiftung Warentest. Dabei ist das Niveau der Handelsketten aber sehr unterschiedlich
22.03.2011 - 18:03:36
00
Wieder einmal hatte der Lidl Fotoservice im Test von Computerbild die Nase vorn. Mit Note 2,09 war der Abstand zu den Zweit- und Drittplatzierten – Photodose.de (2,25) und Media Markt (2,29) – sogar recht deutlich. Außerdem punktete der Lidl Fotodienst neben Spitzenleistungen im Bereich Angebotsbandbreite und Bedienbarkeit der Internetseite auch mit dem besten Preis-Leistungs-Verhältnis aller Anbieter. Selbst Sparfüchse sind laut Test also gut aufgehoben bei Lidl.
22.03.2011 - 18:05:22
00
Die Grundnahrungsmittel, die man bei den Discountern Aldi, Netto, Penny, Lidl und Norma erwerben kann, erhielten von "Ökotest" überwiegend die Note "sehr gut".
22.03.2011 - 18:08:12
00
ja som mal odnich zámok za 150sk, v kaktuse rovnaký za 600sk..

btw kvalita je vždy v súvise s cenou.. ich dres je za 50€ šunt, ale za 10€ nie.. alebo má niekto lepšie veci za rovnaké ceny?

Máš úplnú pravdu. Zase na druhej je tu ešte ta možnosť ak ideš na bicykli do prace tak je zbytočné drať značkový kvalitný dres na to si vezmeš lidlovku :handshake:
22.03.2011 - 18:10:54
00
Tiez pridam par praktickych postrehov.Minuly rok som kupil tento sprej na retaz http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl_sk/hs.xsl/index_13935.htm
Nazov tomu skutocne zodpoveda ;) - skripe naozaj excelentne a to uz po cca 10-20 km, akoby tam nebol.Jednoznacne neodporucam.
Na druhej strane tento http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-F4E189F2-7564D8BB/lidl_cz/hs.xsl/index_17143.htm je do normalnych podmienok prekvapivo dobry - tichy chod 2-3 vyjazdy,nelepi.
Je pravda, ze kto sa neorientuje, moze kupit riadny shit, ale ja mam z vacsinou vybratych veci pozitivne skusenosti.Aj Lidl sa zlepsuje, kvalita strihov triciek ci vloziek v kratasoch bola nulova a teraz su uplne ine ako 2-xx rokov dozadu.
Cykl.tricko (bral som len zo zvedavosti koli designu s tym, ze ho vratim) je za 10 eur v absol.pohode - material prijemny na telo (5x drahsi topmodel Nalini asi nebudem nosit radsej - je vsak lahsi),ploche svy, silikonove zakoncenie, zipsovacie vrecko na drobnosti a hlavne strih (vo velkosti M - mam 183cm a chrti pas) prekvapil - ku krku padne presne, vzadu dostatocne dlhy a nestahuje sa a na bruchu nevytvara,co neznasam, nechutnu plandajucu kapsu.Rukavy by mohli byt idealnejsie vsadene, sem tam nejaka nitka moze trcat a na visacke Banglades - ale aj tam chcu zit a neviem ci by to Slovak vyrobil lepsie(o cene prace nehovorim).
Funkcne kratasy z vlozkou - zly strih - malo do bananu, stehenna cast uzka - skrti a absolutny nezmysel - zbytocne hruby material na stehnach (naopak - mal by chranit bedra resp. rozkrok.Material prijemny na telo, vlozka dobra (ked porovnam s vlozkami spodkov Moira a Craft ktore som ako mucidla odparal, tak vynikajuca).
Trekingove ponozky - bezvadne mi sluzia, nemal som odreniny ani pri mokrej nohe, nesmrdia po jednej ture.Cyklo nekupujem, zdaju sa mi na leto prilis hrube.
Rukavice - minuly rok som kupil celoprste - velky shit - parali sa na dlani aj koncoch prstov.
Velka rucna pumpa - na bike sluzi v pohode, na cestak slabucka, nozna plastova opierka zlomena.
Priznam sa odkedy maju v Lidli aj syr Tofu :$ , nakupujem tam castejsie.
23.03.2011 - 12:56:35
00
ten spray som aj ja kupil minulý rok a ešte som ho nepoužil, takže ho musím vyskúšať
čo sa týka oleja - cena cca 50 euro??? :tmi:
23.03.2011 - 13:52:02
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up