to vindo, maxipayne
vy dvaja píšete jak maďari a ešte ani to si nerozumiete :tmi: :rofl:
27.03.2011 - 13:03:39
00
max, kupil som cestny Canyon

Breer, ja a ako madar?...neexistuje

Prílohy:

canyon.jpg
canyon.jpg 181.27 KiB thumb_up0thumb_down

27.03.2011 - 18:26:30
00
chlapi, chcem cestné tretry
ale na crosse a aj na cestnom mám teraz mtb SDP pedále
asi vezmem tieto specialized len neviem či na nich dám kuffre spd ale dačo v popise písu že maju 2 a 3 kolík na spd
ešte rozmýšlam že na cestný by kupil dajake cestne pedále, poradte že aké... 105 alebo dajake KEO clasic? tie keo kufre dám na tie tretry cestne nie? na cestných pedáloch to bude lepšia opora nohy ako na mtb SPD???? nemal som ta neviem
dajake linky na tie tretry či dobre..bárs drahé nechcem...http://www.bikepro.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2786&category_id=36&option=com_virtuemart&Itemid=64
04.04.2011 - 11:35:01
00
tretry si si vybral dobre...ja mam tiez specialized, ale model elite a musim povedat ze bol to dobry kauf..noha v tom sedi super, urcite bude noha sediet aj tebe v tych co si si vybral...co sa tyka pedalov, nie som nejaky extra znalec, ale vsetci ospevuju LOOK, tak som si kupil aj ja cestne LOOK, ale nie Classic, ale Easy, to boli jedine co mali v obchode, tak som sral na to a kupil Easy, a pedaluje sa mi v tom dobre...napokon Classic by som asi az tak nevyuzil, myslim, ze tam maju nejaku vôlu.....cize zhrniem...na cestny bike cestne tretry a cestne pedale...cestne kufre su vacsinou kompatibilne so vsetkymi cestnymi tretrami
05.04.2011 - 17:12:04
00
ja som na elite nekukal som myslel že to ženský model
05.04.2011 - 20:30:29
00
tak jeden myslel a vymyslel furik...biela neznamena hned ze je to zenske..biela je in 8)
05.04.2011 - 21:27:42
00
bilel su kus prihriate a po druhé sa asi dosť špinia ne?
ja chcem cierne s dačím
05.04.2011 - 21:45:39
00
ale prd je prihriaty a nie biele tretry...perfektne to vynikne...ale kedze si uz asi starsi ako ja, tak mas iny nazor na bielu :P.....co sa tyka spiny, tak nejako nevidam ze by sa spinily, predsalen vacsinou sedim na sedle a nebeham s cestnymi tretrami na huby do lesa..maxmalne ich pretriem vlhkou handrou, ak su od prachu z cesty..

kludne chod do tych ciernych specializedov....elite maju sice specialne mierne klonenu podrazku, aby neboleli kolena, neviem ci aj tie "tvoje" maju, ale aj tak vyzeraju cool

edit: tak som si pozriel, aj tvoj model maju BG..cize tu naklonenu podrazku
http://www.specialized.com/OA_MEDIA/pdf/Shoe_Tech_CZ.pdf
06.04.2011 - 08:01:45
00
keyboard_arrow_up