Stačí mať toto. :D
06.04.2011 - 15:01:23
00
hehe, tak ale tá foto by jednoznacne stála zato :D
06.04.2011 - 15:55:49
00
to lto:
myslíš, že mal zbrojný pas? :rofl:

btw: tiež mám skusenosť takú, že som skončil v nemocnici....ale o tom napíšem neskor, teraz varím neskorý obed :y:
06.04.2011 - 17:35:08
00
Vindo si kus vedla.Ked je sofer kreten, je jedno aku EČV ma.Ja som sa stretol aj s BA ktory na mna vo vcelku slusnej vzdialenosti zatrubil.Bolo to ale to slusne zatrubnie "hej idem nezlakni sa" a nie vytrubovanie "vypadni z cesty."(heh jak som to napisal az mi to divne)Je to individualne a nemyslim ze to ma suvis s EČV.Tie uvahy o tom ktory kraj je na tom horsie je kus odveci.


ok, je to tvoj nazor..neberiem ti ho...a mozno preto sa vyjadrujes lebo byvas v SN..fajn, ty tak soferovat nemusis....ale zo statistiky az taky blby nie som, ak z 10 okolo iducich aut s EČV SN ma ohrozia dost vazne vsetkych 10 aut, tak na tom nieco bude....ja negánim na mesto, ale na soferov toho mesta....čo-to uz mam autom odjazdene a v košiciach si treba davat pozor na auta s EČV PO a KS,...prví zmnienovaní majú uplne inak riesene krizovatky ako su v KE (najvacsi kruhovy objazd na SLovensku, ktory je v KE mam sam problem riesit, nieto este auta mimo KE), cize vela kolizii je prave sposobenych presovcanmi, no a okres košice okolie, to je debata sama o sebe, tam je inde problem....ale toto nie je podstatou tejto témy...dal som nazor, kto ma ako ohrozil, dalej to nechcem riesit ktorí ako soferuju.
06.04.2011 - 20:45:15
00
Neviem, asi som iný, ale ja si autá okolo seba vôbec nevšímam a už vôbec nie ŠPZ . Vidím maximálne farbu a či je to osobné alebo nákladiak....inak hľadím pred seba,sledujem cestu (čiaru) pred sebou a vyberám si kadiaľ pôjdem, či popri krajnici alebo vybehnem viac k stredu cesty (na to mám zasa spätné zrkadlo...áno,mám na crosse späťák a mám tak krásny prehľad o tom čo sa deje aj za mnou 8) ).
06.04.2011 - 21:09:38
00
takže: pred niekoľkými rokmi som bol na tréningu a šiel som od Šíravy do MI a bol na hlavnej a zo Stráňan som nedostal prednosť...Cigán ma zobral spredu a preletel som cez predné okno do auta, keby ste počuli ako som ho častoval nadávkami :lol:, v dnešnej dobe uz by som sedel za rasizmus :rofl: takže mal som sklo v krku, v lakti, zlomenu ihlicu, potrhané všetky kolenné väzivá a poškodený kolenný kĺb, doteraz necítim...ale ináč tá starostlivosť v MI katastrofa :swear: Po troch dňoch ma pustili s tým, že sklo vybrali a zašili..a noha sa zahojí sama :swear: . o 4 dni už som bol vo FN Ke na Rooseveltovej, kde to hneď rezali, šili a 5 mesiacov som mal sadru od členku až po riť a v kolene pár titánových drôtov...Cigán dostal amnestiu, kedže nastupoval Kováč za prezidenta...ja za koleno hovno, lebo týždeň predtým mi skončila poistka , ale aspoň za bike bolo skoro 50t..aj ked škoda bola asi za dve, možem to napísať, lebo už je to dávno premlčané :lol:

btw: po rokoch môžem povedať, že v KE urobili výbornú robotu, noha slúži :y: . Cyklistika, potápanie a bežky v pohode a iné športy okrem majstrovstiev v pomalom fajčení fajok, kde sa sedí ;) ma nezaujímajú :sun:
06.04.2011 - 21:24:19
00
Breer pekny pribeh...taky tragikomicky...toho cigana mali zavriet, ze by az zčernal...ale viac uz asi nemohol, tak teraz sedi aspon černak :D
06.04.2011 - 21:37:33
00
Dnes som dostal plácačku po riti :$ za jazdy od motorkára alebo ...
Teraz neviem či mi je*ol ten frajer na Kawasaki alebo tá cicka čo sedela za ním (aj keď sa stále utešujem, že to bola ona) :lol:
Ešte teraz ma riť štípe a myslím si že aj jeho štípe ruka :!: (teda ju) :D
07.04.2011 - 20:55:19
00
:rofl:
07.04.2011 - 21:30:09
00
hahaaa :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: kam ten svet speje :rofl: :rofl: môžeš byť rád že ťa neznásilnil :devil: :devil:
07.04.2011 - 21:32:54
00
... ale aspoň za bike bolo skoro 50t..aj ked škoda bola asi za dve, možem to napísať, lebo už je to dávno premlčané :lol:

...

to bolo v ramci akej poistky?
07.04.2011 - 22:06:07
00
mne sa stalo minulý týždeň, išiel som po krajnici, ale nie úplne, kedže na samom kraji bol kopec štrku a za mnou kamion. Zrejme sa ma bál obehnúť, aj keď mal miesta dosť. No keď sa odhodlal tak hneď ako ma predbehol, tak si to zamieril na samý kraj rovno do toho štrku. Samozrejme som musel zastaviť, pretože všade plno prachu, nedalo sa dýchať a pomali som ani nevidel na cestu. Takže aj takíto ***** sa nájdu. Inak čo sa týka tých krajov :lol: U mňa jednoznačne vedú, podľa počtu nadávok na ich adresu - BA, MT, KM, CA Proste železné pravidlo. Či idem na aute, alebo na bicykli a niekto ma naserie, tak je tam vždy jedna z týchto značiek.
07.04.2011 - 23:03:29
00
...podľa počtu nadávok na ich adresu - BA, MT, KM, CA Proste železné pravidlo. Či idem na aute, alebo na bicykli a niekto ma naserie, tak je tam vždy jedna z týchto značiek.

prejavila sa Zilinska hrdost :lol:
08.04.2011 - 09:15:19
00
A ja nemám rád šoférov hlavne s týchto okresov:
:@
BA BB BJ BN BR BS BY CA DK DS DT GA GL HC HE IL KA KE KK KM KN KS LC LE LM LV MA MI MT MY NM NO NR NZ PB PD PE PK PN PO PP PT PU RA RK RS RV SA SB SC SE SI SK SL SN SO SP SV TN TO TR TS TT TV VK VT ZA ZC ZH ZM ZV
08.04.2011 - 09:37:36
00
Neznasam tieto znackove vojny... viete co je najhorsie? Kamiony s ukrajinskymi/tureckymi.. imy znackami. Co sa tyka svk, tak BA znacku ma skoro cele slovensko, co jazdi na firemnych autach... sedlaci su vsade roztruseni rovnomerne... ono to asi nie je tak celkom za znackami...

Jeden znamy jazdi na vychod z kosic jedine cez Slanec, lebo si rad prida... A po otazke, ze preco nejazdi cez Dargov bola odpoved, ze je tam vela polisov a musi ist opatrnejsie... Ja to fakt vidim v tych cestnych usekoch + v magoroch, ktori do tych aut sadaju a to fakt nema velmi vplyv na spz-tku... nic v zlom :)
08.04.2011 - 09:59:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up