RC&P MTB Uphill

07.04.2018
Časovka do vrchu
Bratislava (Slovensko)

Výsledky
kto sa chystá zajtra po uphille voziť? :) resp kto by si chcel ísť prejsť trasu toho Svatojurského maratónu? a kto z vás pozná trať a bude viesť? :D
08.04.2011 - 11:52:28
00
Previezt sa pojdem, ale po trase maratonu ee (ad 1 to pojdem o tyzden, ad 2 aj tak presne neviem ako to teraz ide). Ja asi pojdem na Pajstun a potom polievka a Kofola na Kosarisku. Ale bude to vylet, nie tempo o zivot (keby sa chcel niekto pridat).
08.04.2011 - 11:59:40
00
...no zase by som to nebral tak tragicky, myslím si že po včasnom upozornení ti každý rád uvolní cestu...

V cielovom stupaku je kazdy rad, ze dycha, nie to niekoho upozornovat :D :D
08.04.2011 - 12:02:39
00
lubo zas ani tí ludia niesú také prasce, jednak keď ti prejde okolo už asi 28 bike s číslom tak v strede stáť nebudeš.. a záverečný kopec je plný príslušníkov a už došlých bikerov, fotografov a pod, takže tam tiež všetci vedia že sa "preteká"
08.04.2011 - 12:10:55
00
Pazi: co je toto v podmienkach povolenia ?
"každý pretekár je povinný prispôsobiť svoju jazdu tak, aby nebola ohrozená bezpečnosť peších turistov"
Cize ak si rodinka s detmi a psami zmysli ist po celej dlzke trate, tak pretekari to mozu zabalit :tmi:

zas hladas problem kde nie je...

toto nie je vypaskovane xc - je to ako na kazdom maratone - akurat je to napisane.

nehovoriac o tom ze trasa ide kadial ide - ked to porovnam s notorickym singlom vyuzitym na stupavskom i greenbike maratone - tam je to ovela vaznejsie a predsa to nikto (zbytocne) neriesi
08.04.2011 - 13:00:20
00
No mas pravdu, ze hore nie, ale na trati su, sam som to zazil .. a to bolo asi tak 5 rokov dozadu, takze ... ak nahodou bude teplucko a krasne pocasie, tak :tmi: .. nastastie nebude. Tak ale toto nevyriesime, viem ake su urady, takze to bolo len take moje zase povzdychnutie nad realitou Slovenska. :( .. horsie by bolo keby to takto bolo na DH pretekoch :lol:
08.04.2011 - 13:16:22
00
toto nie je vypaskovane xc - je to ako na kazdom maratone - akurat je to napisane.

Ano, to mas pravdu. Z tohto pohladu a z pohladu, ze 95% ludi aj tak nepojde nijak rychlo je to pohoda. Ovsem v tom dalsom co pises pravdu nemas. Pretoze si mozno neuvedomujes, ze toto sa jazdi pod Kolibou kde v pripade tepleho a pekneho dna je narvana polka Bratislavy a mojich osobnych skusenosti sa tade pohybuje extra velke percento vymletych ludi.

A k tomu,ze hladam problemy kde nie su .. hmm, problemom je potrebne predchadzat, nie riesit ked je neskoro. Ale v tomto pripade uznavam, ze som si to mohol odpustit. Takze sa ospravedlnujem , hlavne Pazimu za zbytocnu paniku :) . Howgh.
08.04.2011 - 13:21:22
00
"Ovsem v tom dalsom co pises pravdu nemas. Pretoze si mozno neuvedomujes, ze toto sa jazdi pod Kolibou kde v pripade tepleho a pekneho dna je narvana polka Bratislavy a mojich osobnych skusenosti sa tade pohybuje extra velke percento vymletych ludi."
nehovoriac o tom ze trasa ide kadial ide - ked to porovnam s notorickym singlom vyuzitym na stupavskom i greenbike maratone - tam je to ovela vaznejsie a predsa to nikto (zbytocne) neriesi

vidim ze vidis ale necitas - skus porovnat sance pekneho pocasia pocas stupavy/greenbiku a terminu uphillu
08.04.2011 - 13:50:21
00
V cielovom stupaku je kazdy rad, ze dycha, nie to niekoho upozornovat :D :D


:D
08.04.2011 - 15:45:08
00
Dnes som si bol prejst trat a zaskocil ma jeden usek. Pred koncom toho prveho stupania, pred parkoviskom a odbockou vlavo je asi 50m usek lesnej cesty vyplneny velkymi kamenmi na ktorych som sa zasekol :-( Asi sa tam budem musiet drzat praveho okraju...

PS: Nazov by kludne mohol byt "Ahoj Koliba!" ;-)


chlape....ten úsek ma tiež riadne štve....a štve ma aj to že to tam vysypal akurát môj známy čo tam býva asi so susedmi :D podla toho čo vravel...lebo im tam nie sú ochotní spraviť asfaltku :^) ale tiež asi po pravej
08.04.2011 - 16:32:11
00
kto sa chystá zajtra po uphille voziť? :) resp kto by si chcel ísť prejsť trasu toho Svatojurského maratónu? a kto z vás pozná trať a bude viesť? :D


Povoziť by sme sa šli (andrej a ja) ale trať vôbec nepoznám(e). Ešte najsť toho vodcu. Dufam, že nebude takto fučať čo dnes lebo ma fľusne s prístavného do Dunaja :lol: .
08.04.2011 - 19:06:57
00
chlape....ten úsek ma tiež riadne štve....a štve ma aj to že to tam vysypal akurát môj známy čo tam býva asi so susedmi :D podla toho čo vravel...lebo im tam nie sú ochotní spraviť asfaltku :^) ale tiež asi po pravej


Those fucking rocks piss me off! :x
08.04.2011 - 19:59:43
00
Aj ja sa kcem sa voziť po uphille! Môžme dať aj ten svätojurský, ale trať dobre nepoznám a gpx sa mi riešiť nekce. :P
08.04.2011 - 20:01:04
00
Hm, cas ist spat - na zavody treba prist oddychnuty a sviezi. :lol: Som zvedavy, ci tmax ukonci eru Matusa Trnovca (uz by sa patrilo). :)
09.04.2011 - 04:43:05
00
Sklamem ťa, lebo na uphill nemôžem nakoniec ísť. A aj tak nie som silový typ jazdca... Mňa len zaujíma, kto bude druhý a tretí. :D
09.04.2011 - 06:49:14
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up