Ak sa mozem este pripojit tak som tiez za ten OPUS. :D
21.02.2007 - 13:44:33
00
Ale no, Marecku, ved klidek, kompenzujes si, ze som nechcela kupit bike od teba?
Pozri sa, ja k tomuto asi tolko, ze toto je forum, myslim ze ak mam otazky okolo bikov, mozem ich sem napisat a skusenejsi ludia mi dokazu poradit. Ok, mozno som mohla nechat teda staru temu, ospravedlnujem sa teda, ale mam taky dojem, ze moderator tuto moze zrusit, ak to povazuje za potrebne, to uz nechaj na kompetentych osobach ;)
A ak ta uz az tak velmi tazi a irituje, ze mam vela otazok, podla teba mozno aj dokola tie iste (aj ked neviem aka zhoda je medzi poctom rychlosti a poradenim medzi konkretnymi dvoma bikami, ale som si ista, ze to uz ty vediet budes), tak kasli na mna, nevyjadruj sa, ked uvidis moj nick, rovno mozes prekrutit ocami a radsej to ani necitaj :)
Prajem pekny den :)
21.02.2007 - 13:44:46
00
to bosorka: jasne, cim viac pozitivnych ohlasov na Opusa, o to s vacsou radostou ho pojdem kupit :)
21.02.2007 - 13:47:04
00
Billi:Je mi jedno ci mas bycikel odo mna alebo od ineho.Len som bol ochotní pomouct , ked by to bolo pre mna dost zlozite , ci na tom zarobim tisic , dvatisic alebo nič tak mi to je jedno.Ja som na zaciatku nepísal že som "zamilovala" do superoiru a napísal aby som ti to zhodnotil.Ku koncu temi moj nazor vyjadril aj moderator ze to vzdava.Ako stale clovek vsetko prevraca tak aj niektorim kludnim ludom dojde trpezlivost.Tady su moderatori velmi "benevoletni" ako na inych forach.Troska tvrdosti by neuskodilo v niektorich pripadoch.Nabuduce pis take dotazi ss.Nie tady verejne.
Ps:Som maximálne klidní :wink: :roll:
21.02.2007 - 16:15:20
00
keyboard_arrow_up