:$ tak hento fakt nechapem. niekolkokrat som cital nemecke fora ked som riesil nove ramy a vzdy som bol konfrontovany s informaciou ze liteville je cistokrvne nemecko ala nicolai.

takze PatrikL za hento ti dakujem. V tom pripade je pre mna cenova politike Liteville nepochopitelna. Aj ked na druhej strane kto uz na Taiwane nevyraba ze.
Ale nci to nemeni na veci ze tie ramy su naozaj premyslene do posledneho detailu. Som zvedavy teraz na ten novy 601 ktory konecne bude plne zapadat do kategorie Enduro.
ale aj tak by som to nechcel lebo je to hnusne :D
02.05.2011 - 19:20:55
00
ale prd hnusné je to luxusní strojovna :D
a 601 je trochu odlehčena verze s jezdivější geometrií, cca za měsíc by měl být v CZ v prodeji
cena je fakt hnus :-(

Prílohy:

3.JPG
3.JPG 439.61 KiB thumb_up0thumb_down

4.JPG
4.JPG 561.85 KiB thumb_up0thumb_down

6.JPG
6.JPG 508.87 KiB thumb_up0thumb_down

02.05.2011 - 19:34:35
00
Evo co je na tom nepochopitelne? Liteville je podla mna co sa tyka detailov daleko lepsie spracovany ako o nieco viac nemecky Nicolai. Samotna kompletizacia, povrchova uprava a balenie v Nemecku moze byt drahsie ako vyroba casti na Taivane. Z ostatnych doposial spominanych znaciek sa mi zda podobne kvalitne spracovany asi len Yety a u toho ma teda video z vyroby moc neohurilo. A MOC cena je rovnaka ako za M5 enduro- podobna kategoria, zdvih, detaily, ale spracovanie a vaha uz mozno nie az tak.
02.05.2011 - 20:10:42
00
keyboard_arrow_up