Mal by som takú otázku. Môjmu bicyklu už končia najlepšie časy tak som sa začal obzerať po iných. Rád by som kúpil nejaký DH ale neviem či mám kupovať nový ( lebo toľko peňazí až nemám :) alebo z ruky ( ale tam mi vadí že neviem čo s tým bicyklom môže byť a ako sa s ním narábalo) MOhli by ste mi poradiť hl. čo sa týka tých bicyklov z ruky? Ďakujem :)
16.05.2011 - 08:56:25
00
ja mam tes taky problem.poradte my niaky dh bike z bazaru do tych 1000€ alebo aj novy.
17.05.2011 - 15:25:58
00
Osobne by som zvolil bicykel od ruky. Tiez sa tak chystam uskutocnit v blizkej buducnosti (sice len ram, ale ide o princip)
Vacsinou sa da cez inzerat zohnat dost kvalitny bike za rozumnu cenu. Niekedy az 3nasobne lacnejsi ako novy (mozno ma nabehane cez 1000km, nejake tie odreniny atd ale aj tak sa to oplati)
Ak si technicky zrucny, tak po kupe biku "od ruky" by som zvolil generalnu prehliadku. Vsetko rozobrat, vycistit, namazat. Aby si si bol isty,ze mas bike v TOP technickom stave.
Navyse najdes inzeraty este aj zo zarukou pripadne inymi vyhodami.
17.05.2011 - 20:34:29
00
ja mam tes taky problem.poradte my niaky dh bike z bazaru do tych 1000€ alebo aj novy.


Ty nechces poradit, ty chces aby sme ti bike VYBRALI a to je rozdiel. Bud si natolko lenivy aby si si popozerali vsetky inzeraty a zhodnotil co je pre teba lepsie, alebo nemas v DH ani paru a to je trosku horsie.

Skus si vybrat nejake 3-5 biky, ktore sa ti pozdavaju a som si isty, ze potom ti ludia ochotne PORADIA ;)
17.05.2011 - 20:36:36
00
No ja sa pri kúpe z ruky bojím, že kúpim bicykel s nejakou skrytou vadou. Až tak sa do bicyklov nevyznám tak sa bojím. A už keď z ruky oplatí sa mi skôr iba rám alebo celý bicykel?
18.05.2011 - 09:29:06
00
keyboard_arrow_up