No tak pani domaci. Dajte veci do pohybu. Tiez mam odlozene cislo.
21.05.2011 - 22:39:39
00
Dnes som si bol na BS okruhu zajazdiť, v pohode som to prešiel a keď so išiel naviac do počtu na Počúvadle po vodorovnom náučnom chodníku, hodil som tam držku a narazil som si zápästie. Aj sa z toho rehocem, aj plačem, pretože neviem, či najbližšie týždne budem môcť súťažiť.
Osobne si myslím, že zorganizovať kvázi pretekom protest by nebolo na škodu, chce to len propagáciu a nadšenie. Som za. Dôležité je, aby o tom každý vedel. :y:
22.05.2011 - 22:00:00
00
Tak sa dohodnime na datum na aky bol planovany maraton 6. August 2011 a piste kto sa zucastnite. Ja som tam.
22.05.2011 - 23:24:41
00
No tak pani domaci. Dajte veci do pohybu. Tiez mam odlozene cislo.



...mno.. domaci.. Ja by som sa do toho velmi rad pustil ,keby som nebol doma tak 5x do roka :worried: ,ani z mojej starej partie uz nikto nejazdi...
V lete ale planujem pobudnut dlhsie..

Rad sa k akcii pripojim.. :y:

Presne to napadlo aj mna.. spravit to na datum ,kedy maraton mal byt.. Este aby sa nas nazbierala vacsia skupina :) urcite by sa aj s gulasom nieco vymyslelo...mozno viem aj kde by to slo.. :)
22.05.2011 - 23:36:47
00
Rozmyslam rozmyslam.. gulas by sme mohli aj svojpomocne spravit ...kotol mam velky :) ,kusok od startu (dokonca kusok od trate) byva kamarat .. mozno u neho na zahrade by sa to dalo spravit (ak by nebol proti :) ) Dam vediet ,ked zistim viac...
22.05.2011 - 23:48:55
00
Tak sa dohodnime na datum na aky bol planovany maraton 6. August 2011 a piste kto sa zucastnite. Ja som tam.

Pokiaľ nebude koniec sveta, ja tiež. Aj keď mám momentálne zlomenú ruku. Navrhujem 10.00 Povrazník. Bolo by dobré, keby si to všimli aspoň miestne médiá a keby nás bolo čo najviac. :punch:
23.05.2011 - 15:41:06
00
Večná škoda, že to zrušili. Konečne som sa tam tento rok chystal. Štiavnice a aj Zvolena je škoda, boli to letné klasiky. Dúfam, že sa s tým na budúci rok niečo spraví...
24.05.2011 - 10:26:00
00
SAMO
SATO
určite nespraví ...
a ešte sa mi velmi páči že:
... TO ZRUŠILI ...
... DAJTE VECI DO POHYBU ...
... KAM TEN SVET SPEJE ...
... VSAK SA MOZU ZVIDITELNIT A TAKTO HOVNO ...
... uz mam take nervy na tich dementov co su na radnici ...
...
samé konštruktívne riešenia:
AKO na TO
aby SATO ... SAMO spravilo
:rock:
24.05.2011 - 10:33:08
00
Pan je z KE.
SAMO je skratene meno Samuela a SATO sa vola jeden jazvecik ;)
24.05.2011 - 22:08:09
00
to LL

vyjadrím sa za seba. Tým ,,kam ten svet speje´´ som chcel rečnícky vyjadriť poľutovanie nad ukončením dvoch, podľa mňa vždy kvalitne pripravených podujatí za nimi mi bude vždy ľúto. Tým, že som navrhoval prejsť si trať s číslami som chcel skôr poďakovať všetkým, ktorí za nimi stáli. Či už organizátorom za vybavovanie povolení zháňaní sponzorov a taktiež ľuďom čo pre nás zabezpečili trať značením, občerstvením alebo bezpečnosťou a po preteku uprataním po nás. Všetkým patrí moja úcta a vďaka :bow: Často sa im dostalo po preteku skôr šomrania zlá trať a podobne. Môj názor je sto ľudí sto chutí a všetkým vyhovieť na sto percent je asi nemožné. Jednému je trať ľahká a inému technicky náročná. Jednému chutí toto druhému iné. Ich rozhodnutie, že svoj čas už budú venovať niečomu inému plne rešpektujem a určite ich nebudem kritizovať. Za seba možem povedať len ĎAKUJEM !!! Buďme radi za tie podujatia ktoré máme a môžme si nájsť také čo nám vyhovujú. Chcel som tu stretnúť zároveň ľudí podobne bikovo pozitívne zmýšľajúcich na miestach, kde sme si športovo nič ,, nedarovali´´ , ale v prípade núdze sme si vedeli pomôcť. Ja na takéto podujatia práve pre toto chodím. Ešte raz dámy a páni vďaka. :handshake:
24.05.2011 - 23:57:43
00
SAMO
SATO
určite nespraví ...
a ešte sa mi velmi páči že:
... TO ZRUŠILI ...
... DAJTE VECI DO POHYBU ...
... KAM TEN SVET SPEJE ...
... VSAK SA MOZU ZVIDITELNIT A TAKTO HOVNO ...
... uz mam take nervy na tich dementov co su na radnici ...
...
samé konštruktívne riešenia:
AKO na TO
aby SATO ... SAMO spravilo
:rock:

Pripúšťam, že v niečom máš pravdu. Zároveň však podotýkam, že robíš presne to, čo vytýkaš ostatným. Na margo toho tvrdím, že takých rozumárov ako ty mám zo všetkého najradšej, nakoľko je ich všade strašne veľa. Pokiaľ nechceš nič urobiť, nekritizuj ostatných. Nejaký nápad tu už padol a myslím si, že dosť konštruktívny. Ak chceš niečo urobiť, prosím. Ak chceš ostatných kritizovať za ich úprimnú ľútosť, tak sem radšej nelez. ^_^
25.05.2011 - 07:41:35
00
Scorpi :y:

Naprostý súhlas.
Myslím, že napísané platí pre organizátorov všetkých maratónov.
25.05.2011 - 08:41:20
00
milý Vladko,
tažko možem spraviť niečo pre maratón v BS
(možno tak sa ho zúčastniť, ak by bol a prispieť štartovným)
ak chcem niečo spraviť, tak to asi urobím (a aj som urobil, ked bol záujem) pre maratón v mojom okolí,
ale plané a prázdne reči typu SAMO a SATO, najmä od miestných, ma vždy pobavili a pobavia,
hlavné je čakať na "pečené holuby" a potom maximálne tak pindať na výšku štartovného
(k organizátorom som sa nijako nevyjadroval, ak si si nevšimol, je to len a len ich biznis a ich rozhodnutie)
a ešte raz a nakoniec poukazovanie na SAMO a SATO nie je určite úprimná ľútosť, len reči o ničom
lebo páni SAMO (zo Slovenska) a SATO (z Japonska) ešte nič nedokázali, či už spolu alebo samostane
25.05.2011 - 13:01:21
00
Nas nemoze daky vychodniar nasrat co si mysli ze ked je z KE tak nas tu bude urazat. Zorganizuj nieco ty a potom daj vediet. Ci by si vobec vedel dat dokopi vlastnu rodinu. Neber to v zlom ale zamysli sa ty SAMO SATO :D
25.05.2011 - 17:57:01
00
No tak pani domaci. Dajte veci do pohybu ...


a SAMO a SATO im určite pomôže :wasntme:
smutne, že ked nemaš argument len prazdne reči vyťahuješ vychodniara,
lebo Ty si určite niečo lepšie a viac a ... len čo na to potom niekto napr z Brna
25.05.2011 - 20:16:38
00
keyboard_arrow_up