pointer Samozrejme ani mne nevadi rozmrdana cesta zvlast ked je lesna, poukazoval som na tazbu dreva v nasich lesoch. To co som tu odfotil je v roli lesakov len priprava dreva na poobednu opekacku, uz som to videl aj v horsom stave na inych miestach.
28.02.2007 - 10:50:37
00
No po dnesnom lejaku (teda aspon tu v BA) si ani nechcem predstavit ako to vyzera v lese. :roll: Uz mozme robit aj zapasy v blate popri bikovani :oops:
28.02.2007 - 10:53:29
00
Uz mozme robit aj zapasy v blate popri bikovani :oops:


pocuj zenska..potom oznam termin a miesto dopredu :)
28.02.2007 - 11:10:54
00
hej hej, zavolaj si aj nejake kamaratky, nech je na co pozriet :lol:

k teme: skoda ze som vam neodfotil vcera nad hornou vsou hned pri ceste, tolko dreva vypileneho a ta cesta, ak sa to tak da nazvat..... otras :cry:
28.02.2007 - 11:13:34
00
u nas raz dokonca takyto rozrypanu cestu "dali do poriadku" buldozerom, ale aj tak to nebolo utlacene, takze spravili este horsie, resp. dalo sa tade prejst iba pesi :(
28.02.2007 - 11:23:14
00
No ja dufam ze do konca marca prestanu. Dovtedy je vraj mozne robit vyrub :? Len je smutne ze ten bordel tam uz ostane. :roll: To este nespominam niektorych aktivnych turistov co maju bikerv v "laske" a sem tam polozia dake drevo cez cestu, len aby sa dakto vyrypal. :x
28.02.2007 - 12:55:20
00
Keď už ste spomínali tých motocrossárov minule na jeseň sa mi stala nechutná vec.Sedím si tak na chate pod Grúňom keď zrazu na lúku vedla nabehli traja úchyláci na motorkách.Zastavili a jeden z nich sa so svojím pekelným strojom rozbehol ku chate asi obzrieť či je čistý vzduch.No keď tam došiel tak ho tam vypindoval jeden starý dedko čo tam bol aj s rodinkou.On len zamával rukov a za chvílu tam boli aj ďalši dvaja.Avšedci sa doňho pustili.Našťastie len slovne.Potam už všetci ľudia stíchli a nikdo im už nič nepovedal.Tak som sa pustil hore na Grúň.Keď som bol už pod vrcholom zrazu tí hajzlící prefujazdili okolo.No také nervy som chytal :!: No za chvílu už valili dole.Normálne som sa modlil aby im povolili brzdy a a chcel som ím šlahnúť klacki do hlavy .No Pán ma nevyslišal.Za chvílu už boli preč a zostali po nich iba fest rozrité pási trávniku a kopa smradu a roznerváčených ludí.HAJZLICI JEDNY :x

:evil: HOWK :evil:
28.02.2007 - 18:46:32
00
no je to tak neobide to asi nikoho znas ked ideme po svojej trase po nejakom case a je to tam uplne zmenene.... a ked bravam druhych na svoje trasy a len im ukazujem ze tam bol kedysi husty les,tam bol paradny zjazdik kde si si to mohol z chuti pustit a teras su tam len pne, navalane nevyuzite stromy *****.ne cesty a vsade spust....a hlavne co ma sere a to uz tu bolo aj spomenute ty vypatlanci musia to drevo tazit za kazdeho pocasia len aby cosi neprerobili a neperu ohlad na to ako to tam po nich bude vyzerat..fuck skoda reci :evil:
01.03.2007 - 01:21:08
00
Iné to už nebude, ruka ruku myje!!!! však páni ochranári!
01.03.2007 - 08:34:41
00
Ale bude, to tu uz bude vyzerat ako na mesiaci
01.03.2007 - 09:35:51
00
Tiez mam niekedy podobny pocit. Pravidelne chodim do jednej oblasti v rakusku na turu a kazdy rok ked tam pridem tak sa nestacim cudovat. Vzdy nove vyrubane pasy lesa. Aj teraz cakam co bude tento rok :( Ozaj myslite ze aj medzi lesakmi su bikeri?
01.03.2007 - 10:45:50
00
hhh, mozno hej ale tipujem ze skor nie, iank by si uvedomovali ze co robia, alebo chodia len po cestach, takze ich to netrapi...
01.03.2007 - 12:29:23
00
U nás v lese natiahli do lesa novú asfaltku!! do stredu lesa ide cesta ale keď idete po hlavnej tak musíte ísť pomaly po strede aby ste v kuse nepadali do dier. Na Slovensku je všetko naopak.veď rúbať 50m od prírodnej rezervácie je tiež normálne. O popadaných stromoch a rúbaniskách ani nehovorím.... :cry: :cry: :cry:
01.03.2007 - 13:13:17
00
To este nespominam niektorych aktivnych turistov co maju bikerv v "laske" a sem tam polozia dake drevo cez cestu, len aby sa dakto vyrypal. :x


nj obcas zavadza.. ale nekedy je to celkom spestrenie. proste maly bunny alebo len taky klasicky hop :) to na nejakej monotonnejsej ceste az potesi :)
01.03.2007 - 13:24:21
00
Je to jeden bordel aj tu v M.Karpatoch, počínajúc vodičmi čo si skracuju trasou cez Karpaty prejazd mestom, motorkármi čo jazdia bez problémov po hrebenovke až za Pezinskú babu a končí to niekde u lesnej správy ktorá si rúbe lesy ako sa jej zachce. Človek až niekedy žasne kde všade sú schopný vyrúbať les, mám jednú obľubenu trasu od Klokoču smerom na Dubovú, niekedy tam nestretnem jediného turistu, proste ozaj ešte pomerne zachovalý les, prídem tam nabudúce a pozerám jak PUK!!! Neviem ako sa tam dostali s LKT a pod ale po lese ani stopy!, až na tie pne. Je to proste sila. ale ako to zmeniť, veď tu pre naše deti nič nenecháme, v Júni sa nám má narodiť chlapec, človek sníva že možno deťom poukazuje kadiaľ kedysi jazdil a kde bol, ale bude ten les stáť tam kde bol?Dá sa s tým niečo urobiť, tu si vylejeme srdce ľudom ktorí majú podobné zmýšľanie ale to je všetko. K PÁNOM sa to však nedostane a môžno ani nevedia že nejaký problém existuje, ich netrápia pociti nejakého Tadeáša, Bosorky a pod.
01.03.2007 - 13:44:10
00
keyboard_arrow_up