MSR XC 2012 – Valča

21.07.2012 - 22.07.2012
XC preteky
Valča (Slovensko)

Propozície, Výsledky
tak tu su slubene fotky ... prepacte ze az tak neskoro .. http://vankes.rajce.idnes.cz/XC_Pravenec_22.5.2011/
29.05.2011 - 15:45:10
00
V zaujímavom poradí sú nahrávané. :lol:

EDIT: Neodpustím si ešte jednu poznámku - nebolo by od veci, dať si ešte pol deci, teda naučiť sa fotiť. Aspoň sa zamyslieť na pozíciou, keď už nič iné...
29.05.2011 - 19:49:08
00
V zaujímavom poradí sú nahrávané. :lol:

EDIT: Neodpustím si ešte jednu poznámku - nebolo by od veci, dať si ešte pol deci, teda naučiť sa fotiť. Aspoň sa zamyslieť na pozíciou, keď už nič iné...


To, preco ich nahralo v opacnom poradi, tak tomu vazne nerozumiem, nakolko ja ich mam v adresari z ktoreho to tahalo pekne poporadi, tak ako maju byt.

viem, ze tie fotky niesu spickove, ale robil som ich s pozicanym fotakom a umyslom nieco nafotit nielen pre seba, ale ako sa mi zda, tak nabuduce sa na to radsej ... a pridem sa len tak pozriet, ked uz nie pretekat.
30.05.2011 - 20:39:43
00
V zaujímavom poradí sú nahrávané. :lol:

EDIT: Neodpustím si ešte jednu poznámku - nebolo by od veci, dať si ešte pol deci, teda naučiť sa fotiť. Aspoň sa zamyslieť na pozíciou, keď už nič iné...


Veľmi radi uvítame tvoje návrhy a rady pri fotení. Čiže, keď kritizujem, tak aj navrhnem konkrétnu vec, ktorá by mohla byť lepšia. 8)
31.05.2011 - 11:12:21
00
Tak pardón, že som sa ozval a urazil fotografa. No nemyslel som to zle. A tiež som myslel, že keď sa pozrieš na tie fotky, všimneš si, čo je zle... Ale očividne nie... Najhoršie sú na tom zábery so stromom a páskou cez polovicu snímky. Ono ja som sa dosť tešil na fotky a keď som ich uvidel, trpko som zaplakal... :lol:

PS: Neber(te) to zle, som rypák.
31.05.2011 - 14:33:23
00
Veľmi radi uvítame tvoje návrhy a rady pri fotení. Čiže, keď kritizujem, tak aj navrhnem konkrétnu vec, ktorá by mohla byť lepšia. 8)
Napríklad napublikovať niekoľko fotiek, na ktorých sú tí istí traja diváci a rozmazané zadné kolesá vždy iného pretekára, je zbytočné. Stačilo raz, a možno ani to nebolo treba. Dá sa snímať aj proti svetlu - ale tie obrázky aj tak vyzerajú, hoci niekedy sa im dá pomôcť vhodným softvérom...
To sú veci, ktoré sa stávajú aj mne. Ale predtým, než idem niečo napublikovať, si prejdem obrázky a tie ktoré sú o ničom, nepublikujem, resp. vymažem. Veď to je obrovská výhoda digitálnej fotografie - dá sa urobiť tisíc fotiek, ale pochválim sa len s piatimi - päťdesiatimi kvalitnými, mnohé sa vymažú hneď po nasnímaní, ďalšie pri prebierke na počítači.
31.05.2011 - 21:12:01
00
Ja som to nefotil, klídek, mne išlo o to, že skritizovať(rypnúť ;) ) dokáže každý, ale skritizovať konštruktívnejšie(na spôsob toho ako to napísal Joko) je predsalen o niečom inom. Inak to vyznie a zároveň aj viacej zapôsobí na daný subjekt..(samozrejme za predpokladu, že má v sebe dávku sebareflexie)
31.05.2011 - 22:13:36
00
JoKo - plne s tebou suhlasim, ze asi stacilo povyberat par fotiek, co za nieco stoja ,ale na to treba cas a klud, ale akosi toho casu , aby som sa tomu podrobnejsie povenoval NIET a v tom je ten najvacsi problem. Bol som rad, ze som to vobec mal kedy dat do obehu. Kazde , ci uz pozitivne, alebo negativne hodnotenie beriem na vedomie, nabuduce si dam na to bacha, teda samozrejme ak este nejake to nabuduce bude.
31.05.2011 - 22:31:20
00
Tak napokon som co to vyselektoval z albumu.
31.05.2011 - 23:59:57
00
MSR XC šprinty - sobota , XC nedeľa.

propozície : http://www.skzniev.sk/mtb/propozicie.htm

Prílohy:

VALCAMSR.jpg
VALCAMSR.jpg 170.06 KiB thumb_up0thumb_down

15.07.2011 - 16:23:15
00
Kolko idu koleciek muzi II v nedelu? pokial to budu nejake dve kolecka tak sa mi tam neoplati chodit, clovek si poriadne nezajazdi...
15.07.2011 - 16:30:41
00
Však si klikni na link čo tu dal Roman, všetko je tam napísané...
My sme si boli včera pozrieť trať (dali sme jedno koliečko) a je fakt krásna. Mať na to aby som nedostal rundu v nejakom treťom kole určite by som šiel. Ak bude počasie vezmem si aspoň foťák, a prídem spraviť zopár fotiek a dať si pivo.

Edit: na 1 okruhu som nastúpal 139m
15.07.2011 - 16:41:27
00
Lenže tam počty kôl nepíšu... Ak vydrží počasie a bude sucho, neviem sa dočkať trate. Minulý rok v tom blate a daždi som si trať veľmi neužil, ešte aj chorý som štartoval. Tento rok sa teším na hupy a bubny pred cieľom.
15.07.2011 - 17:03:29
00
Píšu, len to treba prečítať :-)

Pocty okruhov:
A. Mini chlapci 3x malý okruh
Ab. Mini dievčatá 2x malý okruh
B. Mladší žiaci 3x stredný okruh
Bb. Mladšie žiačky 2x stredný okruh
C. Starší žiaci 2x velký okruh
Cb. Staršie žiačky 1x velký okruh
D. Kadet 4x velký okruh
Db. Kadetky 3x velký okruh
E. Junior 6x velký okruh
Eb. Juniorky 4x velký okruh
F. Muži Elite 8x velký okruh
G. Muži U-23 7x velký okruh
H. Muži II - OPEN 5x velký okruh
I. Masters A 5x velký okruh
J. Masters B 4x velký okruh
K. Masters C 3x velký okruh
L. Ženy U-23 5x velký okruh
M. Ženy 6x velký okruh
15.07.2011 - 17:30:36
00
Asi som už prepracovaný. :$ Takže 7 kolečiek. :lol:
15.07.2011 - 17:37:41
00
keyboard_arrow_up