Lapierre Fatranský MTB maratón

04.06.2011
4. kolo - Cyklomaratónska séria
2. kolo - Valašsko-Považská séria
5. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Stráňavy (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (92)
_Biker_31kubo10alena zdravotackaalfiretoandrej25BikerChorchebikerka40BrucoBrudickcmdCraObsde FectdynatomFlinkerftakopyskgabiski76gebulaGreywolfHazardicemanInstinctmorgenivodrnojamminjanci30Janiakjaro180jasopetojohhhnyjurajko1975kalcokapokiriKockakocnereKroko21kubaskvakoblubos73magic7MarešekMarki007martin190martinantoni13matotopematurmichal127milos21milsuMiMiNoMircelimiropesmishoxMisqa12mysterynasudnomadobororvaqPa3kpatronpeet-mtpegasusPipikovicppvRaverrichardleRichi2909RoanLVrobcochcesRobert1robozvRockstarRebelRoman_Zilinaromanxsmido20sozisylvaticTerrytmaxTomasTomunigenavankesxdado32yojoyombayzyoyoyurayzihadlo 5
nie a nie najst cislo 369...ze by som bol az taky pomaly? :lol: keby ste niekde nahodou nasli 369 bol by som velmo vdacny ;)
06.06.2011 - 18:34:43
00
no uz som sa nasiel :D musim si nariadit priberaciu dietu :nod: :tmi:
06.06.2011 - 18:41:53
00
zopár kg ti môžem darovať, mne by sa zase zišlo kus zhodiť :D
06.06.2011 - 19:01:25
00
teraz trosku odveci...co za iontaky boli na obcerstvovackach? :) chutovo boli dobre...
06.06.2011 - 19:09:26
00
teraz trosku odveci...co za iontaky boli na obcerstvovackach? :) chutovo boli dobre...

AMINOSTAR :muscle:
06.06.2011 - 19:11:48
00
AMINOSTAR :muscle:
jaaaj samozrejme :) teraz vidim v propoziciach napisane :$
06.06.2011 - 19:14:30
00
jaaj teraz sa musim este terrymu osobne podakovat ako mi vybavil zaregistrovanie sa aj ked ja som bol este vo vlaku a trpol ci stihnem start dlhej trate ....

takze este raz velke dakujem Terrymu za ocohotu mi zodvyhnut telefon cca 7:00 rano :bow:
06.06.2011 - 19:19:24
00
teraz trosku odveci...co za iontaky boli na obcerstvovackach? :) chutovo boli dobre...

Povedal by som, že občas boli trošku prisladké :P
06.06.2011 - 19:27:00
00
nie, to nam chceli dopriat. Riedit, to vie kazdy, ale neriedit... :lol:
06.06.2011 - 19:34:29
00
Poviem vam chalani, esteze v sobotu nebolo take pocasie ako dnes v ZA a okoli. Leje ako z krhle a blesky sa mihaju :envy: :tmi:

Ist v takom case, to je cista sebevrazda :tmi:

Roman, dnes som bol tým sebevrahom sám... dôvod je ale prostý, čistil som trať v záverečnom 20km úseku. Vyrazil som ráno do Stráňav, na Polom, Strečno. Schytal som to naplno na 300 krokovom výšľape, za Kolibou a užil som si aj lúku Kostitras. Do nitky mokrý...

Bikerky, bikeri, mám len jednu pripomienku k Vášmu prejazdu prírodou. Na kilometrovom úseku na začiatku stúpania do sedla Javorina som pozbieral iba z cesty asi 40 obalov, odpadu a zbytkov z tyčiniek, gelov, nápojov od Aminostar, Nutrend, Enervit a Penco (!?)
Je problém, keď niečo vyberiem z vrecka alebo vaku, aby som to na to isté voľné miesto dal späť?
Názory nechám na Vás...
06.06.2011 - 19:35:09
00
Roman, dnes som bol tým sebevrahom sám... dôvod je ale prostý, čistil som trať v záverečnom 20km úseku. Vyrazil som ráno do Stráňav, na Polom, Strečno. Schytal som to naplno na 300 krokovom výšľape, za Kolibou a užil som si aj lúku Kostitras. Do nitky mokrý...

Bikerky, bikeri, mám len jednu pripomienku k Vášmu prejazdu prírodou. Na kilometrovom úseku na začiatku stúpania do sedla Javorina som pozbieral iba z cesty asi 40 obalov, odpadu a zbytkov z tyčiniek, gelov, nápojov od Aminostar, Nutrend, Enervit a Penco (!?)
Je problém, keď niečo vyberiem z vrecka alebo vaku, aby som to na to isté voľné miesto dal späť?
Názory nechám na Vás...

Jarko, zobral si mi to z ust. Predpokladam, ze je, ze prazdne obaly su enormne tazke a beru desne kvantum sily :!: :(
Potom nasa priroda tak vyzera ;(

Tu burku ti nezavidim, takze si treba dat horuci caj a nieco do neho :D
06.06.2011 - 19:40:15
00
Bikerky, bikeri, mám len jednu pripomienku k Vášmu prejazdu prírodou. Na kilometrovom úseku na začiatku stúpania do sedla Javorina som pozbieral iba z cesty asi 40 obalov, odpadu a zbytkov z tyčiniek, gelov, nápojov od Aminostar, Nutrend, Enervit a Penco (!?)
Je problém, keď niečo vyberiem z vrecka alebo vaku, aby som to na to isté voľné miesto dal späť?
Názory nechám na Vás...


Tak takuto otazku si mnohokrat pokladam tiez. Je dost smutne, ze si takto znecistujeme prirodu ! Najhorsie je, ze tych obalov od gelov porozhadzovanych po trati z roka na rok akosi pribuda. Dotycny by sa mali zamysliet nad svojim konanim !

Co sa preteku tyka :y: Pokial sa mi podari, tak na rok som tam urcite opät. ;)
06.06.2011 - 19:54:12
00
K odpadu: Take prasata treba nahlasovat organizatorovi (ked ich niekto zbada pri odhadzovani odpadkov). Najlepsie by bola nasledna diskvalifikacia a pred vyhlasovanim vysledkov povedat meno a klub/mesto z ktoreho prasa je. Aby vsetci vedeli, na koho si davat pozor...

Ked sa jedinec nedokaze kontrolovat sam, musi mu pomoct spolocnost.
06.06.2011 - 20:09:11
00
Alebo sa to dá riešiť tým spôsobom - spapať gély, tyčinky, želé a ja neviem čo ešte na občerstvovačkách, aj tak je vhodné ich zapiť tekutinou a potom je fuk že obal sa zahodí na občerstvovačke.
06.06.2011 - 20:14:24
00
K odpadu: Take prasata treba nahlasovat organizatorovi (ked ich niekto zbada pri odhadzovani odpadkov). Najlepsie by bola nasledna diskvalifikacia a pred vyhlasovanim vysledkov povedat meno a klub/mesto z ktoreho prasa je. Aby vsetci vedeli, na koho si davat pozor...

Ked sa jedinec nedokaze kontrolovat sam, musi mu pomoct spolocnost.

:y: Super napad. Potom sa cudujeme, ze nas nemaju radi, ked takto zas...me prirodu.

K tej diskvalifikacii, to by som sa asi o dost miest posunul vyssie :lol:
06.06.2011 - 20:15:02
00
keyboard_arrow_up