Volal som na Správu NP SR a tam mi povedali, že sa dá ísť bicyklom iba po asfaltke na Kopanec a lesnou cyklocestou na Kláštorisko. Že inde v okolí Podlesku cyklotrasy nie sú a mimo nich je biovanie zakázané.
V zákone ake píšu, že je zakázané: vchádzať, alebo stáť s bicyklom na pozemky za hranicami zastavaného územia obce mimo diaľnice, cesty, miestnej komunikácie a vyznačenej cyklotrasy.
Pritom na netových stránkach Sl raja píšu, že turist. trasa cez Zajfy je z dôvodu ťažby dreva zatvorená do odvolania. Keď tam ťažia drevo tak tam musí byť cesta, či nie?
No uvidím, či tam pôjdem, či sa mi s nimi bude chcieť dohadovať.
12.06.2006 - 15:19:07
00
no rozhodne sa na to priprav, ak niekde na Slovnesku stretnes ochrancov, tak je to v Sl.raji :wink: dokonca myslim, ze je tam rangerska sluzba ... tak si pekne nieco nastuduj :)
12.06.2006 - 15:26:34
00

to pol: neviem kde je ten zjazdík. Nech pozerám ako pozerám z Kláštoriska do Podlsku nič priame nevidím.


normalne turistycky chodnik Podlesok-Klastorisko uz som tam siel asi sest krat urcite to tam je
12.06.2006 - 16:34:13
00
Ten ich riaditel na Bev.......čo sa ani neda normálne vyslovit ja na bajkerov poriadne vysadený...... :evil:
dokonca mi to hovorili aj jeho zamestnanci, ktorých som stretol, ked ma kontroloval, ked som tam minulý rok bajkoval...že je to poriadny K.....
ale on bol v poho....sme sa normalne ludsky porozprávali a uznal argumenty........hlavne.....ked bol vedla ***** les od LKTčka tak, že do konca našich všetkých životov sa nespamatá :-(
hold.....lidi jsou ruuuzni.......
12.06.2006 - 19:41:12
00
Skus Novoveska Huta-Geravy-Glacka cesta-a super zjazd na Podlesok. A zelenych muzikov ignoruj oni nevedia co chcu ako chcu a vyhrazky s pokutami neber vazne. Cigani im rubu Raj pred nosom a s tym nedokazu urobit nic a o bordeli nad Suchou belou ani nehovorim. Som Spisiak ale oni su ti co brzdia cestovny ruch na Spisi. V raji je strasne vela peknych tras uzivaju ich pri tazbe a cez vikendy su uplne prazdne napr. Matka bozia-Peklisko- Cingov. Co k tomu este dodat. Bevilaqa von z raja.....
14.02.2007 - 03:37:20
00
tak to je on ten" stažca prirody" v Sl. raji,ktorý by najradšej nevidel ani
nohu v raji, samozrejme okrem pilčíkov(biznis je biznis)

Prílohy:

Komentár súboru: ako sme boli vyhnaný z lesa
HPIM1305_resize.jpg
HPIM1305_resize.jpg 167.9 KiB thumb_up0thumb_down

23.02.2007 - 21:20:51
00
tak to je on ten" stažca prirody" v Sl. raji,ktorý by najradšej nevidel ani
nohu v raji, samozrejme okrem pilčíkov(biznis je biznis)

Pozeram na tu cestu na fotke - naozaj prejazd biku by ju mohol znicit. :wink:
23.02.2007 - 23:14:18
00
tak takychto rozje.....ných ciest v raji je nespočetne množstvo,rád to ukažem ak niekto by mal zaujem,ponahaňame sa s tými zelenými
ch...mi a možme si tak urobiť nultý ročník xc zrazu?!
24.02.2007 - 16:24:55
00
isli sme minuleho roku s kamosom cez certovu dolinu sl. raji a stretli sme tam jedneho dedka co sa tvaril ako ochranca sme s nim kus pokecali povedali si svoje nazori pustil nas v pohode dalej len nas upozornil ze hore na Geravoch je este jeden ochranar a ten je ch.j ze sa mu mame radsej vyhnut
27.02.2007 - 13:58:44
00
Raz sme tiez prechadzali Glackou cestou a pri byvalej horarni Glac nas zastavilo zopar ochranarov. Hovorili ze to je na pokutu len nemaju blocky :) a ze sa musime vratit naspat na Podlesok. Nakoniec nas vsak pustili dalej na Geravy. Boli tam na jeepe - na ich ospravedlnie sluzi ze opravovali studnicku. Ked je clovek normalny tak sa s nim da dohodnut ...
27.02.2007 - 14:26:54
00
ja sa prevážam po slovenskom raji skrz na skrz a nemam žiadne problémi 8) , ale asi to bude tým, že ma tam väčšina pozná
27.02.2007 - 14:53:14
00
Milver ta to jaka pekna fotka :D Inac davam vsetkym na znamost ze tento zeleny muzicek bol odvolany z funkcie :lol: Cest jeho pamiatke :cry:
04.03.2007 - 09:21:19
00
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D za vsetkyc chvala bohu :D :D :D :D :D
04.03.2007 - 19:59:18
00
Cau bikeri do fora bikovanie na spisi mozete pridavat cesty a poznatky z nasho okolia
05.03.2007 - 18:47:46
00
drotár, to skor do fora "cyklotrasy" a mám toho dosť zo Sl.raja a okolia,musím si najsť čas a chuť a možeme še stretnuc a dac to spolu do kopy!
06.03.2007 - 19:33:22
00
keyboard_arrow_up