Tak predsa. . .
http://www.ustream.tv/channel/tvi-direct
03.07.2011 - 15:54:35
00
Najlepšie pozeranie je aj tak na ČT HD.
03.07.2011 - 16:47:36
00
no veď ho opravili,na stv je to ako vždy nepočúvatelné.



Ja osobne si to nemyslím... Podľa mňa v pohode...
03.07.2011 - 18:10:45
00
nikto ti nebráni pozerať našu skvelú stv.
03.07.2011 - 18:16:12
00
Kua, ja nevravím, že STV je skvelá, ale ten komentár nebol zlý. Komentovanie STV pri futbale a hokeji mi príde ako väčší grc. Určite sú nedostatky aj tu, ale ja zase nemám káblovku, takže jedine STV mi ostáva alebo stream. A to sa radšej vyvalím pred TV ako PC. A je to bez otravných reklám alá Eurosport... BTW tých posledných 50 km čo pozrem mi je aj tak jedno kto to komentuje...
03.07.2011 - 18:56:40
00
ja mam na to takyto nazor:vsetci by sme mali pozerat STV, lebo sa moze stat ,ze ked bude mala sledovanost na druhy rok budu davat velky prd,alebo nejaky zaznam z MS futbal,hokej...
03.07.2011 - 19:05:13
00
Tiež si myslím, že STV v pohode, ak máš Triki nejakú alergiu na STV, tak ti treba :D . Fajn, že pustia do vysielania aj niektoré známe osoby ako dnes Frantu Raboňa. Na Eurosporte sledujem TdF dobrých 20 r. a Baky k týmto prenosom jednoducho patril a za to má u mňa poklonu . Ale mal by vedieť, kedy prenechať štafetu mladším. Už nemusím počúvať jeho watty, kg, metre, výškové prevýšenia pri každom metre kopca a iné fyzikálne súvislosti. Stráca prehľad, čo sa deje v pelotóne , kto je kto. Dobre to bolo viedeť na jednej z jarných klasík, mám pocit, že šlo o Paríž - Roubaix, kde s ním sedel v štúdiu Pavel Padrnos a musel Bakyho v jednom kuse opravovať, vtedy som mal pocit, že Baky komentuje úplne iný závod.
03.07.2011 - 20:27:51
00
Baky spolukomentuje s tým mladým Strakom, myslím že sa potupne bude lúčiť
keď tam ostane Straka osamote, tak STV bude najlepšia voľba ale myslím si že aj teraz je STV konkurencieschopná Eurosportu
03.07.2011 - 20:36:28
00
Ako sa môžete pozerať na cyklistiku? Ja som to tento rok prvýkrát skúsil a zaspával som |-)
03.07.2011 - 20:59:25
00
Ten mladý Straka to dobre komentuje ma prehlad a baky už má 70 tku takže si musí vychovať niekoho kto ho nahradí.
03.07.2011 - 21:05:28
00
Podla mna ma STV-cka lepsiu uroven, rozhodne ma viac bavilo pocuvat ich komentatorov, ako Bakalar-a, ktory trepe dve na tri a velakrat nevie "kde je sever"... tiez mavaju telef.rozhovory s roznymi ucastnikmi Tour, su dost dobre informovany, viac odpovedaju na otazky od divakov.
A okrem toho, na STV nie su reklamy (sice nemam potom kedy ist na cik pauzu, ale to sa da).
Tiez som toho nazoru, ze by sme mali byt trochu patrioti a pozerat a teda aj podporovat nasu televiziu, ked tam knecne davaju nieco normalne... teda aspon pre nas cyklistov
Ale vyber je na kazdom, sto ludi, sto chuti...
04.07.2011 - 00:41:58
00
Už nemusím počúvať jeho watty, kg, metre, výškové prevýšenia pri každom metre kopca a iné fyzikálne súvislosti. Stráca prehľad, čo sa deje v pelotóne , kto je kto. Dobre to bolo viedeť na jednej z jarných klasík, mám pocit, že šlo o Paríž - Roubaix, kde s ním sedel v štúdiu Pavel Padrnos a musel Bakyho v jednom kuse opravovať, vtedy som mal pocit, že Baky komentuje úplne iný závod.


...alebo ako dobre znamemu certovi - divakovi v hors.etapach (doteraz neviem ako sa vola, vobec ma to netrapi a on to stale dookola opakuje, vzdy ked ho zbada) ukradli v CR karavan, pripadne prirovnanie prevysenia kopca ku Vaclavaku a Petrinskej rozhladni
...a podobny pocit o tom, ze bol "mimo" pri komentovani som mal tiez, vzdy som sa pobavil, ako ho musel niekto z prisediacich opravovat, podla mna to uz aj tym ostanym bolo blbe...
04.07.2011 - 00:48:37
00
Je fajn ze sa aj na STV objavila konecne cyklistika trosku viac nie len ako sumar v spravach,komentare su v pohode,chalani sa snazia, Bakalar mi uz casto isiel na nervy.
04.07.2011 - 10:41:49
00
Thor s celym tymom dnes fajne vyfajkali cavendisha a ta horska premia nemala tiez chybu, ale dala niektorim dobre zabrat
04.07.2011 - 17:35:17
00
Podla mna ma STV-cka lepsiu uroven, rozhodne ma viac bavilo pocuvat ich komentatorov, ai...
Neboj sa, aj v STV sa vystrieľajú. Inak, čo som dnes poobede počul, som už doobeda čítal na cyclingnews. Tým ich samozrejme nechcem kritizovať - nemôžu prísť pred mikrofónu bez prípravy. To je plus.
Nejde len o komentár, ale aj o obraz. Je rozdiel pozerať na metrovej plazmovej obrazovke Eurosport HD alebo mierne rozpixlovaný obraz s ciernymi pásmi hore a dole. To je mínus.
Ale vysielanie na STV má jednu obrovskú výhodu - v robote mám k PC pripojené DVBT od ASUS-u a tak môžem pozerať STV na plnej obrazovke a bez zaťažovania siete. To je plusplus.
04.07.2011 - 20:24:08
00
keyboard_arrow_up