to matt: napis kedy si presne isiel, lebo ked som isiel po meste (Rooswelotva ulica) na aute, tak som stretol nejakeho bikera.... a este som nanho trubil, bol si to ty???
14.01.2007 - 14:35:57
00
zdravim ta...bol som to ja...a ak si dobre pamatam, tak si sedel v tmavomodrej felde kombi... :wink: ...no a cas bol dnes biedny...2:34hod na jednom okruhu...k osobnemu rekordu mi chybala presne pol hodinka...ale mozem sa vyhovorit na blato, kopu listia a predsa len od formy este daleko :)
14.01.2007 - 14:41:30
00
aha, tak teda bol si to ty, ked si vysiel zo zatacky, som povedal, preboha aky blazon, spomenuc si na teba, ze dnes ides, tak som ocovi povedal ze nech zatrubi, a kyval som a nic.... skoro ziadna odozva... heh, dobry bike a pekne oblecenie... a prilba svietila az na kilometer... :lol: , no tak je akoze zima, kondicka trocha pada, a s blatom a listim nic nespravis..... a ktory okruh chodis?
14.01.2007 - 14:44:08
00
za tu "ziadnu odozvu" sa nehnevaj...ale vobec som to auto nepoznal a dovnutra uz vobec nie...nejak sa svetlo blbo odrazalo od predneho skla...tak asi tak... :oops:
14.01.2007 - 15:31:48
00
hups...a zabudol som odpovedat ze ktory okruh chodim...dnes som bol ten 44km "polmaratonsky" co som sem dal link na mapu...nohy sa mi robehli az ked som slapal z Kliza na Vrchhoru...ale vzdy lepsie neskoro ako nikdy :) ...a inak ked chodim trenovat na bike, tak vacinou idem merom na Vrchoru, na Javorak, nad Drahozicku alebo milujem slapat na Zadne Luky pod Buchlov, pripadne az na Rubany vrch co uz je na hrebeni Vtacnika...ale inak zatial je strasne vela listia...to bolo akoby som cely cas slapal na defekte...
14.01.2007 - 15:35:49
00
aha , no super, ja sice davam vacsinou cesty, ale na jesen a zimu chodim na brchhoru ako domov, michalov vrch, tento rok planujem javorak, pod buchlov ani nie, ale ked po ceste, tak mam tri kopce - skycov, velke pole, jankov vrsok..... takze tak.....a chcem aj maraton vyskusat trocha, a aj onderj chata, stepy, hlboke, okolo ondrasovej na kolacno... a tak..
14.01.2007 - 16:09:49
00
Nazdar chalani. Tak to sa k Vám niekedy pridám ak to nebude vadiť. V PE som len občas a najviac som tam v lete. Pár krát som už šiel trasu Šípok,Salaš,Ondrej,Vrchhora,Hlboké a ponad Belianskych štále cez horné stožiare dolu na sídlisko Šípok. Je tam naozaj pekne a hlavne ten výhľad zo stožiarov. Niekedy sa môžme skontaktovať.
27.02.2007 - 09:53:52
00
mozme, vsak preco nie, rad uvitame novych bikerov, ale ked chces hory, tak to skor s mattom, on jazdi mtb, bohuzial ja mam cross a do hory len malo kedy, to uz musi byt, ale vsak hadam niekedy

a vyhlad spod vysokeho napatia, je ozaj famozny, mam aj odfoteny v galerii na stranke
27.02.2007 - 10:02:32
00
Nazdar chalani. Tak to sa k Vám niekedy pridám ak to nebude vadiť. V PE som len občas a najviac som tam v lete. Pár krát som už šiel trasu Šípok,Salaš,Ondrej,Vrchhora,Hlboké a ponad Belianskych štále cez horné stožiare dolu na sídlisko Šípok. Je tam naozaj pekne a hlavne ten výhľad zo stožiarov. Niekedy sa môžme skontaktovať.


myslis tento vyhlad? :wink: ...nadherny zjazdik dole cez horny a dolny pomnik...aj ked zopar ludi na maratone nezvladlo zaverecne serpentyny :oops:

Prílohy:

stoziare.jpg
stoziare.jpg 430.96 KiB thumb_up0thumb_down

27.02.2007 - 10:57:37
00
to matt: hej prave tento, ja ho mam v zime foteny a raz som ho videl, ked bola inverzia + hmla a bolo vidiet droty iba par metrov, to bolo tiez fajn.....

serpentyny dole z horneho pomnika, nahodou tie su velmi super, a kto ze ich nezvladol???? :wink:
27.02.2007 - 11:19:43
00
ako ze kto ich nezvladol??? :) nepoznam tych ludi osobne, ale zopar ich tam vraj naladovalo bike medzi kriky :) ...ale vzdy lepsie ako si to "pustit" krizom...
27.02.2007 - 11:27:05
00
tak hodil si tam cervenajuceho sa smila, ale vsak v pohode.
ja ked som tade isiel naposledy tak ziadny problem, a to som tam este stretol par ludi, ktori mali vyraz, ci mi nesibe, ked to tadial pustam tak rychlo, ale prezil som....
27.02.2007 - 13:10:13
00
Áno Matt presne ten výhľad som myslel. Chodím tam často pešo zo Šípku. V lete aj v zime. A pár krát som tam šiel aj na bajku ale zakaždým sa mi pod vrcholom začne podšmikovať zadné koleso a končím. Ale opačným smerom je to bomba!! Ja chodím na sídlisko cez to pole. Minulý rok som si musel čistiť chodník lebo tam boli spadnuté stromy tak som vytasil pílku a sprejazdnil som to!
07.03.2007 - 01:24:10
00
keyboard_arrow_up