Najskôr jedno OT - angel ako si vytvoril pod gmaps takú cyklomapku?? aj ja chcem.. a aj by sa mi to teraz hodilo..

k veci - boli sme sa s priateľkou pobikovať okolo v.n. Môťová, cez Sekier a potom sme išli cez chatkovú oblasť (južná strana nádrže).. prešli sme cez most, napojili sa na žltú značku a potom sme po nej zbehli k nejakému hotelu abo čo.. kde to tam pokračovalo? zbehli sme až k tej nádrži takou štrbinkou (ešte aj tam bola na strome žltá značka) medzi ihriskom po pravej strane a sympatickým psíkom za plotom na strane ľavej, došli k nádrži a.. a nič, tam tak akurát rybári, to vyzeralo ako že je konečná.. chcelo sa to len nejako dalej predrať cez rybárov či ako? prisam vačku sme nevedeli ísť dalej, tak otočka hore a zbehli sme to nakoniec po tej asfaltke až ku Bučine a po hlavnej späť do ZV.. každá rada dobrá, hlavné cesty sa snažíme obchádzať čo najviac tak by bodlo keby sme sa vedeli nabudúce vysomáriť z tej žltej a zbehnúť zase na Sekier.. vďaka
05.07.2011 - 13:45:59
00
Tak nakoniec dneska asfaltka tak vyletovna na zmrzku do Lopeja, Brusno nabrat vodu, zmrzka pod pamatnikom a domov.

82 Km mam dost idem sa najest :rofl:
05.07.2011 - 17:08:42
00
Nieeee nestratil som sa v leseee. :rofl: Cistou nahodou som sa dostal na donovaly, tak reku prejdem do BB cez Sachticky. Po paar kilometroch v nehostinnom lese som sa musel vraatit spet :swear: tak mi treba ked som v skole pozor nedaaval |-)
05.07.2011 - 19:01:51
00
spider207:
ten link mam v zalozkach uz davno, mne ho poslal niekto z fora. Prvykrat som siel podla neho.
05.07.2011 - 20:49:20
00
:handshake:


Naposledy upravil milanavi dňa 06.07.2011 - 10:43:27, celkovo upravené 1 krát.

06.07.2011 - 10:33:12
00

- boli sme sa s priateľkou pobikovať okolo v.n. Môťová, cez Sekier a potom sme išli cez chatkovú oblasť (južná strana nádrže).. prešli sme cez most, napojili sa na žltú značku a potom sme po nej zbehli k nejakému hotelu abo čo.. kde to tam pokračovalo? zbehli sme až k tej nádrži takou štrbinkou (ešte aj tam bola na strome žltá značka) medzi ihriskom po pravej strane a sympatickým psíkom za plotom na strane ľavej, došli k nádrži a.. a nič, tam tak akurát rybári, to vyzeralo ako že je konečná.. chcelo sa to len nejako dalej predrať cez rybárov či ako?



Presne, mali ste ísť cez tých rybárov, čo tam majú ten karavan. Dostali by ste sa na cestičku, čo vedie okolo priehrady až po hrádzu.
Keď pôjdete nabudúce, tak keď prejdete vzadu cez železný mostík ponad rieku, dajte sa doprava( teraz ste šli doľava). Je tam prekosená a ďalej prejazdená žltá značka.
Nie je kam zablúdiť.
V jednej chvíli sa v lese dostanete na rozbočku.
Ak zabočíte doľava, vyjazdená cesta vás zavedie až k tomu hotelu ( bývalá Bučinárska chata). A potom pomedzi rybárov až na hrádzu.
Ak zabočíta doprava ( smerom k rieke), dostanete sa až do Malej Slatinky. Táto trasa je už skôr také enduro, sem tam trial, ale dá sa( treba cca 50m tlačiť). V Malej Slatinke potom treba prejsť cez most na druhú stranu rieky a hore dokopca popod( okolo) rampy po ceste vyjazdenej od traktora. Treba sa držať stále vpravo, to znamená na každej rozdvojke ísť tou po pravej strane. Je to teraz blatistý úsek, ale celkom rýchlo to vysychá. Cesta v podstate stále stúpa, až kým nedôjdete k prvým chatám pri priehrade. Odtiaľ treba zbehnúť zjazdom dole a ste naspäť pri železnom mostíku...
Mimochodom, nestretli sme sa na tom úseku, keď ste už za mostíkom prešli cez vysokú trávu,potom sa ide po lúke hore kopcom a doľava na lesnú cestu. A na tej lesnej ceste sme aj s kamarátom v zjazde sme míňali chalana s babou, aj sme sa zdravili. :hai:
06.07.2011 - 10:40:06
00
vďaka ivan za cenné rady, do Zvolena sme sa s holkou presťahovali len nedávno, takže to tu ešte len mapujeme.. na oplátku okolie Žiliny mám ako-tak zmapované prezmenu ja ;)
inak mne nejaké ťažšie/technickejšie úseky nevadia, práve naopak, ale to nie je zrovna ideálne na začiatok pre dievča :) ostate tiež ešte nemám kondičku, ale niekedy hádam skúsim tú trasu, vyzerá byť fajn..
:rofl: hej, máš pravdu, stretli sme sa :lol: sme sa teraz s priateľkou dobre zasmiali, keď ste prefrčali okolo tak jej vravím, že možno to boli chalani z mtbiker-u.. a fakt že hej :rofl: darmo, svet je malý.. niekedy možno dáme spoločný výjazd ;)
btw kam ste šli, aký okruh ste robili?
06.07.2011 - 18:33:46
00
ivan neviem kedy si siel na tu slatinku ale ked som to ja siel naposledy (sptember 2010) bola ta cesta neprejazdna same popadane stromy trava tak 3m a o ceste ani slichu ani chyru iba co som si pam,atal po pamati :D

spider a kde v zv byvas? niekedy napis ked pojdete na vyjazd budem vam robit sprievodcu ;)
06.07.2011 - 20:20:22
00
Bývame nedaleko Technickej Univerzity, na SNP to máme 5min pešo :) Celkovo si lokalitu pochvaľujeme, dá sa ísť na všetky možné smery..
Radi Tvoju ponuku prijmeme :) Ale dobre si to rozmysli kým je ešte čas :D Niekedy cez víkend je to najpravdepodobnejšie, však keď čosi bude na pláne tak dám echo ;)
06.07.2011 - 20:59:21
00
To Spider 207:
No, pre babu by to fakt asi nebolo.
Išli sme celý okruh 2x. Raz jedným smerom a raz druhým. vás sme stretli v druhom. Jeden okruh má cca 18km.

To Magic7: Išli sme to v utorok. Je to celé sprejazdnené. Tráva vykosená, stromy prepílené. Choď si to pozrieť.
06.07.2011 - 23:50:00
00
Uz ked sa tak bavite ....nahodou data .gpx by sem niekto nehodil? ;)
07.07.2011 - 10:11:16
00
ja nejake nahodit mozem, ale budu z ineho okresu ;)
inak mohli by sme zacat trasy nejakym sposobom archivovat..... ako, to uz necham na mudrejsie hlavy :lol:
07.07.2011 - 10:23:26
00
Uz ked sa tak bavite ....nahodou data .gpx by sem niekto nehodil? ;)



Ja nemám na biku ani computer, nie to ešte GPS :lol:
07.07.2011 - 10:53:38
00
tak to sme na tom podobne.. nad nejakým cyklocomputerom som rozmýšľal, ale keby mal vedieť takto zaznamenávať trasu tak musí mať v sebe nejaké GPSko alebo čosi také nie? A to už by bola asi dosť drahá hračička..
07.07.2011 - 11:12:02
00
mobil s GPS to isti :rofl:
07.07.2011 - 11:27:46
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up