Zdravim,
Chcel by som poradit s vyberom tachometra, stacia tie zakladne funkcie a zaroven su aj minimum (aktualna,, priemerna, max. rychlost, najazdene km, celkove km, cas jazdy, hodiny).
Akurat mam taky problem, ze mam riditka http://www.suncycle.sk/sk/produkt/mtb-riditka-truvativ-stylo-race-riser/2317 a nemam na nich zrovna moc miesta v tej uzkej casti, (na jednej strane je aj je nake miesto ale uz tam, jak sa blizi k tej sirokej casti, tzn tam sa to zosirsuje), tak by som chcel ci neni mozne zohnat aj s uchytom na tu cast s väčším priemerom pri predstavci, pripadne keby nebolo mozne tak aj s uchytom na predstavec, ktory mam ja konkretne tento http://www.suncycle.sk/sk/produkt/predstavec-truvativ-stylo-team/1561 , tu by som chcel hlavne vediet, ze ake to je s tachometrom na predstavci, niekde som cital ze to je tak "mimo oci" , alebo to je len sila zvyku..? Cena asi je nic moc ale moc si teraz minat dovolit nemozem a ani mi netreba funkcie ako meranie tepu, vyskomer atd

Vopred dik
11.07.2011 - 16:42:18
00
Napr. Sigma robi uchyt na gumicku, cize sa da dat kamkolvek. Pod drziak si nalepis maly obojstranne lepiaci stvorec aby sa ti nehybal a vybavene. Do 20-30 eur zozenies s funkciami co si vymenoval toho fakt vela. ja som teraz menila polohu z riaditok na predstavec a je to ok.
11.07.2011 - 17:11:12
00
Tak som si trosku pokukal a nasiel som nejake celkom slusne vyzerajuce Sigmy s uchytom aj aj,

Ale stale by som sa rad dozvedel, ako je to s tym uchytom na predstavec, ci je to prakticke, pripadne ci to nejak nemoze zavadzat a ci sa nanho "horsie" pozera pocas jazdy, alebo si to chce len zvyknut :?:

edit: akurat jak som odoslal sa mi tam objavila tvoja sprava fixska :D
11.07.2011 - 17:12:13
00
Ja za jazdy kukam hlavne na cestu :lol: jedinu nevyhodu to ma, ze ked nike tlacim tak som ho drzala prave za predstavec a vcera mi to tam trochu vadilo.
11.07.2011 - 17:24:09
00
úchyt aj,aj má tiež ciclo a tie gumičky sú naprd a nedržia dobre treba eska pásky.
11.07.2011 - 18:50:30
00
úchyt aj,aj má tiež ciclo a tie gumičky sú naprd a nedržia dobre treba eska pásky.


ak si mal na mysli ciclosport tak tam som nasiel 2 modely za prijatelnu cenu, ale oba boli beztlacitkove a nepisali sposoby uchytenia :?:
ak poznas nejake s uchytenim s eska paskami a v tej cenovej kategorii tak hod tipy :)
11.07.2011 - 19:44:04
00
u ciclo sú eska pásky v rámci kompletu.
11.07.2011 - 21:50:29
00
Ja mám tachometer s úchytom na riadítka, ale v tých miestach, kde by mal byť uchytený, dosť často riadítka držím, preto som si ho pomocou sťahovacích pásikov uchytil na začiatok predstavca (tam kde cez predstavec prechádzajú riadítka) a je to omnoho lepšie než buď naľavo alebo napravo na riadítkach. Takto ho mám v strede a aj predstavec mám tým pádom "voľný", takže pri tlačení môžem držať aj za predstavec.
11.07.2011 - 22:09:43
00
ja sa hlavne bojim toho, ze ten drziak tachometra bude mat napr maly oblucik a nezasadne dobre na tu bud sirsiu cast riditok keby nahodou bolo treba, a na dost malo tachometrov pisu sposob uchytenia (ci na riditka alebo predstavec/aj aj), a keby bol len na riditka a nahodou sa nezmestil tak keby som chcel dat taky na predstavec by bol asi otoceny o 90° pokial sa nemylim :?:
12.07.2011 - 10:16:35
00
úchyt aj,aj má tiež ciclo a tie gumičky sú naprd a nedržia dobre treba eska pásky.


Mne ta naprd gumicka drzi uz par rokov 8) asi mam kvalitnejsiu zmes
12.07.2011 - 14:14:34
00
keyboard_arrow_up