V poslednej dobe zacali byt dost moderne alebo sa dostavaju do popredia holograficke naramky, je to tema pre vsetkych kto ma uz nejake skusenosti s tymto čudom, ci to v skutocnosti je tak ako sa o nich vsade pise.Mna najviac zaujal equilibrium od spanielskeho vyrobcu.Ten ma v svojom popise toho najviac-lepsia vyvazenost vykonu, rychlejsie zotavovanie, vacsia flexibilita, lepsia koordinacia, odolnost, lepsia a vyvazena kvalita spanku, rychlejsia regeneracia organizmu, atd atd. Skratka ak mate niekto nieco okolo tohto zazraku tak to tlacte sem, ak to teda taky zazrak v skutocnosti je :lol:
13.07.2011 - 22:56:01
00
:D sranda že niekto tomu ešte dokáže uveriť :lol:
13.07.2011 - 23:16:23
00
matey666: To myslis vazne?! Placebo efekt je sice pekna vec, ale pochybujem, ze ked budes presvedceny, ze ti platok slaniny denne znizi cholesterol, tak sa to fakt aj stane. :P

http://nadrevo.blogspot.com/2010/04/podvod-power-balance.html
http://www.youtube.com/watch?v=B9_6St8XDms
13.07.2011 - 23:28:03
00
:hai: nevravim ze tomu verim, len ma zaujima vsetko okolo tohto vymyslu, dal som namet a priestor...nic viac
13.07.2011 - 23:37:55
00
je to trochu menej známy náramok ako power balance :)
Power balance bol tak mediálne podporovaný, až ich donútili nejaké spotrebiteľské organizácie priznať sa - že to je nefunkčná hovadina. Takže ak niekomú nestačí také vyjadrenie samotnej firmy čo to vyrába, mal by začať nad sebou rozmýšľať :lol:
13.07.2011 - 23:45:37
00
paradna tema

hned som sa poobzeral po mojom lyziarskom náramku a som si ho aj nasadil :rock:
keby zacalo snezit, tak sa necudujte. 8)
mam ohromnu chut na lyzovacku :party:

Prílohy:

elan naramok vyrez.jpg
elan naramok vyrez.jpg 65.45 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil aJoN dňa 14.07.2011 - 09:16:46, celkovo upravené 1 krát.

14.07.2011 - 08:25:40
00
WTF? 40 eur za takú blbosť? Ľudia by sa mali už poučiť z takýchto ***** - asi začnem vyrábať keksíky zo sušeného hovna a predávať po 10 eur ako jednoznačný liek proti migréne. Samozrejme za podpory 5 podplatených lekárov a 5 "pacientov", ktorí dosvedčia, že migrény sú nenávratne preč...

Radšej si kúpim Livestrong náramok a aspoň podporím dobrú vec...
14.07.2011 - 08:55:15
00
placebo je pekna vec, ale ked som zacal citat o prirodzenej frekvencii tela, a to aku ju mam zlu a kus nejakeho hovna v silikone mi ju urcite zlepsi tak som to hned zavrel:) ale moderne to je nosi to skoro kazdy.
14.07.2011 - 10:11:20
00
To s tou frekvenciou ludskeho tela je pravda, ale akekolvek zasahy do nej musia ist aktivnou cestou .. musi to proste vyzarovat aktivne, presne, cielene a prislusnou intenzitou napr. magnetorezonancia (alebo ine). Plastovy naramok moze vyzarovat akurat tak ftalaty do koze :lol: a prievan do penazenky :P
14.07.2011 - 10:22:02
00

Radšej si kúpim Livestrong náramok a aspoň podporím dobrú vec...


Pravda
Synátor ju už podporil najmenej trikrát (vždy ho rozj...)
otázkou je že koľko prachov sa z predaja náramku dostane k tej "dobrej veci" mám známych ktorí si ich objednali po 5€ od ani sami nevedia odkiaľ a napr Matt ich dáva za 1,49€ http://www.suncycle.sk/sk/produkt/naramok-livestrong-xxl/2982
ale k veci: "dobrá" reklama dnes predá všetko viď Kosmozisk :lol:
Niektorí ľudia sa veľmi ľahko nechajú ovplivniť (OJE8AŤ) :!:

Keby tú energiu ozaj dodávali, tak si dám na ruku zo dvadsať a idem to na TOUR natrieť profíkom - veď s náramkou nenacikám - či??? :D
14.07.2011 - 10:35:39
00
Je to rovnaká hovadina ako bol svojho času kosmodisk ktorý sa mohol nosiť aj na oblečení a stále mal masážne účinky :D alebo gél ktorý sa natrel na brucho z cez noc roztopil tuk :D .

Je to len obyčajné hnusné zneužívanie ľudí ktorí majú zdravotné problémy a nič im nepomáha....a preto skúšajú a platia € aj za takéto nezmysly. Keby to všetko fungovalo tak ako sa to píše v tých letákoch, tak by sme na Tour De France videli na čele pelotónu dôchodcov s kosmodiskom na chrbte a s náramkami Powerbalance na zápästiach ako si to ženú 50-kou po rovinke až do cieľa :fubar: :D .
14.07.2011 - 10:45:28
00
Myslim, ze sa opakujem ale overene, potvrdene vyskumom na MIT a odskusane agenturou NASA na americkych kozmonautoch. Dostalo sa to von len vdaka Wikileaks, pretoze vysledky boli prisne utajovane, pretoze ich vyuzivali aj specialne jednotky v Afganistane.

Takze:

- vajicko od ciernej sliepky
- o polnoci znesene
- tri dni pod pazuchou nosene
14.07.2011 - 11:47:40
00
pista, ten recept je vekmi overený, ale ako sa potom chceš zbaviť toho Zmoka?
14.07.2011 - 12:12:31
00
raz som kdesi čítal:..powerbalance je austrálska firma ktorá robí tieto náramky..vláda ich raz vyzvala nech sa priznajú aké to má účinky a či to vôbec má účinky na ľudský organizmus..a sám pán najvyšší sa priznal a povedal že to nerobí absolútne nič, že to je len náramok a ľudia tomu veria že to pomáha tak keď v to veria môže im no nakoniec pomôcť ale nie náramok ale podvedomie...a zvyšok je len reklama to je jasné ale nosiť náramok za 40 euri to mi príde smiešne :D ..radšej kúpim hodinky od čínana aspoň budem vedieť koľko je hodín
14.07.2011 - 13:35:13
00
Radšej si kúpim Livestrong náramok a aspoň podporím dobrú vec...

Ja som to tak vyriešil :) A možno keď si nakecám že kvôli nemu nehodím tigra a nikdy už nedostanem defekt tak mi to aj bude fungovať :tmi: A matt píše že 80 centov z neho ide na podporu...
14.07.2011 - 13:35:54
00
keyboard_arrow_up