Hornohradský Merida MTB cyklomaratón

23.07.2011
8. kolo - Cyklomaratónska séria
7. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Málinec (Slovensko)

Propozície, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (30)
alfiretoandrej25bikerka40gabiski76HazardIN5588ivodrnoJeannaJozinoXTjurajko1975Kroko21magic7Marešekmartinantoni13MaTThoMichalesmiropesMisqa12oborOrsigo77richardleRobo87robozvromanmromanxRudy79spassostevolcunc
Obec Málinec Vás srdečne pozýva dňa 23.07.2011 na

Hornohradský Merida MTB cyklomaratón

Usporiadateľ :
Obec Málinec, Mikroregión Hornohrad

Termín a štart :
SOBOTA 23.7.2011
Prezetácia od 7.00 hod na mieste štartu v obci Málinec (futbalový štadión) GPS

Štart
09.30 hod. MD,SD,VD,ŽD, SP muži a ženy
10,00 hod. MK,SK,VK,ŽK,DK,LK,KaK,JrK,KtK,W2K, SP juniori a juniorky
10,20 hod. HM,HŽ, RD

Kategórie :
MD- muži 19-39 rokov ( maratón)
SD – muži seniori 40-49 rokov (maratón)
VD- muži veteráni 50 - 59 rokov ( maratón)
ŽD- ženy od 19 –bez rozdielu veku (maratón)

MK – muži 19-39 rokov ( polmaratón)
SK – muži seniori 40-49 rokov (polmaratón)
VK- muži veteráni 50 - 59 rokov ( polmaratón)
ŽK- ženy 19-39 rokov (polmaratón)
DK- ženy dámy 40-49 rokov (polmaratón)
LK- ženy Ladies nad 50 rokov (polmaratón)
KJK- dievčatá 15 –18 rokov (polmaratón)
KtK- kadeti 15 -16 rokov (polmaratón)
JrK- juniori 17 - 18 rokov (polmaratón)
W2K- muži veteráni nad 60 rokov (polmaratón)

HM – hobby muži bez rozdielu veku 17 km
HŽ – hobby ženy bez rozdielu veku 17 km
RD – rod. družstvo 17 km (rodič+dieťa, manželia, súrodenci, pokrvní príbuzní)

Slovenský pohár (SP):
Pretekári štartujúci v SP nebudú vyhodnotení v kategóriách uvedených vyššie, ale body do Cyklomaratónskej série im budú započítané!

Muži nad 19rokov, dlhá trať
Ženy nad 19 rokov, dlhá trať
Juniori do 18 rokov, krátka trať
Juniorky do 18 rokov, krátka trať

Dĺžka tratí :
Maratón - 73 km, celkové prevýšenie 2368m ( 1 okruh ) mapa
Polmaratón - 48 km, celkové prevýšenie 1550m ( 1 okruh ) mapa
Hobby a RD - 17 km, celkové prevýšenie cca 150 m mapa

Prihlášky :
na adrese: http://www.cyklo.sao-tatry.sk/2011/mtbcup/hornohrad/index.php?l=sk

13 eur prihlásení a zaplatení do 15.7.2011 s hodnotným suvenírom
17 eur prihlásení od 16.7. 2011 a pri prezentácii bez suveníru
5 eur jednotné štartovné pre kategórie Hobby a RD aj pri prezentácii ( prihlásený do 15.7.2011 aj so suvenírom)

Štartovné na číslo účtu: 1335549155/0200 VÚB banka, a.s Poltár
Var. symbol : dátum narodenia v tvare DDMMRRRR
Poštovou poukážkou na adresu: Mikroregión Hornohrad, 985 25 Málinec

Viac info: http://www.hornohradsky.estranky.sk/
30.06.2011 - 18:44:38
00
ok prihlásený, zaplatené, tesim sa
01.07.2011 - 21:11:41
00
Michales, vdaka za propagaciu nasho maratonu :clap:


VSETCI SU SRDECNE VITANI!!!! :)
10.07.2011 - 09:49:57
00
Nie je zaco dakovat ;) , beriem to ako moj "domaci maraton" :y:

Dnes sme si boli prejst polmaratonsku trat, moj prvy dojem "Je to Masaker !" :whew:
Mozno to bolo dnes velkym teplom, alebo aj tym ze sme do Malinca isli na bikoch ale nohy ma uz tak daaaavno neboleli.

Trat je pekna aj s vyhladmi do okolitej krajiny, prve kopce z Malinca daju urcite vsetkym zabrat :devil: a tiez finalny vyslap na Sutovu jamu bude chutovka

Este treba na trati doladit par detailov ako: mnozstvo sipov zasahujucich do jazdnej stopy, na par miestach sa najde aj nejaka ta prhlava (aspon budeme zdravi) :D, tiez by sa zislo skosit travu kvoli ktorej nevidno na podklad cesty - vacsina menovanych veci sa nachadza v zjazde od Sutovej jamy do Malinca

zjazdy su pekne, dost rychle, akurat miestami s volnymi skalami (aj v odklopenych zakrutach) co moze byt nebezpecne

Asi vsetko co ma momentalne napadlo
10.07.2011 - 19:21:10
00
Zdravím, na tento maratón sme sa s kamošom tešili, prihlásili sme sa, zaplatili sme štartovné, síce to na stránke nezobrazuje...Ale včera si kamarát vytkol/zlomil členok, ani lekár nevedel povedať, takže maratónu sa nezúčastní, mne sa v takejto situácii tam samému tiež nechce ísť, takže by ma zaujímalo, ako je to s vracaním štartovného...snáď o rok ... :)
17.07.2011 - 14:07:50
00
ok prihlásený, zaplatené, tesim sa


berieš ma? :D
17.07.2011 - 16:21:02
00
Zdravím, na tento maratón sme sa s kamošom tešili, prihlásili sme sa, zaplatili sme štartovné, síce to na stránke nezobrazuje...Ale včera si kamarát vytkol/zlomil členok, ani lekár nevedel povedať, takže maratónu sa nezúčastní, mne sa v takejto situácii tam samému tiež nechce ísť, takže by ma zaujímalo, ako je to s vracaním štartovného...snáď o rok ... :)


Nechce? Zhnitina :) Podľa nicku predpokladám, že si z Lučenca - veď to máš na skok...
17.07.2011 - 16:37:37
00
Zdravím, na tento maratón sme sa s kamošom tešili, prihlásili sme sa, zaplatili sme štartovné, síce to na stránke nezobrazuje...Ale včera si kamarát vytkol/zlomil členok, ani lekár nevedel povedať, takže maratónu sa nezúčastní, mne sa v takejto situácii tam samému tiež nechce ísť, takže by ma zaujímalo, ako je to s vracaním štartovného...snáď o rok ... :)


No nie som si isty, ale myslim, ze startovne sa na vacsine maratonov na Slovensku nevracia :(
Pripadne mozes skusit :mp: organizatorom pre osobne info:
Jozef Sakala, tel. 0903 521344, email: starosta.uhorske@ma-net.sk
Ing, Ivan Ďuriška, tel. 0903 740039, email: ivan.duriska@svp.sk
Ing. Igor Ďuriška, tel. 0907 807071
Tvoj kamarat mal smolu, ale sam urcite nebudes. Z LC sa chysta dost ludi a toto je jediny maraton v okrese tak preco neprist :^)

Dnes sme boli znovu prejst trat a myslim ze je sa na co tesit ^_^ (len miestami je trat zarastenaa :doh: , ale to sa dufam zmeni :) )
17.07.2011 - 19:28:23
00
okej, díky :) zajtra mu zavolá...ono aj odvoz bol zabezpečený ním + tento rok som jazdil len do marca a od polky júna v podstate, kvôli chorobe..a on ma mal ťahať, udávať tempo, aby som aspoň do cieľa došiel :D

edit: ale ešte to prehodnotím :)
17.07.2011 - 21:34:11
00
Ešte možeš skúsiť niekomu predať štartovné číslo, keď sa to nepodarí, možno sa oplatí ísť na štart a tam skúsiť, pokial to nemáš ďaleko, respektíve aby výdaje nepresiahli príjmy :)
18.07.2011 - 12:03:19
00
okej, díky :) zajtra mu zavolá...ono aj odvoz bol zabezpečený ním + tento rok som jazdil len do marca a od polky júna v podstate, kvôli chorobe..a on ma mal ťahať, udávať tempo, aby som aspoň do cieľa došiel :D

edit: ale ešte to prehodnotím :)



Tomas, nemusis volat..som jeden s organizatorov..startovne sa nevracia bohuzial ako na každom preteku..mozes skusit sa len s niekym dohodnut ze pojde na tvoje startovne a co by platil da tebe..
ale ako ti uz pisali je to fakt super prilezitost zajazdit si na takomto podujati, ked to mas z Lc naskok len.. ja by som nevahal.. ;)
18.07.2011 - 14:47:47
00

Dnes sme boli znovu prejst trat a myslim ze je sa na co tesit ^_^ (len miestami je trat zarastenaa :doh: , ale to sa dufam zmeni :) )


uz v stredu a stvrtok sa to urcite zmeni.. ^_^ navtedy je totiz naplanovane znacenie a spolu s tym aj cistenie trate... kosy, pilky, noznice na trne a rovnako aj znacenie su uz nachystane..
ak by si nahodou tym smerom este isiel len tak vyjazdit a mas chut budeme ti povdacni ak aj pomozes s niecim pocas svojho vyjazdu...volne kamene, prekazky na trati,...............
18.07.2011 - 15:05:37
00
Ďakujem za odpoveď. Tak ja sa tam skúsim nejak dopraviť, kamarátovi som odovzdal správu, že môže predať štartovné, ale tvrdí, že chodiť ešte nevie, ale dá sa dokopy a príde :D kiežby ..
18.07.2011 - 15:19:35
00
uz v stredu a stvrtok sa to urcite zmeni.. ^_^ navtedy je totiz naplanovane znacenie a spolu s tym aj cistenie trate... kosy, pilky, noznice na trne a rovnako aj znacenie su uz nachystane..
ak by si nahodou tym smerom este isiel len tak vyjazdit a mas chut budeme ti povdacni ak aj pomozes s niecim pocas svojho vyjazdu...volne kamene, prekazky na trati,...............


Kvoli povinnostiam sa na bicykel dostanem asi az v sobotu, ale ked sme s partiou prechadzali trat tak tie najhorsie kamene sme odstrelili, konarov cez stopu som extra nevidel (okrem jedneho noveho miesta v zjazde na priehradu, kde niekto stahoval stromy)

uz len sa tesit na sobotu :rock:
18.07.2011 - 18:25:59
00
berieš ma? :D

aj keby som mal bike nechat doma tak ta beriem
19.07.2011 - 17:39:28
00
keyboard_arrow_up