Kellys Greenbike Tour 2011

20.08.2011
4. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (40)
ander13bikerka40BonitobukoDANOzPKdocentik19DusoMjamminjana1janci30janoheftyjanovargaJezusJojojurajko1975JuroDkepoktmpatrikmaja148Mamutkomatts41mawosMikeeobororvaqpatoooPeto02petrikproximityR-u-d-eRaverromanxstawovankesWladixxemanpetyojoyurayzuzu3011
včera som sa bol previezť +- po krátkej trase a bol som prekvapený že blatistých úsekov nebolo veľa a hlavne to neboli súvislé dlhé úseky ale len sem tam blatové kaluže, trať v pohode zjazdná
12.08.2011 - 08:19:31
00
školiť mali v Dohňanoch...


by som povedal .. ze sa boli skolit :)
12.08.2011 - 09:12:02
00
triki napísal:
školiť mali v Dohňanoch...

by som povedal .. ze sa boli skolit :)


chalani, ked to je sranda, OK. Ak nie, treba porovnavat porovnatelne. Ani jeden z nasich pretekarov nie je profesional (nedostava financnu odmenu za to ze trenuje). niektory studuju, iny pracuju, maju rodinu, alebo frajerku, kamaratov a na trening maju rovnake mnozstvo casu ako my.. Uz v cechach je situacia ina, vela chalanov ma Bike ako job a mozu mu venovat vsetok "pracovny cas".
Takze ano, boli sa skolit a buduci sobotu vyskolia nas. teda ti co pridu, lebo napr Kostel je v Cine na olypiade pre studentov VS..
12.08.2011 - 09:54:31
00
No ja vidím skôr problém v tom ,že na takýchto open pretekoch robených hlavne pre bežnú populáciu by mali byť týto reg.pretekári vo zvlášť kategórii a nie,že si prídu povyhrábať ceny a ostaní im to zo vstupného akurát tak zaplatia.Je choré keď sa príde repre.porovnávať s 99% ostatných cyklistov čo ta prídu.
Čo sa týka čiech tak buď si istý,že tam berie peniaze len min.jazdcov.Každý má nejaké živobytie.
Problém vidím skôr v odbornej príprave a hlavne vedení našich jazdcov.
Nevedú ich ľudia ktorí by ich posunuli ďalej.
12.08.2011 - 10:10:39
00
No ja vidím skôr problém v tom ,že na takýchto open pretekoch robených hlavne pre bežnú populáciu by mali byť týto reg.pretekári vo zvlášť kategórii a nie,že si prídu povyhrábať ceny a ostaní im to zo vstupného akurát tak zaplatia.Je choré keď sa príde repre.porovnávať s 99% ostatných cyklistov čo ta prídu.



toto sa tu uz tolko krat riesilo .. ze je zbytocne to sem vobec pisat nieco take
12.08.2011 - 10:34:07
00
och a je to tu opat :tmi:
12.08.2011 - 11:02:49
00
Su aj ine sporty okrem cyklistiky kde je skupina elite? Lebo napriklad v atletike taketo nieco neexistuje. Na preteky na stadione mozu ist len registrovani ale vonku je to bez obmedzenia. Kazdy maraton ci dedinsky beh ma len vekove katogorie ak vobec nejake a nikto sa nehneva ze tam pride nejaky akoze profik a vyhra vsetky ceny. Vecsinou su ludia radi, ze taky pretekar prisiel a tym sa zdvihla uroven celeho preteku. Tak to vidim aj pri tychto nasich hobyckych maratonoch. Bodaj by sem fakt prisli ozajstni profici (ziadnych nepoznam) ci majstri sveta/europy nech aspon viem aky je to obrovsky rozdiel :-) Ked to tym akoze profikom za to stoji, robit si naladu na hobykoch tak nech, kazdy potom vie ze ked pride medzi svetovu konkurenicu tak si ani nepipne...
Mna napriklad hneva to mnozstvo kategorii. Najprv pozriem, ze som 40ty v kategorii tak sa potesim a potom zistim ze som celkovo 200ty. Podla mna by mali byt kategorie len do 18, muzi a veterani.
12.08.2011 - 16:51:44
00
Ide mi o výkonnosť nič iné.
12.08.2011 - 18:21:31
00
obzvlášť pri tomto maratóne je to špecifické v tom že to robí v princípe jeho odchovná stanica, sponzor a čo ja viem čo ešte..
nech štartujú kludne, na porovnanie je to super vec, ale táto "bezvýznamná" medaila alebo pohár im je fakt na ..., takže by som ich dal ako VIP hostí bez kategóriového poradia..
nemusia sa tým živiť, ale keď už raz niekto jazdí repre tak NIE JE hobby jazdec omg!
12.08.2011 - 19:05:00
00
Organizátor by mal povedať, či sú to preteky alebo masová akcia. Ak sú to preteky, tak pekne s licenciou, ale všetci a s príslušnými cenami pre najlepších.
Ak je to masová akcia, tak po rakúsky: prvý-druhý-tretí v každej kategórii je zavolaný na stupeň, potrasú mu rukou, dostane diplom a prípadne aj nejaký pohárik. A všetky ceny idú do tomboly, kde má možnosť vyhrať ten prvý, ale aj ten posledný. A žiadne ponožky alebo zvonček. Tie ceny sú hodnotné - niekoľkokrát som zažil auto, kvalitné rámy alebo celé bicykle sú úplne bežné. Keď chce nejaký pretekár potrénovať - nech sa páči, môže prísť a zdvihnúť úroveň. Dokonca možno sa dohodne aj s organizátorom a dostane aj štartovné, ale o tom sa nikde nehovorí.
12.08.2011 - 21:02:03
00
asi masové preteky :)
stačilo by oddeliť reg. od nereg.
12.08.2011 - 21:13:48
00
Ak je to masová akcia, tak po rakúsky: prvý-druhý-tretí v každej kategórii je zavolaný na stupeň, potrasú mu rukou, dostane diplom a prípadne aj nejaký pohárik. A všetky ceny idú do tomboly, kde má možnosť vyhrať ten prvý, ale aj ten posledný.


nejazdim vela maratonov,ale zatial na vsetkych dostali 1-3 akurat nejake drobnosti a hodnotne ceny sli do tomboly..rovnake to je aj pri behoch.
15.08.2011 - 08:49:39
00
Zdravim vsetkych priatelov horskej cyklistiky. Po vikendovej a dnesnej prehliadke a uprave trati mozeme povedat, ze trate su pripravene na sobotne zapolenie, ani mensi dazd uz nezhorsi ich kvalitu. Na trati je zopar mlak, ktore sa daju bezpecne obist, ale predpokladame, ze do vikendu vacsina z nich aj tak vyschne... Dnesny dazd trati uz velmi neublizi... Trat zacneme znacit vo stvrtok rano ( kratka trat ) a v piatok vyznacime dlhu trat... Trat zosstava ta ista, ako minuly rok, takze mate sa na co tesit....:)
Vidime sa v sobotu....:)
15.08.2011 - 18:45:11
00
:y:


(len dufam ze sa dopredu na start postavia ti co neplanuju prvy kopec tlacit :worried: )
15.08.2011 - 21:49:48
00
:y:


(len dufam ze sa dopredu na start postavia ti co neplanuju prvy kopec tlacit :worried: )


nielen ze sa postavia dopredu, ale aj to dobre rozpeckuju po asvaltke po vzore prvych troch, aby si uzili preteky aspon na par minut :rofl: no a v tom prvom kopceku budu padat ako hrusky. Preto je treba to rozpeckovat s nimi a v kopci to dodychat \o/
15.08.2011 - 22:06:30
00
keyboard_arrow_up