takže to neni tak škaredo velké len u mňa? :D
si to neviem predstaviť keď sa na toto kuknem cez EEEčko
13.08.2011 - 15:06:41
00
Kua a ja ze sa nieco pokaslalo :-o
ani refres nepomohol. Snad to nebude na trvalo. Je to hnusne :-(
13.08.2011 - 15:14:19
00
Heh, ja ze sa mi to v Opere nejak zle nacialo a nesformatovalo do malych okien a ono to je tak naschval :D na 12" notebooku totiz pouzivam zvecsenie 120% a ledva sa mi zobrazia 2 prispevky. Pouzivam ho aj s 20" monitorom a tam sa mi zobrazia "az" 3 prispevky (rovnako aj v IE) :-( Podla mna ta uzivatelova cast nemusi byt az tak velka a dominantna. Dolezitejsia je prehladnost samotnych prispevkov, je tam zbytocne vela volneho miesta...

PS: V Opere pri editacii prispevku sa cely prispevok zobrazuje len v jednoriadkovom okne a tazko sa tak edituje. V IE je to normalne.
13.08.2011 - 15:21:43
00
plytvanie priestorom
13.08.2011 - 15:28:09
00
a to srafovanie by som dal prec, mam pocit ze sa kukam na CRT pri elektromagnete
13.08.2011 - 15:30:15
00
srafovanie je ok. rychla odpoved je este lepsia ale v zozname tem nefunguje v stlpci posledny prispevok link cez sipku vedla nicku ;-)
13.08.2011 - 15:39:07
00
este taky navrh. pre setrenie miesta presunut info o prispevku (odoslane, upravit atd.) priamo do stlpca s textom prispevku a vratit tam aj signaturu hm?

a este takyto obrazok (Opera 11.50)
i.imgur.com
a tato textarea sa nezvacsi - stale je len 1 riadok...
13.08.2011 - 15:41:55
00
Privela nevyuziteho miesta. Otazka : Naco je dobra takato radikalna zmena ? Sa v tom stracam :-(
13.08.2011 - 16:04:26
00
má to vyzerať takto? mne sa to nepáči, je to všetko nejaké veľké a na to aké mám rozlíšenie (1680x1050) sa mi ledva zmestia 3 príspevky na jednu obrazovku... je to také, dôchodcovské, tiež to nevyužité miesto vpravo a vľavo a aj pod samotným postom, samé prázdne miesta a potom tu nič nevidím.


Mozem sa pokusit to troska skomprimovat. Nie je to ovela vyssie ako predosly design (takych 50px na prispevok). Daj tomu par dni a uvidis, ze je to ovela prehladnejsie. A scrollovanie naozaj nie je energeticky narocna cinnost.

Mne to ide super...podla mna asi najkrajsi vzhlad mtbikeru, aky tu kedy bol


Dakujem, jedna pozitivna reakcia :)

niesu oddelene temy vodorovnymi ciarami


Vyzeralo to s nimi imho skaredsie a nie su nutne, podla mna. Robi to prehlad tem neprehladnym?

si to neviem predstaviť keď sa na toto kuknem cez EEEčko


Na inych strankach nescrollujes? To, ze budes scrollovat o 10% je viac je podla mna mala dan za zlepsenu citatelnost a prehladnost.

Heh, ja ze sa mi to v Opere nejak zle nacialo a nesformatovalo do malych okien a ono to je tak naschval na 12" notebooku totiz pouzivam zvecsenie 120% a ledva sa mi zobrazia 2 prispevky. Pouzivam ho aj s 20" monitorom a tam sa mi zobrazia "az" 3 prispevky (rovnako aj v IE) Podla mna ta uzivatelova cast nemusi byt az tak velka a dominantna. Dolezitejsia je prehladnost samotnych prispevkov, je tam zbytocne vela volneho miesta...

PS: V Opere pri editacii prispevku sa cely prispevok zobrazuje len v jednoriadkovom okne a tazko sa tak edituje. V IE je to normalne.


Mozes vypnut to 120% zoomovanie? Toto je problem velkeho mnozstva stranok - 10px, 11px fonty, ktore su necitatelne na malych monitoroch alebo velkych rozliseniach.

Volne miesto, podla mna, zlepsuje prehladnost prispevkov. Ked mas text na kope, splyva a nevies oddelit prispevky. Nehovorim, ze toto je ideal.

Opera uz snad fixed.

este taky navrh. pre setrenie miesta presunut info o prispevku (odoslane, upravit atd.) priamo do stlpca s textom prispevku a vratit tam aj signaturu hm?


Povodne som to tak mal, ale nevyzeralo to dobre. Pri kratkych prispevkoch je vela volneho miesta, pri dlhsich to je lepsie takto. Pohram sa s tym. Aku siagnaturu myslis? Podpisy su pod prispevkami.

Privela nevyuziteho miesta. Otazka : Naco je dobra takato radikalna zmena ? Sa v tom stracam


Zjednodusena navigacia, lepsia citatelnost, lepsia prehladnost, modernejsie, lahsie HTML, predpriprava pre mobilnu verziu. Vazne sa stracas, ked ma stranka viac priestoru? Mne to pride ako paradox.
13.08.2011 - 16:18:42
00
za mna :y:
13.08.2011 - 16:21:37
00
pre man je tento template o nicom prehladnejsi bol predosli, teraz sa lahko straca v t temach a prospevkoch
13.08.2011 - 16:28:50
00
predpriprava pre mobilnu verziu. Vazne sa stracas, ked ma stranka viac priestoru? Mne to pride ako paradox.
Ta mobilne verzia ta ospravedlnuje :-)
Na stranke som sa pohyboval automaticky, teraz vsetko hladam a bludim po stranke. Napr " Citovat " pri dlhom prispevku je na jeho zaciatku co znamena, ze po jeho docitani scrolujem naspet. A na tento pouzity font musim nasadit optiku :-( pretoze sa mi zle cita. Ale to je asi tym, ze som trosku old :-)
13.08.2011 - 16:32:20
00
Ta mobilne verzia ta ospravedlnuje :-)
Na stranke som sa pohyboval automaticky, teraz vsetko hladam a bludim po stranke. Napr " Citovat " pri dlhom prispevku je na jeho zaciatku co znamena, ze po jeho docitani scrolujem naspet. A na tento pouzity font musim nasadit optiku :-( pretoze sa mi zle cita. Ale to je asi tym, ze som trosku old :-)


S tym automatickym pohybom: daj tomu 2 dni :). To s citaciou je dobry point, nieco s tym spravim. A font sa nemenil...
13.08.2011 - 16:36:17
00
pri nahlade tem nefunguje odkaz na posledny komentar
{newposts}
13.08.2011 - 16:40:49
00
Font ktorym pisem je urcite iny ako ten ktory sa zobrazi. Oliver mne ide.
13.08.2011 - 16:43:14
00
keyboard_arrow_up