cervo :viem ze to neni dako moc dolezite ale nezobrazuje sa moj podpis len mne ci aj niekomu inemu?
14.08.2011 - 08:56:21
00
súkromné správy sú úplne v pravo hore v rohu.. a podpis nemá nikto čo som si všimol
inak pohlad z malého netbooku EEE, zmestia sa 2 krátke príspevky, ktoré sú menšie ako profil..
Príloha:
xxx.JPG
xxx.JPG 108.54 KiB thumb_up0thumb_down



inak bez šráfovaného pozadia je to o dosť príjemnejšie, celkovo už si zvykám, len tá nadrozmerná velkosť všetkého mi nesedí..
14.08.2011 - 10:19:02
00
Súhlasím s Craobsom, čo sa gigantizmu týka . Ak má niekto problémy so zrakom existuje Ctrl + (ano viem aj Ctrl - ale...) . Inak sa mi ten nový háb fakt páči ;)



(smajle sa len mne nezobrazujú, či sa na tom ešte pracuje?)
14.08.2011 - 11:14:55
00
súkromné správy sú úplne v pravo hore v rohu..


diki ;) som si to tam nevsimol, asi je este stale "maly" tento novy design na mna :D
14.08.2011 - 12:34:08
00
Čakám mobilnú verziu čo najskôr, napriek tomu že aj na telofóne sa mobilným verziám webov vyhýbam. V takejto podobe je to na telefóne totiž nepoužiteľné. Iba scrolujem bielu obrazovku a občas narazím na nejaké písmenká. Ale na druhú stranu oceňujem väčšie tlačidlá, lepšie sa do nich na malom display-i triafa. :-)
14.08.2011 - 12:58:23
00
Čudný vzhľad. Pripadá mi to ako plytvanie priestorom a kvôli tomu vypadá písmo akési malé. Zvyknem si, ale starý vzhľad aj prihlasovanie mi sedelo viac.
14.08.2011 - 14:00:26
00
po piatkovej rozbijecke som tuto zmenu prijal kvoli dobrej citatelnosti po opici ale teraz musim dat za pravdu väcsine ze je to zmena k horsiemu :geek: ...ale asi si treba len zvyknut(rovnako ako s politikmi) :smoke:
14.08.2011 - 14:12:48
00
"Rýchla odpoveď" je vyborna, ale ten vzlad ma odpudzuje, ked budem musiet tak si zvyknem, ale jednoduco sa mi to nepaci
14.08.2011 - 14:24:16
00
po piatkovej rozbijecke som tuto zmenu prijal kvoli dobrej citatelnosti po opici ale teraz musim dat za pravdu väcsine ze je to zmena k horsiemu :geek: ...ale asi si treba len zvyknut(rovnako ako s politikmi) :smoke:

pozor! odkial si vzal ze vacsina si mysli ze je to zmena k horsiemu? to ze vidis same negativne reakcie je len tym ze spokojni uzivatelia nemaju potrebu sa k tomu vyjadrovat. to je ako povazovat 1000clenne zhromazdenie na namesti za vacsinu lebo tam nieje 2000clenne kriciace opak...
14.08.2011 - 14:44:02
00
Na 80-85% svojej pôvodnej veľkosti ten vzhľad už vyzerá k svetu ;)
14.08.2011 - 14:52:31
00
príde mi to vzhľadovo čistejšie, celkovo to hodnotím pozitívne, páči sa
14.08.2011 - 15:35:19
00
pozor! odkial si vzal ze vacsina si mysli ze je to zmena k horsiemu? to ze vidis same negativne reakcie je len tym ze spokojni uzivatelia nemaju potrebu sa k tomu vyjadrovat. to je ako povazovat 1000clenne zhromazdenie na namesti za vacsinu lebo tam nieje 2000clenne kriciace opak...

Pozor, je dost velka sanca ,ze vacsina len ma v pake , a neriesi aj ked sa im to nepaci :)
Ale ako stale to seka ,co je dost nepohodlne.
14.08.2011 - 16:06:51
00
All: zmenene fonty a velkosti pisma, troska zhustene prispevky, ine pozadie, srafovanie prec. Musim uznat, ze na windowse to nevyzeralo k svetu, a nakolko len 3% z vas ma Mac, tak sa budem musiet prisposobit.

Po odstránení šrafovania sa mi to zdá úplne OK.

Zmenil som background. Toto je obrazok a nie CSS, zda sa, ze Firefox ma pod Windowsom velke problemy s CSS3 pozadiami.

že zatial nejdu smajlíky, ale to predpokladám vieš

:o Nejdu? Ako to? Nad vstupnym polom je tlacitko so smajlikom (ako toto pisem, tak som si uvedomil, ze ten obrazok je linkovany na moj localhost, takze nikomu okrem mna to neslo :) ). Nebude automaticky otvorene; ta animacia je rusiva a nemozem v tom byt sam.

/ed. ešte pripájam maličkosť na úvodnej stránke /miesto okolo šípky neni priesvitné ale biele/

Dakujem, opravene

sa mi zdá dosť odveci, že prvý riadok príspevku je zalomený kvôli dátumu a času odoslania inak ako ostatné..
a ten profil napravo by som tiež zmenšil, každý príspevok ktorý obsahuje menej ako 3 riadky je v podstate poloprázdny..

Lepsie?

Pripomienky súhlas s CraObsom ináč pekné, mimochodom teraz nedáva pod príspevkom popis

Rychla odpoved nedavala podpis, uz snad opravene. Bude davat podpis len ak mate v ovladacom paneli nastavene pripajanie podpisu.

da sa niekde v nastaveniach nastavit predchadzajuci design(nenasiel som to tam totiz nikde, asi sa neda).
a k sukromnym spravam sa da dostat nejak inac ako cez ovladaci panel(neukazuje tam inac pocet novych/neprecitanych sprav)?

Neda a sukromne spravy hore vpravo. Treba si zvyknut.

To, že sa do obrázkov nepridáva logo MTBiker je tiež dnešná novinka? Alebo to funguje už dlhšie? Alebo je tu bug?

Uz asi rok a pol.

Mne chýba že keď v téme listujem strany maximálne sa dá prejsť na ďalšiu alebo až poslednú... Postaru sa dalo prejsť až o tri. Nedá sa to nejak spraviť?

Nemas pravdu, je to ako postarom (len pocet tem napravo a nalavo nie je 5, ale 3).

Iba scrolujem bielu obrazovku a občas narazím na nejaké písmenká. Ale na druhú stranu oceňujem väčšie tlačidlá, lepšie sa do nich na malom display-i triafa.

Uz je to zhustene. Konecne niekto pochopil vyznam vacsich tlacidiel.

Ale ako stale to seka ,co je dost nepohodlne.

Este stale to seka? Aky prehliadac, OS?
14.08.2011 - 16:37:39
00
Uz nie :) , uz je to pouzitelne.
14.08.2011 - 16:59:12
00
Zmeny ktoré si teraz urobil podľa mňa je to OK. Prehľadnejšie a aj podpis už dáva :-) ( píšem na iPade pre info)


Naposledy upravil Scorpi dňa 14.08.2011 - 17:10:19, celkovo upravené 1 krát.

14.08.2011 - 17:04:37
00
keyboard_arrow_up