ja uz dobrych 15 rokov nevyuzivam Slovensku postu a ani nasa firma nie. Vyuzivame kurierske spolocnosti. Ak je na nejakom webshope moznost volby tak vzdy len kurierom. Ak nie, neobjednavam u nich ;-)

Teraz som sa vsak pomylil a objednal cez Postu....nastastie prisla OK.


Robím v UPS a nechceš vedieť čo sa deje s tými balíkmi :lol: Ale myslím že SP s tým bude aj horšie...
16.08.2011 - 20:01:11
00
čo sa robí a ako sa s nimi zaobchádza je jedna vec, ale hlavné je že ich aj príjemca niekedy uvidí..
16.08.2011 - 20:11:05
00
Tak, o to pokoj, vo väčšine s tým problém nie je... Ale tak, tam je to pravdepodobne jednoduchšie.. Príde plný kamión balíkov pre celú nitru a okolie, a to sa triedi kuriérom, potom len kuriérovi do auta, a ten rozváža, takže sa to ani nemá kde stratiť... A ukradnúť sa to nedá, keďže celá hala je kamerovaná.
16.08.2011 - 20:37:45
00
no tak objednal som tu tufo plastovku (zatial iba jednu) ak to s nou pojde doobjednam aj druhu :D
16.08.2011 - 21:32:05
00
a ja som prave rozmyslal ked som to chystal, ze naco ti je jedna plastovka :)
16.08.2011 - 22:22:27
00
no niekde na tufo stranke som cital ze rafik musi splnat aj nejake parametre myslim sirku ale nejak to odtial zmizlo resp to uz neviem najst ...moj rafik je siroky 17 mm(remerx alcyon) tak snad to vyjde

edit : rafiky siroke 14 mm /21 mm (vnutorny rozmer/ vonkajsi rozmer)


Naposledy upravil janosik dňa 18.08.2011 - 15:44:19, celkovo upravené 1 krát.

17.08.2011 - 10:34:07
00
no niekde na tufo stranke som cital ze rafik musi splnat aj nejake parametre myslim sirku ale nejak to odtial zmizlo resp to uz neviem najst ...moj rafik je siroky 17 mm(remerx alcyon) tak snad to vyjde


je to v tomto vlákne:
cestna-cyklistika/ake-galusky-resp-plaste-plastovky-pouzivate-t18769-195.html

a konkrétne od Joko: "Rozhodujúca je šírka ráfika - na cestné plášťovky TUFO musí byť 13-14 mm. Na 17 mm nedržia v ráfiku, mám to odskúšané. A píše to aj výrobca na svojom webe."
17.08.2011 - 20:36:32
00
Preco mas pri vyrobku napisane, ze je skladom?
Vdaka comu si ho objednam.
Potom cakam tyzden a ked sa informujem co je s objednavkou odpovies, ze tovar nie je na sklade a cakas na dodanie.
Pozriem tada na stanku a co nevidim tovar je stale skladom!

Podla coho maju zakaznici vediet ci ho naozaj mas alebo nie?
Je take tazke dat info po tyzdni, ze ho nemas?
18.08.2011 - 10:58:39
00
to si sa len kvoli tomu sem registroval?:) obhajim trochu matta, keby mam eshop a mam v nom dajme tomu 500 poloziek, tak keby mas kazdu evidovat ci je skladom alebo nie, stravis pri tom polovicu kazdeho dna. niekedy sa stane ze nie je skladom. takto to vsak robia vsetky mensie a stredne eshopy... iba tie co maju nejaky vymakanejsi skladovy system si mozu dovolit evidovat presne pocet poloziek. tie vsak maju vyssie ceny:)
18.08.2011 - 11:03:50
00
S aktualizaciou skladovych zasob ma problem vecsina eshopov. Ti nedockavi, by si mali uvedomit ze cena na eshopoch sa da udrzat len za podmienok, ze dokazu pracovat s tovarom online, co znamena ze na vybavenie objednavky potrebuju nejaky cas. Skladove zasoby su naviazane minimalne na priestory, pracovnu silu, vykladku a nakladku a to vsetko cenu vyrobkov navysuje. Ak chcem mat tovar ihned kupujem v kamenaku a tam sa musim zmierit s cenou ktora je navysena o polozky ktore eshopy vecsinou nemaju.
18.08.2011 - 11:15:04
00
Ok. viem, ze je len clovek. Nie je dovod nanho nadavan ani nic take.
Urcite ma dost prace akolo shopu. No vie to nepotesit, ked naschval objednas
aj nie uplne presne to co chces len preto, ze to je skladom a potom sedis doma, lebo
cakas na nieco co potrebujes na biku surne vymenit.

Ked mi, ale pride konkretna objednavka tak si asi pozriem ci tie veci uvadzam, ze su skladom alebo nie. A poslat info o tom az take tazke nie je.
Alebo mu to mam vzdy napisat do poznamky?
Prosim prezistite si, ci mate veci skladom a dajte info ked nie.

peace
18.08.2011 - 11:16:13
00
Vsetko beriem a uvedomujem si to.
Tymto som nechcel nanho pisat v zlom, len ma to uz po tyzdni trochu vytocilo z kludu.

Takto sa to, ale nerobi a je to podnet na zlepsenie.
18.08.2011 - 11:20:43
00
Na vsetko ti da Matt odpoved :-) Ak potrebujem nieco na biku surne vymenit, tak kupujem v kamenaku pretoze nepoznam eshop, ktory by mi to surne a promptne vybavil. Ostatne veci nakupujem cez eshopy kde ma termin dodania absolutne netankuje :-)za tie ceny si kludne na tovar pockam.
18.08.2011 - 11:35:27
00
Hladam dobrovolnika, ktoremu zaslem zoznam mne potrebnych veci a on ich objedna z tohto obchodu. Aj ja chcem mat to stastie, ze mi objednany tovar dojde. Ide aj o veci, ktore nie su skladom. Neponahla to, kludne pockam aj do tohtorocnych vianoc.
Myslim to fakt vazne.

Matt, neskusis vybavit moju objednavku zo strateneho balika este raz?
18.08.2011 - 11:58:09
00
ako bolo napisane, ten system nie je tak premakany ze mi hned vsetko co sa preda aktualne zobrazuje ze uz nie je skladom...dost casto sa tomu musi pomoct manualne, a to sa bohuzial neda vsetko stihat, co ale nie je samozrejme uplne ospravedlnenie. ( ale myslim ze tak 98-99% skladovej dostupnosti vzdy sedi ) iba na taku malu obhajobu, aj ovela vacsie, dokonca svetozname cyklo e-shopy s tym maju problem a zazil som si to pri objednavani 2x osobne

taktiez by som este pri tejto prilezitosti chcel napisat ze tovar ktory je oznaceny "2-4dni od objednavky", neznamena ze Vam pride za 2-4 dni od objednavky domov, ale znamena to ze za taky cas by sa mal zohnat na nas sklad a nasledne Vam ho odoslat. samozrejme aj tu sa to obcas nepodari aj ked to ma dodavatel napisane "skladom" ale skutocnost je ina. po prve ja uz nemozem za to ze aj dodavatel to ma zle poznacene a za druhe sa stane ze im nejaky tovar zo skladu vypadne, ale bohuzial sa to odsledovat vzdy neda ( vacsinou sa to zisti az pri objednani toho ktoreho tovaru ). pri tom mnozstve ponukaneho tovaru by to museli kontrolovat u dodavatelov nonstop tak 2-3 ludia pocas pracovnej doby. no a obcas sa potom stane ze po 3-4 dnoch od objednavky volaju/pisu znacne nahnevany ludia ze kde je ich tovar, preco klameme a zavadzame zakaznikov a podobne...na pracovnej pohode to ani trosku neprida. ludia, keby ten tovar mam/viem ihned zohnat, tak Vam to predsa cestuje cim skor, ved predsa len ked sa mi podari nieco zohnat a nasledne predat, tak len vtedy nieco zarobim ( v tom spociva moja obziva )

jfab...ak mas zaujem stale o tie kladky Sram, nepomoze ti bohuzial ani objednavka cez niekoho ineho, tento tovar je tuto sezonu akosi prekliaty :/
18.08.2011 - 17:56:37
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up