Ahojte chaloši..., ma niekto skusenosti s touto neprijemnou zlomeninou? Ide o to, ze za 3 tyzdne mi daju dole sadru a zacnem pomalinky rehabilitaciu.Chcem co najskor na bike, ale budem mozno potrebovat spevnit oblast zapastia. Existuje nieco, nejaka omotavka co by mi pomohla a spevnila zapastie, tak aby ma velmi neobmedzovala v pohybe ? Samozrejme by to islo pod rukavicu. Bez biku uz dlho nevydrzim...., a chcem si tymto trosku pomoct, pravdepodobne bude chvilu trvat, kym bude ruka ako predtym. Dikes.....,
15.08.2011 - 18:28:26
00
zacni naskor s naberanim stratenej kondicky behanim, sadat hned na bike nie je podla mna najlepsi napad ....
15.08.2011 - 23:50:14
00
no, teren by som ti vobec neodporucal, zlomenina potrebuje cca 4 mesiace, pokial uplne "nedozrie".
Treba vyskusat a ak ta budu sprevadzat bolesti, tak ako pise Jano zacni behom, alebo skus nieco ine (spinner), kde nepocitis otrasy. Tie totiz najviac namahaju zlomeniny a potom sa prejavuje ta bolest. A argument, ze cesta bude v pohode mi nepis, tiez som to skusal po zlomenine na ceste a je to katastrofa!!! Slovenske cesty su miestami horsie ako teren :-)
16.08.2011 - 07:51:20
00
existuje
vola sa to "tejping" ale v tomto prípade asi športový nie kineziologický
použi Gooooo...
používajú to hokejisti futbalisti hadzanari .... na spevnenie klbov
ale asi by som TO ozaj velmi nesílil....
včetko potrebuje svoj čas..... lebo sa to neskôr "ukáže" ...
na rehabilitacii a po rehabilitacii by ti mohli poradiť
16.08.2011 - 21:50:22
00
keyboard_arrow_up