Takze menil som kolesa a problem je takyto. Nove naboje resp matice na oske su o nieco malo uzsie ako povodne, takze ked ho nahodim na prednu vidlu, vidla sa cca 3 mozno 4mm musi stiahnut smerom do stredu. Problem to nie je, utiahnem rychloupinak a je to. Otazka ale znie, neznici sa tym vidla casom? Je lepsie ten naboj nejak podlozit aby ta sirka sedela?

Povodny naboj sedel presne.
08.08.2011 - 10:11:48
00
Domyslel som si, ze mas naboje na konusoch (podla "matice na oske"), takze ak je dost dlha oska, tak to vypodloz. Staci v zeleziarstve kupit podlozky pod M9 sroby a dat ich bud pod matice alebo aj na okraje osi. Pripadne sa skus v nejakom servise spytat, ci nemaju sirsie matice.
08.08.2011 - 12:52:22
00
Mno vyriesil som to sirsimi konusmi. Vyzeralo to tak ze sa tymi nabojmi uz dakto babral (nie som prvy majitel), na jednej strane bola podlozka medzi konusom a matkou, na druhej nie. Rozhodne sirka je teraz OK, do vidly sedi akurat. Co ma troska stve, ze oska trci cca 3mm z kazdej strany, co sa mi zda trocha malo. Zatial na tom jazdim a vyzera ze to drzi. Je to OK? Nema to takto nejaku mensiu pevnost? Zhanal som aj sirsiu osku, ale vsetko je rovnaky standard. Zaujimave ale je ze povodny naboj co som tam mal (Alivio) tak mal medzi vidlu rovnaku sirku ale oska trcala 5mm z kazdej strany urcite.
23.08.2011 - 09:42:29
00
keyboard_arrow_up