keby ten autobus musel nahle brzdit, tak tak naje.e do neho hlavou, ze by uz nikdy nerobil take hluposti :fubar:

drocik:
aj ja som robil ciary na chodniku, mal som Pioniera a ten krasne smykoval. Raz to videl starky a taku mi zabil, ze som vsetky hviezdicky videl a cely vikend som musel sediet nad knizkami :lol:
05.07.2011 - 10:38:35
00
Sranda čítanie :D
05.07.2011 - 11:43:26
00
drocik:
aj ja som robil ciary na chodniku, mal som Pioniera a ten krasne smykoval. Raz to videl starky a taku mi zabil, ze som vsetky hviezdicky videl a cely vikend som musel sediet nad knizkami :lol:

No vidis ako dobre sa ti stalo :lol: keby ti netresol, ostal by si sprosty a robil v bani :-)
05.07.2011 - 13:48:09
00
Aj takto sa dá upaľovať v závese za autobusom :D .

http://www.youtube.com/watch?v=oKmQ39MmYZs

Inak ja maximálku pokúšam všade kde sa to len dá....pred cca 2 mesiacmi sa mi takto podarilo vystihnúť fajn počasie, bezvetrie,krásne slnečno...tak som to z kopca rozbehol naplno....a išiel som puknúť od zlosti, keď auto s českou ŠPZ, ktoré ma prebiehalo ešte počas stúpania na ten kopec, stálo v strede vozovky, dvere pootvárané a celá posádka auta stála vonku aj so šoférom a fotili si nejakú plesnivú hrdzavú líšku ktorá behala asi 20 metrov od cesty. Normálne stáli na ceste, nie na krajnici. Keby som vtedy išiel napr. na kamióne s pokazenými brzdami, tak neviem,neviem.......blbci :fubar: .
05.07.2011 - 14:01:18
00
šmyk?
Sice moje pneu neboli drahe, ale mam rad svoj vzorek :D
05.07.2011 - 14:24:25
00


No a teraz vysvetli tým, čo to poznajú a vedia ako si vypočítať rýchlosť... Kde si z nás robíš prdel?



Ten autobus dobieha asi v protismere alebo na zastávke! :whew:
05.07.2011 - 14:50:07
00
2jezus : a kdeze som to tak uzasne zadrel ? nie som si vedomy omylu nad svojimi vypoctom .....

edit :
ech uz viem kde som sa dojekakal , ci ideme po rovine alebo dolekopcom ak mam mat zaber musim krutit cize kadencia musi byt stale rovnaka (cca 141) aj ked samozrejme dolekopcom je to menej namahave :-)
len nech mi niekto vysvetli aka kadencia sa da este ukrutit v realnych podmienkach ...
05.07.2011 - 19:38:20
00
keby ti netresol, ostal by si sprosty a robil v bani

.. Boze len v bani nieeeeee :shake: :doh:
...vies ako som bol v pondelok namotivovany? Rano som si spomenul na banikov, prisiel do prace, vybozkaval sefku, povedal jej, ze mam najlepsiu pracu a do vecera som makal ako srobik :P
05.07.2011 - 19:55:04
00
Aj takto sa dá upaľovať v závese za autobusom :D .

http://www.youtube.com/watch?v=oKmQ39MmYZs


tu je pekna hakova jazda http://www.youtube.com/watch?v=H-Pl-H3UJJg

a zjazdik http://www.youtube.com/watch?v=-kZSzB4kEE8
stovecka ako vysita :y:
05.07.2011 - 20:01:07
00
keby ten autobus musel nahle brzdit, tak tak naje.e do neho hlavou, ze by uz nikdy nerobil take hluposti :fubar:

Batôžkári majú problém pochopiť, ako sa dá ísť rýchlo za autobusom-kamionom-nákladiakom. Furt si myslia, že keď auto vpredu začne brzdiť, tak sa budem len pozerať a zabudnem, že aj bicykel má brzdy.
A okrem toho, keď hák začne brzdiť, vystrieš ruku a oprieš sa o neho. Autobus je preto horší, lebo musíš mať dlhšiu ruku, zadná stena končí kúsok nad zemou. Na nákladnom aute zadná stena je vysoko a predné koleso sa má kam podstrčiť... A naozaj často sa dá pribrzdiť aj hlavou.

Jazdil som za autami, teraz už menej. Predsa len, rokov je viac, aj tie nákladné autá jazdia rýchlejšie, aj lepšie zrýchľujú... Aj dole Pražskou jazdím, keď je menej áut, 50-60 km/hod. Akurát mi to netrvá tri minúty...
05.07.2011 - 20:57:16
00
roadbiker
Paráda :y: . Hádam sa na mňa MTB bikeri nenahnevajú keď napíšem že k cestnej cyklistike som mal vždy bližšie než k MTB jazdeniu po kopčekoch a lúkach :P .
05.07.2011 - 20:59:03
00
neviem, co je na tom take nepochopitelne.
dolu prazskou sa da ist smerom do mesta s miernym slapanim okolo 60-70.
opacnym smerom neviem, lebo k tej ceste mam lepsiu alternativu.
samozrejme bavime sa o cestakoch. angels je trochu psycho a v pohode jazdi na tesnotku sa dakym velkym vozidlom, ktore mu rozraza vzduch. potom ide rychlostou toho vozidla pri lahkom slapani. to by som sa ja bal, lebo v ba su hocikde diery a ked ides napr 60kou za dodavkou tak na 30cm, nemas absolutne ziadnu sancu sa niecomu negativnemu na ceste vyhnut. alebo aj staci, ze dodavka zacne brzdit a je to na houby.
na prazskej je oficialne 70 v tej hlavnej casti, takze najst si nieco vhodne, co ide okolo 80-90 nie je problem.
treba si uvedomit, ze sa zrejme bavime o useku z kopca.
na rovine a bez pomoci sa nejak extra neda ist cez 60. samozrejme zase je to len na par sekund. len na dosiahnutie top rychlosti.



Pár krát som skúšal hák,ale bojím sa jám,je to nebezpečné.Po Pražskej ulici chodím často,rád si prišľapnem.
05.09.2011 - 18:17:33
00
2angelsmyway
noo skusal som taketo srandy ale viacej ako 70 km/h som proste neukrutil, mozno ze si to dal lebo ako citam bolo to na par sekund ale aj tak tu kadenciu na 53*11 by som chcel poznat , urcite sa to da aj vyratat len nedisponujem takymi znalostami aby som to spravil ja :$

mne to na cca 10-15 sekund vyslo s vetrom po rovine az miernom klesani na tych 70km/h na 50*11 cize mozno by to aj na tych 90 km/h vyslo na 53*11 .....a este aj v haku, inak nezadusil si sa na tej prazskej od tych vyfukovych plynov ? mne staci ist za nejakym traktorom a mam dost ...



V háku to neskúšaj,je to nebezpečné.Musíš mať dobrý bik,pevný,rýchly.Ja vozím galusky,mám v nich preventívny tmel,keby mi náhodou niečo prešlo skrz,aby som sa hneď nevysypal.trocha sa skloním držiac sa za rohy a okamžite letím cez 60,trocha zašľapnem a ešte ak chytím dobrý vietor od chrbta,je to paráda.Neviem,čo všetci máte,je to jednoduché,pri 53x11 sú také rýchlosti bežné.Hák som spomínal len ako alternatívu,nejazdím tak stále,nemám dôvod,kondičku mám slušnú,ale stále je čo zlepšovať.Mňa bavia,jednoducho fascinujú odmakané kilometre a veľká rýchlosť.Zvuk galusiek a dunenie karbónových kolies je pre mňa jednoducho droga:D
05.09.2011 - 19:12:01
00
2angelsmyway
noo skusal som taketo srandy ale viacej ako 70 km/h som proste neukrutil, mozno ze si to dal lebo ako citam bolo to na par sekund ale aj tak tu kadenciu na 53*11 by som chcel poznat , urcite sa to da aj vyratat len nedisponujem takymi znalostami aby som to spravil ja :$

mne to na cca 10-15 sekund vyslo s vetrom po rovine az miernom klesani na tych 70km/h na 50*11 cize mozno by to aj na tych 90 km/h vyslo na 53*11 .....a este aj v haku, inak nezadusil si sa na tej prazskej od tych vyfukovych plynov ? mne staci ist za nejakym traktorom a mam dost ...



Cez Východnú často chodím,je tam krásna príroda.Za traktorom?Ešte som neskúšal:D
05.09.2011 - 19:16:40
00
na prazskej je ta 70ka smerom do mesta cca potial, ako sa pripajaju kramare.
velmi malo aut tam ide rychlostne dolu na 50. skor by som povedal, ze ziadne. bud idu po semafor pri zastavke sokolska, alebo az po sancovu cca tou povodnou rychlostou, ktra je 70+.
naposledy som tu isiel 67 (sam,za nicim som sa neschovaval) a to moc neslapem, lebo mam za sebou urcite zdravotne veci a jazdim ovela pokojnejsie/pomalsie, ako predtym. ak sa podari, ze mas na oboch spominanych semaforoch zelenu, tak cca po hodzko prides este v pohode 45kou, ked na rovine este daco naslapes.

angels fakt robi veci, ktore by som sa bal. ale ked je dobre rozbehnuty dakde smerom dolu miernym kopcom a chyti sa za daco rychle a objemne, tak podla mna nie je problem ist spominanych 90 chvilu aj po rovine.

nejak okolo priemerky 60 tusim jazdieval z ba do marianky za linkovymi busmi.

ale este zdoraznujem, ze to je uplne mimo pudu sebazachovy. plus sa este treba pozriet, na com jazdi.


Vy ste hovädá :D
05.09.2011 - 19:19:45
00
keyboard_arrow_up