Jesenný GENESIS MTB šprint

17.09.2011
Časovka
Sielnica (Slovensko)

Propozície, Foto
Zúčastnených bikerov (28)
Andobikerandrej25bykiviCTM-kodocentik19gabiski76gebulaHazardchamijohny40jozbullkiriKotolnikBBmagic7MaVeMichalesmimiMircelipawelprebkowy7RaBarichardleRobo87robozvTerrytomco3131VALE 46wpejo
V sobotu to bolo skvele ! Chvalim organizatorov sa super zvladnutu akciu = trat, obcerstvovacka, obed, tombola :y: + moznost otestovat bicykle - niet co dodat
O rok sa dufam vidime znovu :hai:

P.S. Tolko fotografov nebyva ani na maratone, takze vdaka aj vsetkym fotografom za super fotky ;)
18.09.2011 - 18:57:13
00
Krásny pretek a toľko fotiek nemám zo žiadneho preteku.Ešte raz veľká vďaka Angel1 a kolektív.
18.09.2011 - 18:58:12
00
Pripájam sa k ďakovačkám. Výborná atmosféra, vhodná trať, pestrá občerstvovačka, bohatá tombola, a hlavne veľa piva po pretekoch :-D Gratulujem ešte raz Rasťovi, ktorý v úlohe favorita nesklamal. Spravili ste to na výbornú a tie drobné stresy tam budú vždy.
18.09.2011 - 20:16:01
00
aj odo mna
tiez sa chcem ako clen klubu MT bikers Pohronie podakovat vsetkym, ktori sa prisli pobavit a stravit peknu sobotu v kruhu ludi, ktori maju radi bicykel a zabavu. Ako clen zodpovedny za obcerstvovacku som rad, ze vam domace kolaciky od mojej manzelky chutili. Nakolko to bola nasa prva klubova akcia, myslim, ze vysla a ze sa o rok stretneme.
18.09.2011 - 21:19:16
00
aj odo mna
tiez sa chcem ako clen klubu MT bikers Pohronie podakovat vsetkym, ktori sa prisli pobavit a stravit peknu sobotu v kruhu ludi, ktori maju radi bicykel a zabavu. Ako clen zodpovedny za obcerstvovacku som rad, ze vam domace kolaciky od mojej manzelky chutili. Nakolko to bola nasa prva klubova akcia, myslim, ze vysla a ze sa o rok stretneme.


jjj Robko, posielam boštek manželke, fakt super koláčiky, mali sme možnosť ich ochutnať aj na štarte :-))
18.09.2011 - 21:24:53
00
Tiež musím pochváliť celú organizáciu, myslím si,že to celé bolo zvládnuté na 1* :-) super pretek, plno fotografov, super občerstvovačka v cieli a taktiež fajn guľáš dolu ;) najviac sa mi páčili tie muffiny, fakt chválim ;)
19.09.2011 - 13:59:17
00
Cele zle!!! Sielnicu som ledva nasiel, nieje znacena ani na mape, ani google ju nenajde. Rano kosa ako v ruskom filme, organizacia uplne na nic. Slabo znacena trat (3x som zabludil), vsetci sa len predbiehali ako keby boli na nejakych pretekoch, obcerstvovacka slabo zasobena, po preteku studeny gulas a teple piwo, fotky skarede a navyse rozmazane s vysokym sumom, moderator trepal dve na tri a ani v tombole som nic nevyhral. Na buduci rok nepridem ani keby ma volom tahali. :lol:
19.09.2011 - 19:42:22
00
Cele zle!!! Sielnicu som ledva nasiel, nieje znacena ani na mape, ani google ju nenajde. Rano kosa ako v ruskom filme, organizacia uplne na nic. Slabo znacena trat (3x som zabludil), vsetci sa len predbiehali ako keby boli na nejakych pretekoch, obcerstvovacka slabo zasobena, po preteku studeny gulas a teple piwo, fotky skarede a navyse rozmazane s vysokym sumom, moderator trepal dve na tri a ani v tombole som nic nevyhral. Na buduci rok nepridem ani keby ma volom tahali. :lol:


Polo mýliš si to zo Stupavou :D
19.09.2011 - 19:51:22
00
Polo sa smeješ, ale to si nevidel náš email keď nám borec napísal že to máme úplne nahovno značené lebo nenašiel Bystričku :rofl:
19.09.2011 - 20:06:18
00
Tak do tejto veselej atmosféry sa pridám aj ja.
Organizácia akcie od A po Z super, ľudia príjemní, občerstvovačka vynikajúca (tie domáce koláčiky...mňam, ako aj guľáš), trať paráda. Páčilo sa mi ako všetkých, čo pridali ruku k dielu zavolali dopredu a poďakovali sa im (a mohli sme ich vidieť). Celá akcia mala takú rodinnú atmosféru, určite prídem aj na budúci rok. Ešte raz vrelá vďaka všetkým. Ďakujeme aj fotografom, toľko fotiek sme ešte nemali ani z jedného maratónu.

P.S.:
No v jednom má Polo pravdu. Celou cestou ma niekto predbiehal. Ľudia sú dnes strašne nedisciplinovaní. :lol:
19.09.2011 - 21:23:03
00
Prosim Vas, kde je ta Sielnica, idem tam na pretek a uz to hladam 3-ti den :-(

Ta pani bola super, isla na svadbu do Trencina a 3x sa vratila do Sielnice. Chuda, ta kym najde Trencin, tak pride rovno na rozvod :-)
19.09.2011 - 21:37:12
00
Super pretek gulasek fajny a fotky paradne organizacia za 1 o rok pridem urcite :handshake:
19.09.2011 - 22:40:22
00
Prosim Vas, kde je ta Sielnica, idem tam na pretek a uz to hladam 3-ti den :-(

Ta pani bola super, isla na svadbu do Trencina a 3x sa vratila do Sielnice. Chuda, ta kym najde Trencin, tak pride rovno na rozvod :-)

A ja som ju poslal na salaš a ona tam išla :rofl: :rofl: :rofl:
20.09.2011 - 07:57:15
00
áno áno .. guláš musím pochváliť :)
20.09.2011 - 08:10:16
00
kiri> Hehe Polovi sme to s Gebuľom rozprávali, keď sme tisli ďalší guláš. Premeškal si to, lebo si slabý jedák :D.

A aby som nepísal len OT. Bolo to super, veľmi sa mi páčilo. Trošku komornejšia atmosféra, ale o to lepšie zážitky. Pekná trasa, dobrá partia, dobrá organizácia. Jedine čo sa mi nepáčilo, tak môj slabučký výsledok. Tak ale každému podľa zásluh. Pri takom tréningu sa to dalo čakať :D.
20.09.2011 - 09:10:50
00
keyboard_arrow_up