Chalani, ako je to s tou platbou vopred na ucet? Mail s variab.symbolom mi poslu oni sami po odkliknuti objednavky, alebo musim on ja mailom zaziadat? Nejako som sa tu toto nedocital:)
Dik.
21.02.2011 - 19:10:01
00
Potvrdenie objednavky s cenou v € a variabilny symbol (čislo objednavky ) ti poslu oni. Platbu uhradis na slovensky ucet a po jej identifikacii ti tovar odoslu. Funguje to bez problemu.
21.02.2011 - 19:47:24
00
Nedá mi to, ale musím sem hodiť moju negatívnu skúsenosť s týmto e-shopom a zároveň tak ventilovať svoj hnev. Ide o spôsob balenia. Už keď som na pošte vyzdvihol balík, tak sa mi krabica zdala dosť malá na objem objednaných vecí a začal som šípiť, že veľa tlmiaceho materiálu tam asi nebude. A ani nebol. Teda vlastne iba navrchu bol pohužvaný kalendár a pod ním - nahádzané na seba všetko spolu, naspodu na sebe kotúče bez sáčkov, na nich brzdy a pár iných kovoých drobností. Síce v sáčku, ale zadný strmeň je dosť poškriabaný (ako na potvoru práve z vonkajšej strany). Takisto čierne alu unášače XT kotúčov majú strieborné škrabance. To ich debilov nenapadlo že sa s tým pošty neserú? To v tej diere kde sídlia nezoženú bublinkovú fóliu čo majú v každom Tescu? To keď majú nízke ceny tak asi šetria úplne na všetkom. Keby aspoň ten kalendár dali po jednom liste-tovar-list-tovar... tak by zrejme nič nebolo poškriabané. No proste ten čo to balil asi nemyslel. Aspoň kazetu zabalili do návodov inak si nechcem predstaviť akú paseku by narobila.

Som im aj napísal rozhorčený mail, ale zahrali sa na mŕtveho chrobáka, žiadna odpoveď. Keď už nič iné tak aspoň mohli napísať pardon, mrzí nás to, ale ani to.

Tak mám teraz nenahodené akože "nové" komponenty, ktoré ani neboli použité a už sú dosraté. To človeka fakt vytočí. Môžu si byť istý, že u nich už viac nenakúpim, aj keby mali bohvieaké super zľavy. Za tú neistotu, že v akom stave to dorazí, mi to nestojí.

ZMRDI
30.06.2011 - 18:27:03
00
Ved mas pravo vsetko vratit do x-dni, tak im to posli a vrat a kup niekde inde :)
30.06.2011 - 19:11:03
00
Vratit moze len neposkodeny tovar...
30.06.2011 - 19:24:39
00
Ved mas pravo vsetko vratit do x-dni, tak im to posli a vrat a kup niekde inde :)


Chcel som ale keď som si zrátal koľko stojí doprava do Čiech + musel by som zas zaplatiť rozdiel v kurze nákup/predaj, tak ma to prešlo (najlacnejšie cez Slov. poštu, o kuriéroch ani nehovoriac). A navyše by to ani nemuseli uznať, príp. prevziať. Bolo by naivné si myslieť, že by mi ešte preplatili aj náklady, nakoľko sa vôbec na môj mail neozvali. Mohli by napr. argumentovať, že balík si mám skontrolovať na pošte a v prípade poškodenia neprevziať - vina na strane pošty. Proste by mali milión alibi a mohli by ma poslať do kelu a ja by som nič nezmohol. A ešte by ma to stálo ďalšie peniaze. Hold riziko - niečo za niečo. Dobré ceny verzus riziko nakupovania z netu a ešte k tomu zahraničie (ja som na to doplatil).

Už je to pasé, budem si musieť s nevôľou zvyknúť na ďalšie estetické chybičky na mojom biku :D
30.06.2011 - 19:46:40
00
Kupkolo je vseobecne zname ich sposobom balenia .. vzdy to tak posielali, popripade zabalene v novinach. Nehovoriac o prejave a sposobe odpisovania na maily, ak sa teda clovek vobec docka odpovede.

Nechcem vediet ako by dopadla zasielka, ak by som si objednal 3 kazety a jeden ram :devil:
30.06.2011 - 19:54:04
00
Zacal posezonny vypredaj. Zlavy 30-60%.
24.08.2011 - 08:13:33
00
ahojte. kupoval niekto nieco v tomto shope v poslednej dobe? som si urobil skusobnu objednavku (bez potvrdenia) a ako tak pozeram jediny sposob platby je dobierka. je to tam dost nejasne. postovne treba zaplatit prevodom a dobierku na poste alebo ako?
30.09.2011 - 19:17:33
00
Objednavku zo Slovenska treba vzdy platit prevodom dopredu.Po objednavke Ti poslu emailom cislo uctu a sumu. Tovar odoslu az potom, co dostanu peniaze.
30.09.2011 - 20:21:15
00
:-) Ja som mal v ich poslednom balíku kicnutý čokoládový termix či čo to bolo. Cestným plášťom a dušiam to neuškodilo. Ale čumel som ako puk. Nechcelo sa im to ani utrieť. To je jediný problém s ich obchodom. Inak všetko za posledné roky ok.
30.09.2011 - 22:24:36
00
:-) Ja som mal v ich poslednom balíku kicnutý čokoládový termix či čo to bolo.


??? tak to je uz sila...ako sa moze dostat do zasielky termix, mozno rodina firma - tovar davaju balit detom
01.10.2011 - 10:10:56
00
Alebo bola škatuľa použitá dva krát :-) Prvý nejakou mliekárňou. A škatuľu si vzali z obchodu. Tam majú škatúľ a obalového matroša kopec. No a potom ho použije kupkolo druhý krát a termix nečistili. "recyklácia" :-)
02.10.2011 - 19:52:39
00
tak som objednal... a zaplatil. uz je to dva dni co mi prisiel mail ze pripraveno k expedici.
podla vasich skusenosti ako to dlho to trva od zaplatenia kym to poslu? by som to chcel este pred vianocami...
06.10.2011 - 09:44:16
00
Naposledy ked som nieco bral tak sa status objednavky menil kazdy den. Cize utorok potvrdene (z mojej strany uhradene v ten den), streda uhradene, stvrtok odoslane. Dalej zalezalo na poste. Mozes sledovat zasielku, poslu ti cislo balika. Niekedy poslu mail o den neskor ako to hodia na postu.
06.10.2011 - 10:02:23
00
keyboard_arrow_up