To nie je šprint na 25km, to je pretek pre skutočných hobbíkov.

Juraj toto sa tu uz preberalo X krat. Hobbici sme tu asi vsetci predsa ;)

ved prave... toto kritizovanie je uplne zbytocne. nikoho z tych co jazdia hodinove preteky pre umiestnenie to neodradi, oni si pohladia ego na bedni a casom z toho vyrastu / ti co na jazdenie hodinovych pretekov maju "dobry dovod" o ktorom kritici nemusia vediet - ti za to nemozu ze "skutocni hobbici" to maju na 3 hodiny...

inak suhlas aj ked nehrajme sa na to ze z cien za bednu na najkratsich tratiach sa da splacat hypoteka :P
05.10.2011 - 21:38:34
00
tak to sme se opet pobavili...ach jaj ludia ze to vobec riesite...take krasne pocasie tam bolo, taka pohodova trat a niekto tu riesi to co tu uz riesene bolo 100x a vzdy si urcita skupina melie svoje a dalsi svoje...ked niekto bude mat potrebu pisat o hobikoch/profikoch, tombolach, bednach a podobne...zalozte si zvlastnu temu a "masturbujte" tam !!! (sorry za vyraz)...

...za mna uplna naaadhera...kedze som uz sezonu "ukoncil" a nechcelo sa mi nikam nahanat a jazdit naplno ponali sme to s anderom svojsky...start zo zadu kratkej, za prvou odbockou hned cikpauza (2 :beer: pred startom spravili svoje)...na kazdej obcerstvovacke 15 minutova zastavka - vzdy sme dali dalsie :beer: a poriadne sme to tam vyzrali...cielovy finis sme si vychutnali na gasparka a vyhral som :muscle: ...naspat nas pekne odsoferoval treti do partie...krasne zakoncenie sezony a uz sa tesim na novu...plany su snad nieco z toho vyjde...
05.10.2011 - 22:17:20
00
:) Všetkých čitajúcich fora pozdravujem. Mne sa páčil tento posledný maraton sezony.Počasie na jednotku a aj som si zaspominal pri pohľade na kasarne kde som pred .... v 1988 narukoval na vojenčin , presne na deň. Až na to chladne ráno ( no čo už by sme chceli pod horami v oktobri.) Sprchy tepľučke ,strava fajnova , tombola a výsledky na perfektnom mieste , parkovanie super. Výhľady v krajine nadherne , (možna sa sem vratim aj skôr ako na maraton.Dakujem všetkým ktorý organizovali , pripravovali a pomahali pri maratone :bow: . Mrzí ma ten pád. Ja som siel naplno . ale mam taký dojem ze niektorý to pojali ako výlet ( kedze im uz o body do celkoveho poradia neslo.mali aspoň zaručený prekrásny výlet. Jedno čo ma mrzí že Čaprnka skončil tesne predomnou. V Prešove dosť za mnou. Bude treba ešte potrenovať. Teším sa o rok na Vás všetkých a nech je nás viac ako toho roku. :!: PS: príjemne prežitie zbytku roka. :handshake:
06.10.2011 - 20:41:24
00
ja som bol na 21 pretekoch a nevyhral som ani párok v rožku tak o čo ide? :D :D :D

:y: ........ Ďakujem za fotky z tohto roka.
06.10.2011 - 21:24:46
00
:y: ........ Ďakujem za fotky z tohto roka.


rado sa stalo ;)
06.10.2011 - 21:36:25
00
https://picasaweb.google.com/115880818322654567349
07.10.2011 - 09:59:19
00
Pekne fotecky :y:
08.10.2011 - 11:16:41
00
chlapci,ja som to nefotil. len som dal odkaz. :lol:
08.10.2011 - 16:17:14
00
PS: mohol som mať takúto maximálku ? :D lebo na lúčnych zjazdoch,keď som kukol na tachometer,kde bola asi najrýchlejšia pasáž a tam som mal max.58-60km/h :D


Sa mozes ist hanbit do kuta ! :D
Po dlhsom case som si skontrolovat tachometer (od Brezna som nikde nebol) a aha co som tam nasiel :lol:

Prílohy:

08102011295.jpg
08102011295.jpg 298.03 KiB thumb_up0thumb_down

11.10.2011 - 14:20:19
00
mne ten isty tacho ukazal uz aj viac ;) ... raz sa mi podarila aj priemerka okolo 150 :D
11.10.2011 - 14:35:04
00
aké prekvapenie...Ciclosport...ja mávam na maratónoch bežne cez 140 km/h
11.10.2011 - 14:36:14
00
tohoto fotografa niekto nepozna ( ten, ktory zdviha bike )

Prílohy:

A.jpg
A.jpg 291.63 KiB thumb_up0thumb_down

17.10.2011 - 13:03:00
00
Keď som už začal kritizovať, tak to aj dokončím. Je zábavné sledovať ako sa zopár cyklistov chváli vyhratými pohármi, super bikeami(niektorí majú napr. len dva prevodníky, vraj tretí používajú len turisti). Mnohí majú motto v duchu, dôležité je zúčastniť sa. Zrazu, keď človek číta výsledkovú listinu kategórie HOBBÍK, tak tam aj zopár takýchto nájde. Asi nevedia, pre koho je táto KATEGÓRIA VYTVORENÁ. Ak sa dá ego zväčšovať v súboji so skutočnými hobbíkmi, hrdosť je potom kde? Skutočne výborní cyklisti reprezentujúci "super special" bike kluby pretekajú v kategórii hobby? Pre tieto kluby je to podľa mňa antireklama a vďaka tomuto si myslím o nich svoje. Česť skutočným maratónskym a polmaratónskym borcom.


to ked trat nazvu ET – kategória pre mimozemšťanov v sprievode horského vodcu vid. Hrabusice tak na nu mozu ist len mimozemstania a E.T-ovia :DD Celkom zabavna diskusia. Berem nazor jednej aj druhes strany. Moj nazor je ze ked je to cisto Hobby tak by sa z nej nemali vyhlasovat vysledtky tipu bedna,pohar atd. ked uz je tam vyhlasenie s poharom tak nech si na nej startuje aj Jardo Kulhavy....

Btw. chystam sa do Brezna prvy krat, trasa je ta ista co sa jazdila aj minuly rok vsak? ak ano tak to sa tesim, fotky z nej su super dufam ze bude jasno a fucas sa bude lahsie s vyhladom na Chopok :)
25.09.2012 - 11:38:54
00
keyboard_arrow_up