Samozrejme, že môžeš, ale nikdy to nebude také ako na bajku na to určenom (odpruženie, geometria, šírka rajdov, komponenty) - proste si tak neužiješ a budeš dosť obmedzený bajkom.
Ďalej nechápem: máš UŽ kúpený nejaký bajk ... pýtaš sa aký štýl jazdy zvoliť ... ten už máš však dopredu vybraný :tmi:
Či môžem jazdiť na bajku štýl, na ktorý nie je vôbec určený by som sa nespýtal, keď som dostal asi v 11tich svoju prvú 26"tku. To máš vážne 26 rokov?

Rada o odomňa - jazdi na tom bajku to čo s ním pôjde jazdiť. Veď to sám uvidíš (ucítiš), kde už bude mať ten bajk svoje hranice (chudák, škoda ho)


no mam 26 ja neviem na ktory styl je ten bajk urceny preto sa pytam
25.11.2011 - 18:24:11
00
A tie 3 mesiace si co jazdil? Vsak za ten cas sa da najazdit dost km a zistit na co ma jazdec a na co ma bajk, vyskusat rozne tereny atd...a este v okoli kde byvas. Vsak tam musi byt rozmanity teren.Treba len vyskusat.
26.11.2011 - 11:04:55
00
jimino tvoja otazka neznie aky styl zvolit ale vlastne sa pytas kolko bajk vydrzi. Ked sa ho chystás pouzivat na lávkach atd. odpoved znie: velmi malo :D RIP kona.

takisto nechapem tvoje uvazovanie. logicky - pytam sa - kupim a nie kupim - pytam sa.

treba ti fullko
26.11.2011 - 11:20:38
00
moju logiku ani gramatiku nerieste :D jazdim lesne cesty a nejake tie zjazdy
26.11.2011 - 18:32:55
00
ja si myslim ze na zaciatok to mas pomerne univerzalne vozitko a malo by to nieco vydrzat, ale zjazdy podla mna nejazdis lebo ak by si sa dostal tak daleko davno by si neriesil takuto banalnu otazku. da sa jazdit vsetko so vsetkym...otazne je ci dojdes az dole :D ja mam tiez slopestyle bike a nikdy to jazdit nebudem..proste sa mi paci a vyhovuje mi :mm: tou konou podla mna nic nepokazis..
26.11.2011 - 19:31:20
00
Pre niekoho je zjazd aj lesna cesta zapadana listim :).
Len nerozumiem, preco jimino riesis uz druhy den co vsetko vies jazdit s tvojou Konou, ale neriesil si radsej pred nakupom bajku, co si mas kupit na tvoje jazdenie za XX Euracov :) ... Vsak ako vidim net vies pouzivat, len preco si ho nepouzi aj pred nakupom noveho biku???

Ako tu viackrat odznelo, za 3 mesiace jazdenia (ako sam pises) si urcite nabehal aspon par 100km (pokial si teda doma nedumal nad novym bikom ci ho vobec mozes zobrat do lesa...) a tak by si mal mat aku taku predstavu, kde ta limituje bike a kde TY limitujes bike... Spravidla je jazdec najvacsou brzdou na biku..
Sorry pani neurazte sa, teraz nemyslim "starych a vyjadzenych" bikerov.
27.11.2011 - 12:42:12
00
to bolo kupovane narýchlo bolo mi povedane beres alebo nie??? utekal som na net pozriet kolko stoja nove a hned som ho bral :) a opakujem uz dalsiemu ze neviem nic jazdit so svojou KONOU
27.11.2011 - 15:42:22
00
:)
..kupovane narychlo... hmm, dufam ze mas od neho aspon blocek.. (ale to je cisto iba tvoja vec)
27.11.2011 - 16:22:41
00
nieje to lup :) to som si overil
27.11.2011 - 17:07:01
00
:^) Ked si si kupoval bike mal si si uvedomit aky typ bajku chceš ;) a co chces s ním jazdit a nie teraz.... *ze ci to moj bajk vydrzí*?:) jasnee ze to vydrži len jazdi, skusaj, trenuj a uč sa ovladat bike :D
28.11.2011 - 14:57:47
00
ja neviem ale necitas ze to bolo na rychlo ??? kupil som ho teraz sa vas pytam na aky styl je urceny.. nic ine... ja som neplanoval ho kupit
28.11.2011 - 15:51:27
00
keyboard_arrow_up