Ano magury pouzivaju mineralny olej (royal blood) rovnako ako shimano. Avsak prave mineralny olej ma nizsi bod varu ako kvalitnejsie dot kvapaliny. A btw posledny prispevok sa necituje :wink:
24.06.2009 - 09:28:19
00
No a? moje 485 ho mali tiez a ani raz som ich neprehrial a terajsie avid code ani nehovorim :)
24.06.2009 - 09:35:03
00
Vcera som robil na tu moju nestastnu magurku konecne generalku. Rozobral, prebrusil dosadacie plochy adaptera, prasata, vymenil skrutky, na ktorych bol dost chaby zavit, namontoval a cele na fest utiahol. Hned som to isiel odskusat von. Po chvylke zabehnutia (5min jazdy) brzda zacala brzdit ako salena, 1 prstikom som flekoval...takze som spokojny :) . Myslim, ze moj problem bola zle upevnene prasa a pri brzdeni sa ohybala voci osi kotucu. Za vase radi vrele dik
01.07.2009 - 07:39:26
00
zdravim,
sorry ze to tu pisem.....
ale menil som platnicky na prednej brzde magura julie nakolko boli zodrate. roztiahol som srowbovakom piesty a vymenenil platnicky ale teraz sa mi medzi ne nesprace kotuc. ak spravne predpokladam tak bude treba odvzdusnit brzdu no cak?
edit: no tak som iba povolil spodny ventil a trocha kapaliny vytieklo tak je všetko už ok :)
03.07.2009 - 11:24:29
00
akoše to si pekne ***** tym ze si vylial kvapalinu lebo ti mohlo nasat trochu vzduchu.... a budes mat malo kvapaliny na brzdenie ked si trochu vylial.... n a cosi jej tam je tak vela ....
03.07.2009 - 14:18:43
00
neboj nenasalo.. medzi platničky som dal plech jeden zatlačil brzdu a druhy trošku povolil ventilik vytieklo možno dakych 10 kvapiek a zakrútil ventil a pustil brzdu :) ... vela jej tam bolo asi preto lebo som to dal pred dvoma mesiacmi prevzdušniť, a to už boli platničky tiež pekne došúchané čiže kvapaliny sa tam dalo viac .....
03.07.2009 - 14:54:03
00
Ked sme uz pri tych brzdach..nevie mi niekto poradic, co mam robit aby moj zadny V brejk brzdil lepsie..nejak sa mu nechce.pritom na starom bajku co mam V cka tak brzdia brutalne. Nepomoze ked daco zrobim s rafikom ?? dik
04.07.2009 - 12:17:41
00
Trosku ozivym tuto temu :) Mam hydry prvy krat, zrovna Julie.. Brzdia fajn, ale predsa by som radsej aby packa zaberala troska skor (zabera asi v polke svojej drahy) Mam len doliat olej cez ten odvzdusnovaci srobik na vrchu nadobky na packe?
Diky
09.01.2012 - 20:52:04
00
keyboard_arrow_up