jaj a predavači-zvičajne Mato a Johann-po čase tiež začnuu po tebe chodit ako magnet...

neviem sice kto si, ale prepac ze chodim za zakaznikmi ked za tovar co je na predajni zodpovedam
10.03.2007 - 17:04:40
00
neprezivaj to tak chlape...este si na "seba" vypocujes :wink:
11.03.2007 - 00:22:22
00
Kamarat z Banskej Bystrice bol teraz sluzobne v KE a zasiel aj do SCOTTA, lebo chce nejaky kupit...vraj si ho sice velmi nevsimali, ale z fleku mu na bike model 2007 ponukali zlavu 20%...takze vravel,ze sa mu viac oplati prist z BB kupit do KE...len chudak obchodnici,co beru biky na predaj do inych miest, asi vela nepredaju, ked v KE rubu take zlavy :-)
28.03.2007 - 16:10:33
00
pri uplatneni zlavy je podstana vychodzia cena
je znamy pripad z Tesca, kde nukali konkretny tovar v akcii so zlavou, pritom ten isty tovar pred rokom stal menej
29.03.2007 - 08:41:26
00
ja mam z tohoto obchodu zmiesane pocity, kupoval som tam dost vela veci(aj ked nie bike) a velakrat som dostal zlavu bez toho, aby som ju kedykolvek pytal...no mam dve skusenosti, ktore tie pozitivne zatienuju...jednu som spominal este pred dva a pol rokmi (prva strana tejto temy), druha je z minuleho tyzdna, ked som zhanal stred. zlozenie...chlapik ma odzbrojil tym, ze je to velmi specialna suciaska, ktoru by musel extra objednavat, ze by prisla o 2-3tyzdne a ze sa mu to vobec neoplati objednavat, lebo postovne ho bude stat viacej, ako je cena stredu...ton, akym to hovoril sa dal lahko prelozit ako" je pol siestej, dnes uz kaslem na vsetko", mozno si to dany predavac neuvedomuje, ale takto odhana zakaznikov ku konkurencii...mozno mu je to jedno, ked nie je majitel obchodu a nema ani podiel z obratu, ale mna ako zakaznika to naozaj nemusi zaujimat...takisto nie je moj problem, na ktoreho predavaca narazim, to by si mal riesit majitel obchodu, ak mu zalezi na tom, ako jeho obchod vyzera

trochu viac som sa rozpisal, ale nedalo mi k tomu nieco nepovedat
29.03.2007 - 09:22:25
00
muffin, a to si chcel pozlatene stredove zlozenie, ci ake?...ked dodacia doba bola stanovena na 2-3tyzdne...
29.03.2007 - 09:49:22
00
niekde som to tu uz pisal...shimano hollow2...bolo zjavne, za ma chcel odradit, aby som ho zbytocne nezdrziaval :roll:

edit: ked som zasiel vedla do Cyklodomu, tak hoci to v katalogu nenasli, navrhli mi, ze zavolaju do velkoskladu a na druhy den mi daju vediet, co a ako...na druhy den rano mi zavolali, ze suciastka je, spytali sa, ci mi vyhovuje cena a ze to teda objenavaju...myslim, ze k tomu niet co dodat
29.03.2007 - 09:52:24
00
Kamarat z Banskej Bystrice bol teraz sluzobne v KE a zasiel aj do SCOTTA, lebo chce nejaky kupit...vraj si ho sice velmi nevsimali, ale z fleku mu na bike model 2007 ponukali zlavu 20%...takze vravel,ze sa mu viac oplati prist z BB kupit do KE...len chudak obchodnici,co beru biky na predaj do inych miest, asi vela nepredaju, ked v KE rubu take zlavy :-)

mozem vediet konkretne ktory predavac a na ktory bike 07 daval 20% zlavu??zlava na nove modely je zakazana a presne 20% je na modely z roku 2006. hmmm
29.03.2007 - 10:56:48
00
niekde som to tu uz pisal...shimano hollow2...bolo zjavne, za ma chcel odradit, aby som ho zbytocne nezdrziaval :roll:

edit: ked som zasiel vedla do Cyklodomu, tak hoci to v katalogu nenasli, navrhli mi, ze zavolaju do velkoskladu a na druhy den mi daju vediet, co a ako...na druhy den rano mi zavolali, ze suciastka je, spytali sa, ci mi vyhovuje cena a ze to teda objenavaju...myslim, ze k tomu niet co dodat

islo o to ze akurat mi prisiel tovar zo shimana..loziska na hollow2 su komponenty ktore bezne nemame na predajni. loziska su uvedene v cenniku SHIMANO/Prevodniky, neviem preco to nevedeli najst. problem s objednanim bol ten, ze akurat mi prisiel tovar zo SHIMANA a preto taka dlha dodacia doba. az pri objednavke nad 10000 sa postovne neplati, ak ti v cyklodome objednali tak to treba zobrat tam a nie robit z toho katastrrofu :!:
29.03.2007 - 11:21:59
00
Mne matt objednaval patku z pellsu z CZ a ešte mi ju aj poslal za čo som mu vďačný. Stálo to tri stovky a aj tak sa na to nevysral.... DIKY
29.03.2007 - 11:35:10
00
islo o to ze akurat mi prisiel tovar zo shimana..loziska na hollow2 su komponenty ktore bezne nemame na predajni. loziska su uvedene v cenniku SHIMANO/Prevodniky, neviem preco to nevedeli najst. problem s objednanim bol ten, ze akurat mi prisiel tovar zo SHIMANA a preto taka dlha dodacia doba. az pri objednavke nad 10000 sa postovne neplati, ak ti v cyklodome objednali tak to treba zobrat tam a nie robit z toho katastrrofu :!:


ja z toho nerobim katastrofu, iba som chcel povedat, ze to na obchod nevrha dobre svetlo...tym skor, ze vo vedlajsom s tym nebol problem
mne to moze byt jedno, kde kupim, mam predsa na vyber...no keby som bol obchodnik, asi by mi to jedno nebolo

netvrdim, ze sa budem Vasmu obchodu vyhybat, len by bolo vhodne sa zamysliet, ci sa niektore veci nedaju zlepsit
29.03.2007 - 11:45:21
00
johann prepac, ale tvoja reakcia je nevhodna. hoc aky tazky by bol obchodnicky chlebicek (su aj ovela narocnejsie povolania za neadekvatnu placu), tak take spravanie dobre meno firme nerobi. hoci mierne ale predsa utocis na zakaznika, ktory k tomu ani neohovaral vas obchod, len napisal svoju skusenost do fora, ktore je nato urcene. ak si prejdes aj ostatne prispevky v tejto teme, tak vas obchod z toho nevychadza najlepsie a miesto toho aby ste pouvazovali preco a skusili to napravit, tak sa ohradzujete a hladate vinu na opacnej strane. aj keby tak bolo, ze zakaznik pochybil, tak obchodnik si vo vlastnom zaujme kusne do jazyka. lenze vo vela sk obchodoch je to este stale po starom, kedy sa na zakaznika rucalo. naozaj neutocim, nemam preco, drzim vam palce...
29.03.2007 - 12:08:23
00
Mne matt objednaval patku z pellsu z CZ a ešte mi ju aj poslal za čo som mu vďačný. Stálo to tri stovky a aj tak sa na to nevysral.... DIKY


to bolo kedysi na toho Mongoosa? nieco sa mi mari :) ...no ale teraz si musim nasypat popol na hlavu...zopar ludi potrevuje patky k Pells bikom a ja to nemozem zohnat :? ...tymto sa im ospravedlnujem

johann...nezabudaj na jedno...nas zakaznik, nas pan...samozrejme je vec toho-ktoreho obchodu aku zvoli obchodnu strategiu, ale asi by som si zobral priklad z Cyklodomu...ok, beriem zeby sa to muselo posielat samotne, ale to postovne je tam predsa smiesne...a vzdy je dobre mat zarobene nejake peniazky ako ziadne...hlavne ze zakaznik dostane to co chce
29.03.2007 - 13:25:43
00
Áno to bolo naňho. Takých týpkov ako ja si asi veľa nezažil... 8) ale som ti vďačný. aj tí z pellsu ma odkázali na TEBA, lebo že ty to dovážaš, že ma to vyjde lacnejšie.
30.03.2007 - 10:39:50
00
podla mna by bolo potrebne vymenit tam niektorych predavacov, pretoze problemy robi asi iba ich pristup, sortiment tam maju dobry.
30.03.2007 - 14:25:42
00
keyboard_arrow_up