Tie 3mm rezerva tam urcite je. Ja tam mam asi centimeter z kazdej strany.Len rataj s tym, ze je to vacsie koleso,tym padom tazsi prevod.Ak si sem tam pouzil najlahsi prevod mohol by ti byt teraz malo. Vyriesis to vymenou malej pilky napr. za 24 zubovu./ak mas teraz 28/


..to nebude problem, ja som menil cele kluky, krosove za mtb .. takze si spokojny s tou zmenou, za sirsie plaste ??
01.02.2012 - 21:31:07
00
Zatial urcite ano. Hlavne ked som isiel maksim terenom natahal som sa ako kon. Z bicykla je teraz taky hybrid, ale kym nasporim na 29 hadam vydrzi.Inac tiez som menil kluky za mtb. Chalani sa cudovali,lebo mam 42 32 22,ale mne to vyhovuje hlavne v nasich kopcoch.
01.02.2012 - 21:42:24
00
Zatial urcite ano. Hlavne ked som isiel maksim terenom natahal som sa ako kon. Z bicykla je teraz taky hybrid, ale kym nasporim na 29 hadam vydrzi.Inac tiez som menil kluky za mtb. Chalani sa cudovali,lebo mam 42 32 22,ale mne to vyhovuje hlavne v nasich kopcoch.


mne to tiez vyhovuje, nie som na tom kondicne tak dobre, aby som vladal tahat tazsie prevody .. ja mam kros na cykloturistiku, ale miestami idem pekne rozbitymi cestami, a ked si dam sirsie plaste, tak to bude lepsie aj po terene ako je pole, luky, ci lesne cesty .. a neskor si upgradujem aj rafky, zoberiem si remerxy .. grand hammery ..
01.02.2012 - 21:50:56
00
Neviem ci tie rafiky su take podstatne aspon co sa tyka pevnosti, kedze ram nie je stavany na tazsi teren.Skor by som investoval do vidlice alebo hydraulickych brzd, ak ich nemas alebo druhu sadu kolies na asfalt.
01.02.2012 - 21:56:45
00
Neviem ci tie rafiky su take podstatne aspon co sa tyka pevnosti, kedze ram nie je stavany na tazsi teren.Skor by som investoval do vidlice alebo hydraulickych brzd, ak ich nemas alebo druhu sadu kolies na asfalt.



na asfalt mam, chcem vsak teraz nieco sirsie .. ja zase neplanujem jazdit nejaky brutalny teren, ci zjazdy,mne len ide o tom, aby som z toho krosa spravil bajk, ktory bude schopny prejst aj tazsi teren, ale je hlavne jazdim asfalt, aj ked casto rozbity, kedze chodim po zapadnutych dedinkach ...
01.02.2012 - 21:59:42
00
Jasne. Vyskusas uvidis. Maj sa.
01.02.2012 - 22:02:16
00
keyboard_arrow_up