citát necitát :D rovnako ako všetkým obvineniam a fámam nemôžeme slepo veriť ani citátom pozitívne zaujatých :lol: ja som čítal v jednom článku že mal (a nie neviem už v akom :D )...neodkladám si dôkazy ako jehovisti :angel:
12.02.2012 - 20:51:16
00
Sú skrátka ľudia ktorý nevedia zniesť že niekto kto má na to talent vie makať.., štvú ma tý novinári atď. Vyhraje a prvé čo ich napadne, čo dopoval ? no zase česť výnimkám,, ja osobne ho obdivujem človek na správnom mieste išiel si tvrdo za svojím a dostal patričnú odmenu tak prečo nie :)
12.02.2012 - 21:16:56
00
izo: Hej viem pravdu o tom, v ktorych rokoch LA pretekal a za aky team, podobne viem pravdu o tom kedy bol zalozeny RadioShack...


Osobu ktorej meno je pod článkom osobne poznám. Bol som s ním na Tour sledovať Lanca a bavili sme sa o ňom...a mal načítané jeho literatúru, takže myslím že pôjde buď o preklep alebo o nejaký zlý preklad alebo podobnú chybu
12.02.2012 - 23:46:42
00
"Armstrong nemal nikdy počas svojej kariéry pozitívny dopingový test." Tot citát
No, schovavat sa vie, beťár "jeden" vlastne pardón, "sedem" násobný. :D


Vzhladom k tomu ako tvrdo mu "isli po krku" ... skor by som veril tomu, ze prinajmensom vedel sa udrzat na tej spravne strane hranice i ked urcite tesno. Nestudoval som jeho pripad ale vraj mal aj istu vyhodu kvoli liekom co bral na svoju diagnozu.
Ja si ho ale cenim z uplne ineho dovodu. Ludstvo sa desi pojmu rakovina. Pre vacsinu z nas rakovina znamena koniec, definitivny koniec a Lance dokazal, ze existuje sanca. Nie kazdy ma sancu taku aku mal on, ale sancu zit dalej tu ma kazdy. Kto videl zblizka priebeh rakoviny vie o com pisem.
13.02.2012 - 07:59:14
00
Pista :y: hlavne treba mať nádej a ideály. škoda že v cyklistike ich každú chvíľu ničia. Inak ľudia, s tými jeho liekmi. Ako to poznáte vy? ja som čítal / videl že pokiaľ viem mal rakovinu aj na semenníku (neviem presne či tam..ale chlapi asi vedia ktorú oblasť myslím ;) ) a po jeho odstránení mu klesla hladina testoterónu. A ten je vlastne hnací motor všetkých chlapských záležitostí, vyváženej psychiky ...a bez neho by si mohol tak pískať. Tak mu hladinu upravovali na maximálnu povolenú hranicu, čo sa ale ostatným nepáčilo, lebo ich hladina prirodzená nie je tak vysoká a okrem iného v priebehu etapáku klesá. :wasntme: pozná niekto túto verziu? A jazdci čo sa priznali časom že užili testosterón umelý vraveli že nič lepšie nie je...akoby vtedy lietali.( to bolo z dákeho dokumentu )
13.02.2012 - 09:01:34
00
Neviem detaily - urcite by sa niekde nasli, ale kto brani ostatnym zohnat si rakovinu smiet vyhnat testosteron po hornu hranicu a sedemkrat vyhrat TdF?
13.02.2012 - 11:33:52
00
Osobu ktorej meno je pod článkom osobne poznám. Bol som s ním na Tour sledovať Lanca a bavili sme sa o ňom...a mal načítané jeho literatúru, takže myslím že pôjde buď o preklep alebo o nejaký zlý preklad alebo podobnú chybu


Uviedol som co je tam zlatanina a nepravda a myslim, ze je zbytocne akokolvek viac riesit bulvar a aby si obhajoval autora ;-)

Navyse sa staci sa pozriet do profilu toho autora, aby clovek videl ake clanky pise o cyklistike... http://www.sme.sk/autor_info.asp?id=178
13.02.2012 - 12:17:11
00
Isty byvaly česky dopingovy komisar povedal čosi v tom zmysle,že- za jeho ery sypali všetky hviezdy,akurat niektore sa nechali chytit...Vždy
y budu tí čo dopuju o krok pred tymi čo ich kontroluju...Tento hon na čarodejnice je uplne smiešny...
Nech je ako chce,vôbec ma to netrapi,pretože pomohol cyklistike a bola to mašina na peniaze ,ktora myslela aj ny tych ,ktorí ich potrebovali a nemali....
13.02.2012 - 13:10:37
00
no jooo :) hauk , sklamal ma chalanisko :D čo ti povím..
ende :beer:
13.02.2012 - 13:12:44
00
izo: jasne ;-) :handshake:
13.02.2012 - 15:25:35
00
chcel by som vediet kolko uz Lance minul na pravnikov,zevraj ma jedneho z najdrahsich pravnikov vobec resp. pravnicku firmu :D :D
13.02.2012 - 17:01:12
00
zaujimave ze ti co su najcistejsi maju celu firmu pravnikov , nie je uz toto znamenie ze maju riadne za usami ?
13.02.2012 - 17:06:57
00
keby nanho nik neutocil tak nema ziadneho pravnika, ale ked kazdu chvilu ta dakto za daco zaluje abo co tak sa nediv
13.02.2012 - 18:21:37
00
Ja to viem v tej verzii od "iza" ešte z 2006 a vyzerá to pravdepodobne, on si legálne drží testosterón umelo na maximálnej hranici, čo sa v prirodzenom stave v maximálnej námahe ani nedá dosiahnuť. Kto z vás pozeral včera 70.3 ironmana (tuším v Paname), kde Lance skončil 2. videl, že dobehol a v pohode odišiel, bez známky nejakého problému, okolo neho ľudia vyzerali úplne ináč.
13.02.2012 - 18:49:26
00
ta ale raz sa tu hadate ze prekrocenie hranice o 0.00001% uz je ze dopoval a teraz zas vam vadi ze dodrzuje hranicu :), mne osobne je to jedno ako to v skutocnosti bolo, ale nebyt lanca a jeho superenia s ulrichom (ktory tiez dopoval) tak sa k bajkovaniu asi nedostanem:)
13.02.2012 - 19:17:55
00
keyboard_arrow_up