Takze toto je moj favorit Specialized Tarmac SL3 expert, nedal som ho sem zatial lebo cakam na cenovu ponuku a pochybujem ze si ho budem moct dovolit. A kedze viem ze do buducna asi na 90% nebudem schopny spravit na biku ktory teraz kupim ziadny update, ze by som si povedal tak teraz kupim najlepsiu kostru a za rok vymenim kolesa aj s radeni tak musim bohuzial prihliadat na to aby novy bike ktory kupim mal vyvazene vsetky zalezitosti cize ram+radenie+kolesa

Prílohy:

tarmac sl3 expert.jpg
tarmac sl3 expert.jpg 110.46 KiB thumb_up0thumb_down

16.02.2012 - 17:56:10
00
tak to si zadrel inac.....velka pravda SK predajcovia su lenive ciciny...darmozraci,ktori sa chcu prevazat na medakoch po prvych mesiacoch podnikania :D
pozeram,ze clovek,ktory si ide kupit bajk do 3400 euro....radsej vydrz par mesiacov a kup si tarmaca...neolutujes ... ale ked uz chces zavodit..tak Venge... wink.... ked mas 3000 mas aj 4000 :D v tej sume by uz bol...
mozem sa ti opytat u nas u triatlonistov/ironmanov o nejakej zlave....ak chces...
16.02.2012 - 17:56:25
00
Neviem, aka je teraz cena elektronickej Ultegry, ale ked to bola horuca novinka, tak sa moc nelisila od mech. Dura Ace. A to ja by som preferoval skor tu Duru, uz aj koli tuhosti a vahe a o dizajne ani nehovorim.


Neznasam Shimano, zacal som o nom uvazovat iba koly tej elektronike ale aj to ma uz asi pomali prechadza. Som Campagnolista a na 90% chcem postavit bike na Campe. Chorus ma vychadza sice drahsie ako Ultegra ale lacnejsie ako Ultegra Di2 alebo Dura Ace.

Takze budem stavat s Chorusom a to je aj moj dost velky problem so Specialized nikto mi to tam nechce narvat. Obchody uz nerobia take veci ako kedisi ze si dosiel ukazal prstom tento chcem ale nahodte mi tam toto a toto. Smola. Robi to iba sportservis ale to co ti daju dole si musis tiez zaplatit a sam spenazit.
16.02.2012 - 18:05:59
00
S Chorusom tiez nic nepokazis. Uz len vyriesit problem s poskladanim biku.
16.02.2012 - 18:23:17
00
len aby ste mali predstavu toto je moj momentalny bike, je to hlinik, radenie Campa mirage 9 speed a kolesa Campa vento g3. Takže hocijaky bike bude pre mna ako lietadlo ale nechcem to nejak podcenit lebo to co teraz kupim s tym asi uz aj dozijem. :))))

Prílohy:

DSC00025.JPG
DSC00025.JPG 292.23 KiB thumb_up0thumb_down

16.02.2012 - 18:32:35
00
nevyznam sa sice, ale njaky tarmac maju v kaktuse testovaci bike na predaj http://www.kaktusbike.sk/index.php/testpredaj
ale ci je to toto co spominas bohvie, ale cena bez zlavy je cca taka :)
16.02.2012 - 22:50:03
00
velka pravda SK predajcovia su lenive ciciny...darmozraci,ktori sa chcu prevazat na medakoch po prvych mesiacoch podnikania


rozmyslam ze kde robim chybu ked aj po osmych rokoch jazdim na renaulte a aj ten je na leasing

no a teraz k teme...v com je ten ram Specialized lepsi ako ktorykolvek z vyssie uvedenych? lebo mal som toho pod zadkom neurekom, drahych bikov a este drahsich, nejazdim az taku turistiku ale nikdy by som nedokazal tvrdit ze znacka X je nieco uplne ine ako vsetky znacky Y
16.02.2012 - 23:47:58
00
Nečítaš recenzie a testy v časopisoch... Ak by si čítal, tak by si to vedel rozoznať.
17.02.2012 - 00:22:23
00
:lol:
17.02.2012 - 00:26:27
00
rozmyslam ze kde robim chybu ked aj po osmych rokoch jazdim na renaulte a aj ten je na leasing

no a teraz k teme...v com je ten ram Specialized lepsi ako ktorykolvek z vyssie uvedenych? lebo mal som toho pod zadkom neurekom, drahych bikov a este drahsich, nejazdim az taku turistiku ale nikdy by som nedokazal tvrdit ze znacka X je nieco uplne ine ako vsetky znacky Y


Ako nechcel som zas vsetkych predajcov hadzat do jedneho vreca. Suncycle v Partizanskom je uplne vporiadku, rychla komunikacia na urovni dodanie tovaru bezproblemove, snazia sa vsetko dodat v co najkratsom termine. Cenove ponuky co som od nich dostal su uplne v pohode. Vlastne to tam funguje tak ako za starych cias jednoducho vyberies si co chces povies co tam chces zmenit a oni ti prepocitaju rozdiel v cene komponentov. Super. Keby mali viac znaciek bicyklov tak vobec nevaham. Stale je u mna ale v hre BH G5, takze mozno tam nakoniec aj kupim.
17.02.2012 - 07:07:36
00
tu neslo o Suncycle, to bola len taka ironia na uvod, tu islo o ten Specialized ;) ...nechapem ako niekto moze davat v dnesnej dobe do popredia jednu znacku, ze to je to najlepsie. to akoze profici co jazdia na inych bicykloch ako Specialized, tak jazdia na nejakych druhotriednych ramoch a su teda v nevyhode? alebo mi to pride rovnake akoby niekto tvrdil ze jedine dobre auta su Aston Martin, pretoze ked na tom dupne na plyn, tak sa ani Mercedes nechyta ( len sa zabudne povedat B, ze ten Mercedes mal 2,0 motor )

chcem len povedat ze nech by si vybral akykolvek ram z vyssie spomenutych ( alebo nieco ine co by si este nasiel v ponuke v podobnej cene ), tak myslim ze by si bol maximalne spokojny. ale hlavne netreba zabudat na to, ze dobry bicykel robi hlavne vhodna skladba vsetkych komponentov. v podstate aj so spominaneho Venge dokazem vyskladat bicykel ktory sa ti bude krutit pod ritou.
17.02.2012 - 10:36:41
00
Škoda, že nemáme na fóre lajkovanie príspevku. Ušetrilo by sa kopec miesta na vyjadrenie súhlasu a stotožnenia sa.
17.02.2012 - 11:28:36
00
tu neslo o Suncycle, to bola len taka ironia na uvod, tu islo o ten Specialized ;) ...nechapem ako niekto moze davat v dnesnej dobe do popredia jednu znacku, ze to je to najlepsie. to akoze profici co jazdia na inych bicykloch ako Specialized, tak jazdia na nejakych druhotriednych ramoch a su teda v nevyhode? alebo mi to pride rovnake akoby niekto tvrdil ze jedine dobre auta su Aston Martin, pretoze ked na tom dupne na plyn, tak sa ani Mercedes nechyta ( len sa zabudne povedat B, ze ten Mercedes mal 2,0 motor )

chcem len povedat ze nech by si vybral akykolvek ram z vyssie spomenutych ( alebo nieco ine co by si este nasiel v ponuke v podobnej cene ), tak myslim ze by si bol maximalne spokojny. ale hlavne netreba zabudat na to, ze dobry bicykel robi hlavne vhodna skladba vsetkych komponentov. v podstate aj so spominaneho Venge dokazem vyskladat bicykel ktory sa ti bude krutit pod ritou.
venge krutit pod ritou dalsi ***** dna!!!nic v zlom,ale dnes si dal joke dna...
17.02.2012 - 17:25:44
00
Canopus, kludne to daj do "vtipkara" alebo do temy "Hlody roku 2012" , len sa potom necuduj na kom sa budu smiat ;) Skus sa nad tou poslednou vetou co napisal matt v klude este raz zamysliet a mozno to pochopis ako vacsina ludi co uz maju nieco odjazdene a nejaky ten bicykel vyskladany.
17.02.2012 - 19:01:56
00
neviem, akú veľkosť rámu potrebuješ ale pozrel by som aj bazár (i keď v tej cene :lol: ) napr. táto de rosa (i keď už je asi mimo limit), pinarello, tarmac al. orbea (i keď tie sú na shimane)...
17.02.2012 - 19:50:17
00
keyboard_arrow_up