Cawte vsetci.
Nevedeli by ste mi pls poradit nejaky rozumny bike pre zenu v cene do 450€.
Vysoka je 175 cm, ci hardtail alebo cross je v podstate jedno, lebo dost pochybujem, ze pojde niekam do lesa, ale na hardtaile nie je problem dat ine plaste takze si myslim ze je univerzalnejsi a vraj aj lepsie vyzeraju :) Rozmyslal som aj nad muzskym ramom len neviem ci by som neurobil chybu, keby jej dam muzsky ram prisluchajuci jej vyske - tam by bolo dost na vyber, vzhladom na to ze prejde tak 300 - 500 km za rok.

Vdaka vsetkym.
31.03.2012 - 18:34:15
00
jeden môj známy minulí rok tiež riešil niečo také lacnejšie pre ženu,zobral túto Meridu,je to dámska goemetrie,polovička je vcelku spokojná-výbava síce nič moc,ale všetko funguje ako má , a hlavne sa jej páči , pre výšku 175 cm je skladom vo velkosti M , dostupná u každého predajcu Meridy
http://eshop.merida.sk/default.asp?cls=stoitem&stiid=12758
01.04.2012 - 08:20:28
00
Vdaka, nad tymi modelmi JULIET som aj ja rozmyslal. Mali sme doma taku poradu a vysiel vitaz - http://velosprint.sk/shop/c.224_561/ghost-miss-1200-white-purple-pink-12.p.25864 a na moju otazku preco? som dostal asi tu najlepsiu odpoved v tejto cenovej relacii - " lebo je peknucky" :) Pri tom pocte km, ktore na tom rocne prejde ide vazne asi iba o to aby ten BIKE oslovil. Vidim to teda tak, ze sa asi zoberieme niekam do kamenaku, a necham ju nech sa popozera, vyskusa co sa jej bude pacit a to co ju oslovi - to kupime.
Co vy na taku strategiu nakupu?

z mojho vyberu presli este tieto dva modely (vraj sa celkom daju :))

http://velosprint.sk/shop/c.224_561/specialized-myka-ht-sport-int-wht-blk-red-11.p.21956
http://www.bicykle.eu/eshop/bicykle/horske/cube/cube-aim-11-c-b.html
01.04.2012 - 10:42:07
00
Ja by som zvolil Ghost Miss 1200, podľa toho čo hovoríš, tak to úplne stačí..
01.04.2012 - 14:11:58
00
presne tak,najdôležitejšie je,aby sa páčil,potom ju to bicyklovanie bude viac bavíť
01.04.2012 - 14:42:11
00
Urcite mate pravdu. Pojdeme teda do tej predajne, pozrieme si ten Ghost Miss 1200, a ak ju oslovi aj nazivo, tak asi niet nad cim rozmyslat - podstatne je, aby to nezostalo iba tak nepovsimnute stat v rohu, a je mensia sanca, ze sa take nieco stane ak si bude na tom biku pripadat fayn.

Vdaka za rady. Uvidime ku comu sa napokon dopracujeme :). obrazok je predsa-len nieco ine ako vidiet to nazivo a este sa aj previezt.
01.04.2012 - 15:18:29
00
alebo jej pozri taketo volačo:
http://kellysbike.com/index.php?id=sk_product&product_id=28065&countries_id=189&countries_name=sk&cat_id=318&subcat_id=321
aspon budete mať rovnakú značku:)
01.04.2012 - 20:58:54
00
Ja len neviem, ako mohli naše ženy doteraz /myslím do doby kým tu niekto vymyslel "ženskú geometriu"/ vôbec bicyklovať. Ešte by nebolo od veci vymyslieť "gay geometriu". /Ak som niekomu týmto našepkal nový podnikateľský zámer, tak si už mädlím ruky, práve som si to totiž dal patentovať:)."
01.04.2012 - 21:12:50
00
:) to myslim nie je dovod na kupu. Jediny dovod na kupu je, ze musi byt "peknucky". :)
Sa velmi tesim, co sa dozviem, ked draha uvidi vsetky tie biky pokope - mam obavu, aby som sa nedostal daleko vyssie so sumou, ako je tych 450€, ak tam bude nejaky "krajsi" :D A potom to bude doma stat nevyuzite - no ale s tym asi treba ratat :)
01.04.2012 - 21:18:48
00
:D nasiel si dieru na trhu. :D
01.04.2012 - 21:20:32
00
Len tak mimochodom, keď tá moja presadla zo svojho biku na jednej nemenovanej testovačke na "ženský rám" /kontesa spark/, tak to okomentovala, že na horšej koze nesedela /a nemyslela gynekologickú/
01.04.2012 - 21:23:46
00
To verim, aj kamarat kupil zene CUBE s malym ramom a povedal jej, ze to oni maju take zenske, a stacilo je to ako vysvetlenie... Doteraz nevie ze ma klasicky ram a AKAAAAA je spokojna so svojim zenskym bicyklom :)
01.04.2012 - 21:28:11
00
Ono to prispôsobenie geometrie pre ženské nie je zas tak na zahodenie. ;) Keď som začínala pre siedmymi rokmi aktívne bicyklovať a vyberali sme bicykel, na zmienku o ženskej geometrii som urobila pohrdlivé "pcheeeee", však v tom nemôže byť predsa až taký rozdiel a ja žiadnu "nízku rúru" jazdiť nebudem. Odvtedy však vývoj dámskej geometrie neuveriteľne pokročil - a ja po siedmych rokoch trápenia sa na pánskych, hoci malých rámoch konečne kupujem dámsku geometriu, ktorá konečne vyhovuje mojim mieram. :whew: ;) Ono, šťastná to žena, čo má tak vyhovujúce proporcie, že jej sadne pánsky. Ja som vystriedala za sedem rokov štyri bicykle, a nesadol ani jeden... :shake: Teraz dúfam, že je to konečne "tým správnym smerom" - a môj skromný vývoj rokmi omylov spôsobil to, že finálnu dámsku geometri sme s predajcom "rozobrali do šróbika", merali, vážili, srnka bola konečne nútená naučiť sa, ako funguje vzájomný pomer zubov na kazete a pastorkoch :lol:, ako funguje zrýchlenie v náväznosti na použitú technológiu a materiál - a je presvedčená, že posledný výber v dánskej geometrii konečne babe sadne. :lol: Dám vedieť. :D
02.04.2012 - 08:53:26
00
Hmmmm, dakujem za prispevok. Ved ja ju v ziadnom pripade tlacit ku muzskemu bicyklu nebudem. Necham to pekne na nu, hlavne aby si potom to vozenie, uzivala - aby ju to bavilo. Necham ju pekne vyskusat tie bicykle v predajni, na ktorom sa skutocne dobre citi a tiez si nechame poradit od ludi v obchode (snad budu vediet). Ku niecomu sa snad dopracujeme. Zatial je pre nu aj tak zima, takze este to do skutocnej jari v pohode stihnem kupit :).
02.04.2012 - 10:48:38
00
keyboard_arrow_up