dnes som zrobil test a zmiešal som ovsené vločky(také mekunké naklíčene) ,sójový proteín ,vlašské orechy a vodu...zmiešal do cesta upravil na tyčinky a šup do trúby :) úplne bez akéhokoľvek rýchleho cukru !!! otestujem a uvidím ,keďže chcem aj zhodiť tak nechcem ládovať horálky a makovníky počas tréningov. je mi jasne že to bude chutiť ako sračka ale o to mi nejde len aby plnilo to čo má a pomaličky do krvi uvoľňovalo sacharidy.

Prílohy:

Komentár súboru: proteinovosacharidové tyčky
Snímek 002.jpg
Snímek 002.jpg 25.11 KiB thumb_up0thumb_down

03.05.2012 - 15:42:17
00
no hej, ale musis to urdzat v sebe a nevyblut hned :D, to bude asi problem
03.05.2012 - 16:05:18
00
to nehovor :)) ked je človek hladný aj klince strový :)))
03.05.2012 - 16:08:06
00
Ja by som tam pridal este kakao.
03.05.2012 - 16:44:59
00
Ja by som tam pridal este kakao.
nooo jasne každý podla potrieb a chutí jednu som ochutnal a chutí ako neosolený celozrnný chlieb :) nabudúce dám kúsky ovocia a to kakao. upečiem celý plech dám do mrazničky a keď pôjdem na výjazd zoberiem si jednu dve a dokiaľ ich budem potrebovať dávno budú rozmrazené .
03.05.2012 - 17:50:01
00
chlebik s mastou=necakajte napredovanie....sranda,ze papam slaninku a napredovanie jesto: tak potom ten dodo z Banskej Stiavnice nevie o com toci....asi este nikdy nebol na poriadnej ture na horskych masivoch s poriadnou stanglou slaniny (zachrana zivota),pre mna osobne ze treba jest vsetko doradu,aj tak casom nikto uz nebude trenovat profi..tak si treba tento zivot uzit a nie ho prehajdakat hlupostami co si nemozem dat...ja jem totalne vsetko doradu..a takisto ti nasi profici casom budu papat vsetko doradu....minule pisal Saganovie ze by si dal to a to....a ticho nam vsetkym zavidel ze si nemoze dat to a to....a stoji im to za to?...podla mna nie....lebo cyklistika je sport nie na poriadne zarobene prachy...howgh....
jedine co som zistil je....ze ked chloncem kazdych 20 minut vodu sa mi ide brutalne dobre...skusil som robit experimenty s tym pitim a viem ze musim kazdych min. 20 min pit vodu bud s maltodextrinom alebo podobnymi vodami kde su akoze: glukoza,fruktoza,sachhroza a az potom cukry,ktore sa stiepia az po tych 30-40 minutach prve tri v ramci pokial viem 5-15-20 minuta vtedy sa mi ide skutocne dobre,cize ta voda s pridavkom veci je pre mna dolezita
04.05.2012 - 01:14:04
00
Ja by som tvrdo rozlisil bikera co chce "napredovat" od bikera co si chce ten sport uzivat. V tej prvej skupine si treba nastudovat tie tuky, amino- poly- ci cele sacharidy (nechcem to ale zosmiesnovat) alebo platit vyzivoveho poradcu.

Patrim do tej druhej. Ranajky ak idem do vlaku t.j. na bike za hodinu ci viac prazenica na slanine a cibuli ak uz je paprika paradajka do toho neublizi. Ked sadam rovno na bike tak nieco lahsie napr. jogurt kornflaky a ovocie. V batohu musli tycinka. Na slovensku (su trasy bez moznosti stravy) chlieb syr sunka napr. V madarsku (tam sa mozes najest v skoro kazdej krcme) alebo aj u nas ked je kde sa zastavime na obed. Rozbeh je tazsi ale ide to.
Pitie - pred turou po zobudeni si davam trojdecovy pohar s rozpustenym sumivym magneziom potom ciernu kavu. Mam zo sebou v nadrzi tak liter iontaku. Na zastavkach pivo (Ak to cita dajaky policajt tak bezalkoholicke.:-)) a ked uz sa zaziada cukrov kofolu.
Dolezite je nedostat sa k hladu ani smadu. Hlavne smad vedie ku krcom. Ten prvy co ma ukecal k nadrzi povedal dobru vetu - jeho vyhoda je, ze vzdy ak si spomenies na pitie sa mozes napit.
04.05.2012 - 07:18:33
01
takže dnes som vyskúšal tie tyčinky čo som si napiekol a som nadmieru spokojný . zjedol som ju v polke výjazdu a došiel som domov v pohode plný síl a nie ako zvyčajne plaziac sa a na pumpe alebo doma s čokoládou v hube a vlčím hladom v bruchu ... takže chuť 0bodov ale funkčnosť plných 100bodov. keď som si bral na výjazd musli tyčinku zo supermarketu bolo to horšie oko isť nalačno. keď som si dal do fľaše zmes rýchlych a pomalých cukrov deto .... takto je to super .... moja tyčinka a špetka soli do fľaše. odporúčam vyskúšať
04.05.2012 - 13:04:14
00
mal by si si to dať patentovať
a možno budeš v balíku jak ten patent-recepturu od teba koncern nestle odkúpy
04.05.2012 - 13:34:09
00
mal by si si to dať patentovať
a možno budeš v balíku jak ten patent-recepturu od teba koncern nestle odkúpy

he he he to by bolo super ,a za prachy by som si dal robiť liposukciu :handshake: a hned sa mi priemerka zvýši o 10km/h :muscle: :D
04.05.2012 - 13:40:09
00
hmm chalani mám otázku glukóza(hroznový cukor) v čistej vode na výjazd je to dobre alebo ani nie?
06.05.2012 - 19:04:32
00
hmm chalani mám otázku glukóza(hroznový cukor) v čistej vode na výjazd je to dobre alebo ani nie?
najrychlejsie stiepitelny cukor,pred kopcami,pri pretekoch,na okamzity pisun energie pri glykemickych sokoch apod.cize urcite ano,lepsie kombinovat s fruktozou,sacharozou a maltodextrinom, prebieha kratko-az pod dlhodobe stiepenie energie...
06.05.2012 - 19:07:16
00
takže sa to oplatí ? a nevieš ake je dávkovanie?
06.05.2012 - 19:08:23
00
ked si chces namiesat nieco sam post494474.html#p494474
pouzivam to namiesto iontaku, hlavne koli tomu, ze ich vyrobcovia kvalitne farbia a prichucuju a to mi niekedy (na maratonoch) pekne kruti creva, to v navode ti nicim ZBYTOCNYM nezatazuje travenie
06.05.2012 - 19:17:14
00
Ja pocas vykonu davam vodu a mozno ked mam so sebou tak horalku alebo co mam... Ked nemam tak nic lebo sa mi nechce zastavovat :D Este som hentie chemikalie nekoštoval...
07.05.2012 - 20:32:54
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up