...akurat nechapem,preco mixuju radenie sram s shimano lx presmykom...


pretoze sram doteraz nemal topswing presmyk (s objimkou dolu) v ponuke, a aj tie, co teraz ma, maju tu objimku inak dimenzovanu a umiestnenu ako shimano a nesadne to na kazdy ram... aj ked v tvojom pripade, kedze mas klasicky presmyk, ti neviem povedat... :wink:
07.04.2007 - 09:03:37
00
No po veľkých úvahách som kúpil Trance,na Stampiho nebolo dosť financ a další mesiac som už nechcel čakať.Ináč po 40 kilakoch absolut spokojnosť,akurát kurevsky tvrdé sedlo.Potreboval by som menšiu radu,na aký tlak nafúkať zadný tlmič,pri mojej váhe 75 kg,lebo z manuálu som moc nezmúdrel.Zatiaľ som to dal bajočko na 140 psi,ale zdá sa mi po tých pár kilákoch že by zniesol aj viac. :cry: :roll:
22.04.2007 - 20:39:36
00
Koli tuhosti, pevnosti, systemu a designu by som vzal Trance : ) + ta Reba je predsalen lepsia ako Recon.. speslu FSR sa kruti zadna stavba. U mna by to vyhral Trance.


Ja my som este pridal, ze u Specialized sa neda zasunut sedlovka, vsetok bordel ide rovno na tlmic a celkovo sa plati hodne za znacku...
22.04.2007 - 22:21:14
00
...vsetok bordel ide rovno na tlmic...

na to mam ten blatnicek a funguje celkom dobre,aj ked bike zablateny,tlmic ostava cisty :wink:
tecumseh gratulujem a zelam vela zazitkov s Tvojim Trance-om.Inac sedlo-to sa podda(zadok si zvykne)horsie by bolo,keby by bolo sedlo makke.Ohladom nafukania tlmica ti moc nepomozem,tiez som to zatial nenasiel,ale vyzera ze je ok este od nova,po sadnuti ide cca na 30-40% a celkovo beha tak na 80% najviac zatial,ale neviem akymas Ty...
22.04.2007 - 22:36:18
00
No po veľkých úvahách som kúpil Trance,na Stampiho nebolo dosť financ a další mesiac som už nechcel čakať.Ináč po 40 kilakoch absolut spokojnosť,akurát kurevsky tvrdé sedlo.Potreboval by som menšiu radu,na aký tlak nafúkať zadný tlmič,pri mojej váhe 75 kg,lebo z manuálu som moc nezmúdrel.Zatiaľ som to dal bajočko na 140 psi,ale zdá sa mi po tých pár kilákoch že by zniesol aj viac. :cry: :roll:


treba to nafukat na "sag" t.j. na piestnici by mala byt gumicka, tu posunies celkom hore k tesneniu vzduchovej komory a opatrne si sadnes na bike,ked zosadnes ,zmeras vzdialenost medzi tesnenim a gumickou ,ktora tam vznikla . tomu sa hovori sag ,zvycajne to byva 20%-25% z celkovej dlzky piestnice,takze tlak vzduchu budes upravovat do vtedy kym nedosiahnes pozadovany sag....BTW ked si pred tym jazdil na HT tak sa ti bude zdat ze to je mekke este niekolko mesiacov,ale to prejde...ked si zvyknes ,nebudes potom chapat ako si mohol zit bez fulla....vlastna skusenost :lol:
22.04.2007 - 22:57:35
00
To:tecumseh
A ktorý konkrétny typ a ročník si si kúpil a za kolko?
22.04.2007 - 22:58:17
00
imino sp: nieje sag-ponor na tlmici 25% uz dost? Osobne fukam tak do 15%
22.04.2007 - 23:09:18
00
imino sp: nieje sag-ponor na tlmici 25% uz dost? Osobne fukam tak do 15%

od 20% do 25% to zalezi aj od toho aky system zadneho pruzenia a aj od toho aky tlmic mas vzadua ako to tebe najviac vyhovuje....na jednom biku mam dokonca 30% sag a je to tak akurat....fox doporucuje na float 2007 15%-25%
22.04.2007 - 23:25:43
00
ja som dal sag na trance-ovi 20%...to, ze by to bolo makke sa mi zdalo max. prve 3-4 vyjazdy, ked som si na to zvykol, skor ma napadali kacirske myslienky, ze by to chcelo vacsi zdvih :oops:
ale vcelku po vyse roku a pol jazdenia mi to takto uplne vyhovuje

urcite si oblep ram na vsetkych miestach, kde je co i len teoreticka sanca, ze pride do styku s kabelazou a hadickami...ja som to dost podcenil a potom som sa nestacil divit, ako mi bovdeny odrali lak az na kov :( (pri ht-ckach sa mi to nikdy nestavalo)

este k tej sedlovke, ani na trance-ovi sa ktovie ako neda zasunut, zhruba 5cm, ale to moze byt aj tym, ze mam 16-ku ram a to zakrivenie sedlovej trubky je predpokladam u vsetkych velkosti rovnako vysoko od stredu
23.04.2007 - 07:53:58
00
...urcite si oblep ram na vsetkych miestach, kde je co i len teoreticka sanca, ze pride do styku s kabelazou a hadickami...ja som to dost podcenil a potom som sa nestacil divit, ako mi bovdeny odrali lak az na kov :( (pri ht-ckach sa mi to nikdy nestavalo)...

vcera som si to vsimol tiez na mojom :cry: dnes kupujem skins nalepky
23.04.2007 - 08:19:32
00
,,pipolar"pýtal si sa :Trance 2,2007,stojí 59 990 sk.
23.04.2007 - 20:05:12
00
keyboard_arrow_up